Jump to content



Препоръчани коментари

Разбира се, Сашконче - текст: Таня Палазова, музика и аранжимент: Ленко Драганов

Ето защо ми харесва - Ленко Драганов...

 

Отивай да гласуваш за вечните хитове на леля тииии!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Завиждайте, че курвите нямат такива текстове: :Vishenka_05:

 

Миришат на пенсия тия песни. Текстовете - пиянски. Мелодията - кръчмарска. Определено не бих си ги пуснал пак. Не са ми по вкуса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миришат на пенсия тия песни. Текстовете - пиянски. Мелодията - кръчмарска. Определено не бих си ги пуснал пак. Не са ми по вкуса.
То един вкус твоят... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои чакат пайнерски концерт, за да се качат на тая сцена, други пеят там и през другото време. Ивана в Арената.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...327478824071336

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миришат на пенсия тия песни. Текстовете - пиянски. Мелодията - кръчмарска. Определено не бих си ги пуснал пак. Не са ми по вкуса.

Щото текстовете на скритата ти любимка са същински шедьоври...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересна комбинация от артист-изпълнители. :3fdb8960598fa63e:

Много яка!!! Ударно излизане с Празника. :Vishenka_05: И какво представяне й спретнаха Юлиян Вергов и Станислава Генчева...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...100000695077898

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка!!! Ударно излизане с Празника. :Vishenka_05: И какво представяне й спретнаха Юлиян Вергов и Станислава Генчева...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...100000695077898

Репетира за догодинаааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нови парчета има сигурно за два албума... но не съм много обнадежден, че ще пее нещо ново.

Тогава защо да му се не види не ги пусне като lyrics видеоклипове, ей така човек да се сети, че е жива и съществува. Просто не разбирам как преди пускаше по 100 песни, 2 албума едновременно, а сега има материал, не е като да не може да избере и запише песен... И си стои сякаш цялото време е пред нея... Последните дни спуквам от въртене "Остави ме", "Падни на колене" и "Всичко е наред", страхотни са. Заслужаваха да бъдат много по-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...