Jump to content



Препоръчани коментари

Оливия е страхотна - красива, талантлива и лъчезарна. Пожелавам й успех!

тази от на Поли дето е финалист е ПЪЛЕН ФАЛШ.... :mf_surrender:

Ужасно беше дуетното изпълнение, страхотна гавра. И как се тъпчеше с лакомства зад кулисите, докато ги снимаха. :1000 (10): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление трябва да констатираме, че Оливия бе фаворит за победата и единствената причина тя да не спечели е анти-чалга вотът на публиката. Което ще рече, че основна вина за този резултат носи Камелия само заради това, че е чалгарка. Не, че не е очакван този резултат, но все пак се надявахме българинът да е поумнял. Е, не е така, все още. Може би трябва да попитаме някой далеч по-компетентен от нас дали Оливия заслужаваше победата, защото ние сме лаици. На първо време такъв капацитет (без ирония) ми се види да е г-жа Тони Димитрова. Слави Минчев от Шумен се има с нея, може да и подхвърли някое изречение.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление трябва да констатираме, че Оливия бе фаворит за победата и единствената причина тя да не спечели е анти-чалга вотът на публиката. Което ще рече, че основна вина за този резултат носи Камелия само заради това, че е чалгарка. Не, че не е очакван този резултат, но все пак се надявахме българинът да е поумнял. Е, не е така, все още. Може би трябва да попитаме някой далеч по-компетентен от нас дали Оливия заслужаваше победата, защото ние сме лаици. На първо време такъв капацитет (без ирония) ми се види да е г-жа Тони Димитрова. Слави Минчев от Шумен се има с нея, може да и подхвърли някое изречение.... :whistling:

Тя и Симона беше фаворит миналата година, но на финал тези с многото фенове никога не печелят. Не мисля, че предразсъдъци са причината да не спечелят Кама и Оливия. Камелия направи грешен избор на песен. Можеше Има любов или Нямате щом държи да се пее нейна песен. В тях има много повече пеене и места за импровизация. Ти си е страхотна ппфолк песен, но не повволява толкова да се разгърне глас. А и покрай постъпката на Антонина, може и много псевдоинтелектуалци наистина да са излобяли срещи всичко що е от чалгата... Иначе Тони не е капацитет. Тя руптае срещу гласове като тези на Неделчев и Бодурова. Тонка разбира от Бургас и морето единствено... Иначе вече ме блокира и не мога да съдействам :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе вече ме блокира и не мога да съдействам :whistling:

 

Има си хас да не те блокира. Сигурно си й докарал сколиоза и разширени вени от нерви.

 

Увличат се разни самозабравили се тьотки да се правят на големите патриоти и многознайки, но не знаят тук в Рамания какви изроди сме се събрали. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия себе си не може да продуцира, а пък за други да не се захваща по-добре!!! Да наблегне на новите си проекти да издаде един албум, да напомни за себе си! :gun_bandana:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия себе си не може да продуцира, а пък за други да не се захваща по-добре!!! Да наблегне на новите си проекти да издаде един албум, да напомни за себе си! :gun_bandana:

 

И как така не може да продуцира себе си, като от 3 години е най-доходоностната чалгарка в личен план? Някак сте свикнали по навик да си говорите, ама...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как така не може да продуцира себе си, като от 3 години е най-доходоностната чалгарка в личен план? Някак сте свикнали по навик да си говорите, ама...

Лежи на стари лаври.... това имах в предвид! Искаме раздвижване не само участия и ретро хитове! В интернет пространството я няма никаква с нова песен, нов албум, нов клип....нещо оригинално да направи, да се постарае!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лежи на стари лаври.... това имах в предвид! Искаме раздвижване не само участия и ретро хитове! В интернет пространството я няма никаква с нова песен, нов албум, нов клип....нещо оригинално да направи, да се постарае!

 

От Нова година насам нямаше смисъл. Беше заета с "Гласът на България". Сега като приключи ще пусне нови неща. Тя няма зор да бърза. Минаха тия времена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лежи на стари лаври.... това имах в предвид! Искаме раздвижване не само участия и ретро хитове! В интернет пространството я няма никаква с нова песен, нов албум, нов клип....нещо оригинално да направи, да се постарае!

Само дето има тотален хит от миналата година.

Тръгнал фен на Глория да роптае, че я нямола никаква.

 

 

9341939i.png

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето има тотален хит от миналата година.

Тръгнал фен на Глория да роптае, че я нямола никаква.

9341939i.png

 

Камелия наистина е като холивудска звезда на тая снимка , но тоя до нея Цветин е пълен мухльо , как може така да я излага с тая визия като педал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия наистина е като холивудска звезда на тая снимка , но тоя до нея Цветин е пълен мухльо , как може така да я излага с тая визия като педал!

 

Той е кралят, каквото облече е кралско.... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето има тотален хит от миналата година.

Тръгнал фен на Глория да роптае, че я нямола никаква.

9341939i.png

Имала хит? Копие на предишен хит - Да!/"Неудобни въпроси"/ И няма нужда да ме цитираш! И какво като съм фен на Глория? С тия нападки и обиди тип 4-ти клас - не вървиш! :whistling:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала хит? Копие на предишен хит - Да!/"Неудобни въпроси"/

 

Няма такова нещо. Пак приказки по инерция от предната декада. Бизнесът днес е съвсем друг. Лудата надпревара приключи. Дори Преслава вече не изглежда толкова нагла и отвратително нахална. Колко малко е трябвало, за да се нормализират нещата. Просто се махат шибаните награди... :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала хит? Копие на предишен хит - Да!/"Неудобни въпроси"/ И няма нужда да ме цитираш! И какво като съм фен на Глория? С тия нападки и обиди тип 4-ти клас - не вървиш! :whistling:

Кво да те обиждам тебе, ти си си нареден достатъчно. Толбухин ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

9341939i.png

Каква прическа е вкарал с тази опашка.. :1000 (29):

Камелия е с жестока рокля, ужасно красива е тук, прилича ми на ангел или на булка. Дано я видим като такава някой ден, много ще й отива.Този път изкърти с визия. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такава класа !!

 

9342049F.png

 

Те затова дребните злобарчета на Пресли не пишат тук. Първо не разбират какво е това класна жена и второ не знаят как такава трябва да се държи в праймтайма. Представата на подобни келеши за пребиваване в такива формати е да се хилиш през цялото време тъпо като кифла, щото нищо съществено не можеш да кажеш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна мадама - красива, стилна, лъчезарна, секси.

 

Кама и тя не е зле.

 

Наистина, това все пак е Кралят! Има доста медийни изяви, в които подчертава кралското си потекло. Не му трябват коронки, за да бъде крал...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В кой век живееш?

За един прЕател питам?

 

Ти би ли си направил подобна прическа и да сложиш същата розова блузка със същите обувки. Преклил е.

 

Не, че не е свободен да се носи, както си пожелае, но визията му крещи "пИдирасКа".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти би ли си направил подобна прическа и да сложиш същата розова блузка със същите обувки. Преклил е.

 

Не, че не е свободен да се носи, както си пожелае, но визията му крещи "пИдирасКа".

Розова риза - да, иначе самата прическа.на мен не ми харесва, но имам много познати, клиенти и всякакви мъже и момчета, които са с такава прическа, която е модерна поне от 2 години.

Дейвид Бекъм до скоро беше така, не знам да е педерас.

Българина си е консерва и това си е , всичко различно бива осъдено и подигравано...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българина си е консерва и това си е , всичко различно бива осъдено и подигравано...

 

А Роксана изкарва хит и бива наречена "гадна потна мангалка". :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...