Jump to content



Препоръчани коментари

Нищо от стената на Кама не съм видял, след като там има само клипове от участия на същите 2-3 песни и нищо ново, което да ме заинтригува. Просто зададох логични въпроси, които всеки трезвомислещ и нелижещ задници почитател на Кама би. По принцип при теб, Фокси, каквато и са е градивна критика липсва, а всъщност би била от полза на чипровската. От излишни превземки, надути балони и стари лаври няма нужда. 2018 сме, а Кама е с едно участие в реалити, което приключи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо от стената на Кама не съм видял, след като там има само клипове от участия на същите 2-3 песни и нищо ново, което да ме заинтригува. Просто зададох логични въпроси, които всеки трезвомислещ и нелижещ задници почитател на Кама би. По принцип при теб, Фокси, каквато и са е градивна критика липсва, а всъщност би била от полза на чипровската. От излишни превземки, надути балони и стари лаври няма нужда. 2018 сме, а Кама е с едно участие в реалити, което приключи.

Камелия не е само с едно участие от реалити, а и с голям хит от миналата година, който го знае всеки българин до 50 годишна възраст. Не знам от къде фен на Райна си позволява да критикува Камелия за хитове и кариера, след като Камелия с "Дразни ме" има 9 200 000 гледания в нейния собствен канал (за по-малко от година) и стотици повече участия от Райна?! Райна няма нито една песен с толкова гледания и толкова голям хит като "Дразни ме" за последните 10 години, а я промотират в най-големия youtube канал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не е само с едно участие от реалити, а и с голям хит от миналата година, който го знае всеки българин до 50 годишна възраст. Не знам от къде фен на Райна си позволява да критикува Камелия за хитове и кариера, след като Камелия с "Дразни ме" има 9 200 000 гледания в нейния собствен канал (за по-малко от година) и стотици повече участия от Райна?! Райна няма нито една песен с толкова гледания и толкова голям хит като "Дразни ме" за последните 10 години, а я промотират в най-големия youtube канал!

Разбира се, че ще коментирам. Ако нямах графики пак ли щеше да се опиташ да ме затапиш на ниво първи клас? Вместо да философстваш и да я оправдаваш, атакувайки ме на тема Райна, пиши по същество? Концерт, албум, книга? Защо феновете на Камелия скачате при на място направена критика? Да сте чували за дискусия без нападки? До вчера говорихте че гледания се купуват срещу 300 долара, а сега ми парадираш с тях. Я се уточни, моля. За последните 10 години Райна със сигурност има по-популярни и хитови песни от ваща. Да не говорим, че с една народна песен помита всичко на Кама. Айде да не ги мерим, а да коментираме по същество а? Не мисля, че си на 12 години, да се опитваш да ме затапваш по този нелеп начин, отбягвайки въпросите ми. Коментираме Кама, отиди в темата за Райна и ще я коментираме там, адашче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото. От къде на къде, ще задаваш въпрос, къде й бил хита, като Дразни ме скоро ще чукне 10 млн. и то в найн канал, а не платформа с 2 милиона абонати. Бахти малоумните въпроси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще коментирам. Ако нямах графики пак ли щеше да се опиташ да ме затапиш на ниво първи клас? Вместо да философстваш и да я оправдаваш, атакувайки ме на тема Райна, пиши по същество? Концерт, албум, книга? Защо феновете на Камелия скачате при на място направена критика? Да сте чували за дискусия без нападки? До вчера говорихте че гледания се купуват срещу 300 долара, а сега ми парадираш с тях. Я се уточни, моля. За последните 10 години Райна със сигурност има по-популярни и хитови песни от ваща. Да не говорим, че с една народна песен помита всичко на Кама. Айде да не ги мерим, а да коментираме по същество а? Не мисля, че си на 12 години, да се опитваш да ме затапваш по този нелеп начин, отбягвайки въпросите ми. Коментираме Кама, отиди в темата за Райна и ще я коментираме там, адашче.

Ми айде да ги мерим, щот от 2008 насам, Камелия със сигурност е с повече хитове, повече участия, повече изяви по тв и по добри клипове. Да не говорим, че Райна бис на концерт само е сънувала, а Камелия го получава всеки път. Кефи ме Райна, но да ми я поставяш до великан, като Камеия, айде да няма нужда. 2 хита от Биолчев не се рявнявят на 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще коментирам. Ако нямах графики пак ли щеше да се опиташ да ме затапиш на ниво първи клас? Вместо да философстваш и да я оправдаваш, атакувайки ме на тема Райна, пиши по същество? Концерт, албум, книга? Защо феновете на Камелия скачате при на място направена критика? Да сте чували за дискусия без нападки? До вчера говорихте че гледания се купуват срещу 300 долара, а сега ми парадираш с тях. Я се уточни, моля. За последните 10 години Райна със сигурност има по-популярни и хитови песни от ваща. Да не говорим, че с една народна песен помита всичко на Кама. Айде да не ги мерим, а да коментираме по същество а? Не мисля, че си на 12 години, да се опитваш да ме затапваш по този нелеп начин, отбягвайки въпросите ми. Коментираме Кама, отиди в темата за Райна и ще я коментираме там, адашче.

 

Извинявай, нещо си изнервен. Какъв ти е проблема?

 

Концерт, албум, книга - кога? Когато си иска - това устройва ли те като отговор? Райна с концерт кога?

 

За последните 10 години Камелия има повече хитове и е по-успешна от Райна. Ако искаш да изреждаме песните, няма проблем. За албум като "Проект 13" пък Райна само може на бълнува, за продажбите му - да си мечтае.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Камелиевите минахте на сравнения с Райна, явно вашата е свалила нивото. :1000 (29):

 

Все пак Райна пусна клип за 2 лева съвсем наскоро :dontknow:

 

Сус ве, стига си дразнил. Само може да си мечтаеш жена ти, като стане на 47 да изглежда като Камелия, а ти като Цвета калие. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да коментирам Райна? Та какво има да се коментира за нея? Райна е приключила и това личи не само по отчаяните опити да бълва продукция, но и от факта, че опитва да краде програмата на Николина Чакърдъкова. Няма как да пробуташ в дискотека програма с народни танци и танцьори. Аз и затова толкова години иронизирам комичните опити на разни правещи се на народни певачки, да се дуят с народно, а да не са изкарали и 1 лев от него, а само с чалга.

 

Ето примерно Кама си е с профил на сръбска певачица и снощи точно с този профил размаза Видин във втората част от участието, където имаше доста сръбско. Супер се прие и народната песен "Ако умра, ил загина", но това е не защото Камейсън пробутва народно, а защото знае къде да я сложи в програмата един размазващ хит от механите.

 

За книгата имам чувството, че цялата чалга умира от любопитство какво ще пише вътре и някак чалгарчетата пропускат факта, че книги се пишат след края на кариерата, когато има какво да разкажеш, а не когато си активен изпълнител с пълен график даже след 20-та година от кариерата. За всичко си има време. Колежките на Кама ще почакат, фенчетата им също. Аз знам защо са толкова любопитни, но за това друг път....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие започнахте да сравнявате мили мои, не аз нали така? Много сте се изнервили ми се струва. Явно нормална дискусия в тази тема няма как да се води, след като се започва с нападки веднага. Покажете малко обективност и безпристрастност моля. Харесвам Камелия и е жалко да демонстрирате подобно поведение. Порастнете!

 

Никой не ви се е молил да коментирате Райна, бога ми. Такава дискусия е породена от това на кого съм почитател. Тук се коментира Кама, не Райна или съм объркал темата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние изнервени? :roll1: Ще им се на някои хора, ама ядец, не става. Разбирам, че всички видяха снимките от снощи и клипчетата в профила на Кама. Знам, че сте гледали и тези на Райна, Деса и Алисия в другата наша дискотека с басейнчето от предния месец. Знам, че същите сте разледали и снимките от август миналата година на същото басейнче, когато Камелия беше там и никак не ви е харесал резултата. Господа, приемете очевидното и ще ви е по-лесно в Рамания...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сус ве, стига си дразнил. Само може да си мечтаеш жена ти, като стане на 47 да изглежда като Камелия, а ти като Цвета калие. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво общо има Кама как изглежда?

 

Нищо общо с темата.

 

Камелиевите правят сравнения с Райна. :dontknow:

 

Явно са на сходно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние изнервени? :roll1: Ще им се на някои хора, ама ядец, не става. Разбирам, че всички видяха снимките от снощи и клипчетата в профила на Кама. Знам, че сте гледали и тези на Райна, Деса и Алисия в другата наша дискотека с басейнчето от предния месец. Знам, че същите сте разледали и снимките от август миналата година на същото басейнче и никак не ви е харесал резултата. Господа, приемете очевидното и ще ви е по-лесно в Рамания...

Скачате за щяло и нещяло. Бъдете гъзари и проведете една нормална дискусия без излишно напрежение и негативизъм. Мен участията не ме вълнуват толкова, колкото продукцията и новостите около самия изпълнител и резонно зададох въпросите по-горе, заради които по изпуснахте пара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има Кама как изглежда?

 

Нищо общо с темата.

 

Камелиевите правят сравнения с Райна. :dontknow:

 

Явно са на сходно ниво.

 

Райна беше тук преди месец, Алисия преди 20 дни, а Деса миналата седмица. С кого да сравняваме Кама, ако не с изпълнители пели в един и същ град, пред една и съща публика в рамките на месец, за да видим кой и как се справя?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелиевите правят сравнения с Райна. :dontknow:

 

Явно са на сходно ниво.

 

Така ли стана?

 

Това не са сравнения, а типични раманяшки заяждания "Като нападнеш мойта, ще нападна твойта".

 

Ти обаче веднага правиш извода, че са на сходно ниво. Не я долюбваш Камелия и това си е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли стана?

 

Това не са сравнения, а типични раманяшки заяждания "Като нападнеш мойта, ще нападна твойта".

 

Ти обаче веднага правиш извода, че са на сходно ниво. Не я долюбваш Камелия и това си е. :3fdb8960598fa63e:

 

Ами Райна има хит, Кама не.

 

А Кама има ли участия, щото нещо във ФБ страницата й са обявени доста малко?

 

Наистина са ми на едно ниво двете. Еднакво безлични и омръзнали са ми. Така че са идеалната двойка за спор. :1000 (6):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще коментирам. Ако нямах графики пак ли щеше да се опиташ да ме затапиш на ниво първи клас? Вместо да философстваш и да я оправдаваш, атакувайки ме на тема Райна, пиши по същество? Концерт, албум, книга? Защо феновете на Камелия скачате при на място направена критика? Да сте чували за дискусия без нападки? До вчера говорихте че гледания се купуват срещу 300 долара, а сега ми парадираш с тях. Я се уточни, моля. За последните 10 години Райна със сигурност има по-популярни и хитови песни от ваща. Да не говорим, че с една народна песен помита всичко на Кама. Айде да не ги мерим, а да коментираме по същество а? Не мисля, че си на 12 години, да се опитваш да ме затапваш по този нелеп начин, отбягвайки въпросите ми. Коментираме Кама, отиди в темата за Райна и ще я коментираме там, адашче.

Аз в моя пост, говоря само и единствено за хита на Камелия и как един фен на Райна няма право да има претенции към певици от съвсем друго измерение. Не знам за коя народна песен ми говориш, но "Манастир"-ът на Камелия от 2010 е равен на цялата кариера на Райна.

Когато говориш за гледания и то купени, не ме слагай мен там където не съм, защото говоренето на изуст е в първи клас, а не моят пост. Никога не съм написал, че многото гледания са купени, аз не съм нито Фокси, нито някой друг, който е омаловажавал този факт.

 

Ти за какви концерти, албуми и книги претендираш, като никоя от най-актуалните няма такива екстри, аз нямам претенции Камелия да е от тях, а твоята любимка има участие в София сигурно веднъж годишно! Всеки фен да си знае папката и мястото на певицата му!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Райна има хит, Кама не.

 

А Кама има ли участия, щото нещо във ФБ страницата й са обявени доста малко?

 

Наистина са ми на едно ниво двете. Еднакво безлични и омръзнали са ми. Така че са идеалната двойка за спор. :1000 (6):

 

Това, че на теб нещо ти е омръзнало не значи, че е омръзнало и на другите. Кама си има доволно участия и от началото на годината си вървят по 10-ина на месец, както в предни години, разбира се. Но ти си инцидентно тук и не си в течение на нещата. Разбирам те до някъде що се загуби. Правеше пророчества за Кама как не може да изкваси без Пайнер, но двете години в "Гласът на България" и пълният график с участия почти 4 години след Пайнер някак ти секнаха ентусиазъма. Нали, това с уговорката, че знам прекрасно що се появяваш сега...

 

:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в моя пост, говоря само и единствено за хита на Камелия и как един фен на Райна няма право да има претенции към певици от съвсем друго измерение. Не знам за коя народна песен ми говориш, но "Манастир"-ът на Камелия от 2010 е равен на цялата кариера на Райна.

Когато говориш за гледания и то купени, не ме слагай мен там където не съм, защото говоренето на изуст е в първи клас, а не моят пост. Никога не съм написал, че многото гледания са купени, аз не съм нито Фокси, нито някой друг, който е омаловажавал този факт.

 

Ти за какви концерти, албуми и книги претендираш, като никоя от най-актуалните няма такива екстри, аз нямам претенции Камелия да е от тях, а твоята любимка има участие в София сигурно веднъж годишно! Всеки фен да си знае папката и мястото на певицата му!

 

А къде по-точно ти видя накаква агресивност в моя пост, където задавам един резонен въпрос? Нападайки ме на тема Райна е повече от ненужно. Защо е тази негативност и разпаленост? Поведението и затапките ти са на ниво първи клас. Хората с малко повече интелект дискутират цивилизовано и анализират. А от твоите постове освен една злоба към всеки критикуващ Кама няма. Жалко наистина. Повече позитивизъм в живота и на тема Камелия ти желая сърдечно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А къде по-точно ти видя накаква агресивност в моя пост, където задавам един резонен въпрос? Нападайки ме на тема Райна е повече от ненужно. Защо е тази негативност и разпаленост? Поведението и затапките ти са на ниво първи клас. Хората с малко повече интелект дискутират цивилизовано и анализират. А от твоите постове освен една злоба към всеки критикуващ Кама няма. Жалко наистина. Повече позитивизъм в живота и на тема Камелия ти желая сърдечно.

 

Много ти се ще да ме етикираш и да се изкараш жертва, съжалявам, че не отговарям на високото ти ниво за дискусия, но ще те помоля да не ми пожелаваш нищо, защото не приемам пожелания от непознати и анонимни потребители! Изказах това, което мисля и смятам за нужно в този момент да получиш като отговор на поста ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че на теб нещо ти е омръзнало не значи, че е омръзнало и на другите. Кама си има доволно участия и от началото на годината си вървят по 10-ина на месец, както в предни години, разбира се. Но ти си инцидентно тук и не си в течение на нещата. Разбирам те до някъде що се загуби. Правеше пророчества за Кама как не може да изкваси без Пайнер, но двете години в "Гласът на България" и пълният график с участия почти 4 години след Пайнер някак ти секнаха ентусиазъма. Нали, това с уговорката, че знам прекрасно що се появяваш сега...

 

:whistling:

 

Фоксич, не знам каква е уговорката. Ти имаш такава с Кама. И какво му е на сегашния момент, че намираш някаква скрита умисъл?

 

Аз питах за последните 2 месеца каква е схемата с участията на чипровската, а не от началото на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ти се ще да ме етикираш и да се изкараш жертва, съжалявам, че не отговарям на високото ти ниво за дискусия, но ще те помоля да не ми пожелаваш нищо, защото не приемам пожелания от непознати и анонимни потребители! Изказах това, което мисля и смятам за нужно в този момент да получиш като отговор на поста ти!

Става въпрос за маниери и учтивост, не за високо ниво, а по-скоро за възпитание. Нищо не печелиш от тази нападателност, негативност и агресия, която демонстрираш. Съвсем сърдечно ти пожелах всичко най-добро и вярвам, че ще дискутираш без задължително да се палиш за в бъдеще. Не мисля, че съм жертва, а по-скоро страната, която в приятелски настроена за дискусия без нападки. Хубава вечер и дано Камелия ни зарадва с нещо ново скоро и най-вече с балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...