Jump to content



Препоръчани коментари

Само нея я питат за всичко от политика, през фиософската страна на живота, до шоубизнеса и интригите в чалгата. И винаги получават конкретни отговори. Винаги с имена, цифри и личното и мнение за тах. Очевидно е, че от Митко Пайнера коментар за взаимоотношенията им няма да получат, а опитват вече почти 4 години. Затова си питат нея. А тя с тази голяма уста, която ако произвеждаше ток.... винаги е изчерпателна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само нея я питат за всичко от политика, през фиософската страна на живота, до шоубизнеса и интригите в чалгата. И винаги получават конкретни отговори. Винаги с имена, цифри и личното и мнение за тах. Очевидно е, че от Митко Пайнера коментар за взаимоотношенията им няма да получат, а опитват вече почти 4 години. Затова си питат нея. А тя с тази голяма уста, която ако произвеждаше ток.... винаги е изчерпателна...

И все пак... старата любов ръжда не хваща. Колкото и да я съботираше, кво се оказа? Звънят си за празници, пият си пиенето и те така...Неможе да намрази ей така Камс :whistling:

 

Обявила е 11 участия за тоя месец, някой се.притесняваше за заетоста и...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак... старата любов ръжда не хваща. Колкото и да я съботираше, кво се оказа? Звънят си за празници, пият си пиенето и те така...Неможе да намрази ей така Камс :whistling:

 

Така е, от омразата до любовта има само една крачка. И обратно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да са запазили добрия тон все пак заедно са работили толкова години въпреки всичко са създали прекрасни поректи , които днес Камелия пее по участията си и вдига народа на крака и това е факт. Камелия е една от най-хитовите певици за онова време и до днес държи ниво .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, не вярвам :1000 (29):

 

Залагаме ли на автор за новата песен ???

 

Няма смисъл. Твърде е рано. Както знаем, Кама не си дава зор. Може и ноември да я пусне тая нова песен.

 

Освен това тя загърби толкова много песни, които твърдеше че предстоят. И албум и тн.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл. Твърде е рано. Както знаем, Кама не си дава зор. Може и ноември да я пусне тая нова песен.

 

Освен това тя загърби толкова много песни, които твърдеше че предстоят. И албум и тн.

Тя, че не си дава много зор е така. Но песен и клип ще има. Те са готови, нямам представа защо я.бяви още. Иначе клип е.сниман още края на май. И знаем, че клипа е летен сниман в Халкидики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това лято така като гледам има малка разлика в участията в сравнение с предни години. Ще пее на някои доста лачени места. Явно журирането в "Гласът на България" си има значение и някак и се отвориха нови врати, за изява. Много е добре, че не се надува с тези неща, щото ще заприлича на кифла, а качва само клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам пръска и с частни партита, които пак са обявени. С Васил Найденов вече 2 пъти пеят на частво за 1 месец. На Златните с Деса пяха на ушенце на Славчо Христов. Заетостта е голяма, не напразно е една от най-богатите в тоя бранш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха ти като тийн още ходиш по участия на залязли чалгарки.И то в отпуската си.Абе дъно

 

С тийновете се разбираме чудесно. Миналата седмица примерно, когато Камелия беше тук, цяла маса приятели на сина ми, които още нямаха 18 години изведнъж заобичаха чичо Фокс. И няма как да не е така, щото казах, че са с мен на колегите на входа ги пуснаха. И това се случва, защото аз имам грижата за тях. Те знаят прекрасно, че преди няколко години с един колега водихме селският поп на дискотека и след нея собственика ни слага на масата още пиене от него с констатацията, че за пръв път от 4 години не се били били в клуба му, щото разбрали, че дядо поп и 2 ченгета са там. А от мен да си знаеш, за залязването на Кама - тая ще пее до 100 години. Вервай ми, много съм добър в тия прогнози....

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като Лили Иванова с ония лаф "ше пея, докато ми се пее"...

 

Да, нещо такова ми се види. Мисля, че намери нишата на своя душевен комфорт, след като и свърши договора с Пайнер. Някак 17 години графикът на живота ти да го правят в Димитровград и по телефона да ти се ръководи ежедневието е някак множко, за да продължава в същия дух, особено след няколко спонтанни аборта. Човек става друг, когато мине през подобни житейски драми и започне сам да си движи нещата. ОК, в този бизнес подобен тип самостоятелно правене на кариера е рисков елемент, но след 4 години без продуцент вече е ясно, че Камелия е много сериозна звезда, която си е могла без продуцент много преди 2014 година. Но това нямаше как да го знаем, ако не бе опитала. Да ви кажа, така като я гледах миналата седмица съвсем друг човек ми се видя, в сравнение с преди 5 години. Преди една такава мнителна, подбира си думите, гледа да не влиза в детайли, а сега въобще не и пука. Докато във форумите и броят бръчките, в клубовете от нея виждат само едни безкрайни крака, мощни хитове, чудесна комуникация и програма, която за 1 час и половина не омръзва дори на 18-годишните, а бисовете валят като водопад. Като и гледам графика за юли и този за август си мисля, че слуховете за края на кариерата и са безполезно занимание. Може би и затова Митко Пайнера спря да сипе жлъч по нея и дори укроти медийните си маши, които в периода 2014-2017 бяха като полудели по темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни викаш да правим залагания от кой композитор е новата песен. Ами не е ли от този, с който ходят по почивки заедно?

То сигурно пак е от него, ама викам може да е разнообразила. Искам пак с Биолчев, кърти просто тоя човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове


Камелия отново разпали страстите в социалните мрежи

Фолкфурията Камелия се пусна без дрехи в социалните мрежи, с което нажежи страстите до краен предел, съобщи "Телеграф".

На горещия кадър 47-годишната изпълнителка позира облечена единствено по чорапогащник.

Последователите й побързаха да споделят, че притежава изключителна фигура за възрастта си.

"Пипнеш ли... Гориш", написа изкусителната блондинка, която не спира да провокира силния пол.

Редица мачовци коментираха фотоса, като повечето от тях предложиха секс на обвързаната певица.

image-466E_5B4FACDA.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, все пак Илия Загоров. Въпреки че текстът е малко банален.

"Има любов" е уникален албум, поне за мен. Почти няма песен вътре, която да не харесвам, но тогава вече имаше голяма конкуренция и изпъкнаха други албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя доста я пееше по сборни програми и в началото не ме кефеше много, но впоследствие много ме зариби. Супер песни има в този албум - любимата ми бе Само с теб :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, все пак Илия Загоров. Въпреки че текстът е малко банален.

"Има любов" е уникален албум, поне за мен. Почти няма песен вътре, която да не харесвам, но тогава вече имаше голяма конкуренция и изпъкнаха други албуми.

И за мен е страшно добър албум. От онова време и Глория и Деса и Ванча и Кама издадоха албуми, но по мое мнение във времето тея на Кама и Ванча останаха и с повече хитове.

Макар много хора да заклеймиха албума, като слаб, от там има 3 хита и още куп песни с тв. версии, които си бяха яки.

А колко.брутялни песни остави без нищо - Няма да плача, Не си отивай... уникални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...