Jump to content



Препоръчани коментари

Хаха, ама ти и наглееш чак?

 

По-скоро ти си за съчувствие, защото се намираш във форума за чалга, а нито си станал свидетел на най-силните, благодатни години за този стил музика, нито си наясно с фундаментални факти от историята му. Ние сме осведомени, а ти го караш на "какво били казали националните медии и чии успехи изтъквали". Не си информиран достатъчно.

 

Камелия, когато е серяла мегахит след мегахит, ТВ Планета още дори не е била замислена като проект. В класациите на НФ е мачкала достатъчно по онова време. След дебюта на фирмената телевизия също е почти постоянно на номер 1 до 2003 година, когато позициите й започват да отслабват.

 

Камелия има най-големите хитове на 1999, 2000, 2001 и 2002 година. През 1998 също е с един от може би трите най-големи хита на годината.

 

Дори и след пиковия си период продължава да има успехи - през 2005 с един от най-продаваните албуми на годината, през 2010 - с най-продавания албум.

 

Защо изобщо тръгваш да сравняваш Камелия с Преслава и Галена? Това са изпълнители от различни поколения, които са се изявявали в различни периоди в условията на крайно различни обстоятелства.

 

Твърденията в тази тема бяха, че Камелия е била лидер и е мачкала здраво държавата едно 5 години - почти толкова, колкото една друга лидерка - Ивана. Това ли тръгваш да оспорваш? Та ти си неинформиран и с очевидна неприязън към тази жена, дискусията оттук нататък е безпредметна.

Е, сериозно ли? Не наглея, а се пошегувах заради сравнението с Бритни. Не се впрягай. Очаквах да схванеш иронията и да се избъзикаш.

Изказвам мнението си за Камелия и то не е само на база, какво съм чул от медиите, а и от личните ми впечатления. Пак казвам, никой около мен никога не се е вълнувал от Камелия. Не познавам нейн фен. Това е. Да, слушали сме нейни песни и сме си избухвали. Не отричам хитовете й - Луда по тебе, Ти си, Защо повярвах, Залеза и т.н., просто никой не я взима сериозно като певица. Ти може да я взимаш, Сашо и Фокса също, хората около вас и те - не споря. Аз говоря, какво отношение съм видял аз конкретно към Камелия.

 

Поглед към чалгата имам точно от 2003-та насам. Аз затова и избягвам да влизам в спорове от преди това. Да си ме видял да се дървя за нещо от преди 2003-та? И да говоря кой тогава е бил лидер и т.н...не съм. Мога да говоря затова как е възприеман даден изпълнител към днешна дата и да влизам уверено в дискусии, по спорни теми, от 2005-та насам.

 

Камелия изглежда супер, не отричам, че е яка мадама, има хитове, но не може да пее и не е моята певица.

Сашо, не е нужно да се включваш злобно за н-ти път. Излишно е. И аз мога да ти вляза остро и да те избъзикам за неща, за които те ебават тук, но не го правя. Кво ми се дървиш? Като няма, какво повече да кажеш по темата, не пиши.

 

Оставам с впечатление, че феновете на Камелия не могат да я критикуват, посочвайки слабите места и периоди в кариерата й. Само хвалби, братче...

 

Конди, ок ли сме? Ти изрази твоето мнение, аз моето. :)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставам с впечатление, че феновете на Камелия не могат да я критикуват, посочвайки слабите места и периоди в кариерата й. Само хвалби, братче...

 

Че кой си ти да критикуваш, като нищо не знаеш за нея? Камелия няма слаби места в кариерата, защото от 1997 година никога не е падала под 10 участия на месец и винаги е била с топ хонорар, но това е прекалено сложно да твоята нахална главица да ти го обяснявам в детайли. Знаеш ли какво значи това? Знаеш ли, че липсата на слаби бизнес периоди вече я прави чалгарка №1 във всякакъв аспект и само Галена и Преслава в перспектива могат да я гонят? Със старата генерация свърши - пребори ги всичките без изключение и доказа, че е по-добър продукт от тях. Хората те засипаха с данни и сравнения, но понеже си от бездарното и ограничено поколение на "милениумите" си си помислил, че като някой тук те цитира пишеш бог знае колко умни неша. Айде кротни се, време ти е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сериозно ли? Не наглея, а се пошегувах заради сравнението с Бритни. Не се впрягай. Очаквах да схванеш иронията и да се избъзикаш.

Изказвам мнението си за Камелия и то не е само на база, какво съм чул от медиите, а и от личните ми впечатления. Пак казвам, никой около мен никога не се е вълнувал от Камелия. Не познавам нейн фен. Това е. Да, слушали сме нейни песни и сме си избухвали. Не отричам хитовете й - Луда по тебе, Ти си, Защо повярвах, Залеза и т.н., просто никой не я взима сериозно като певица. Ти може да я взимаш, Сашо и Фокса също, хората около вас и те - не споря. Аз говоря, какво отношение съм видял аз конкретно към Камелия.

 

Поглед към чалгата имам точно от 2003-та насам. Аз затова и избягвам да влизам в спорове от преди това. Да си ме видял да се дървя за нещо от преди 2003-та? И да говоря кой тогава е бил лидер и т.н...не съм. Мога да говоря затова как е възприеман даден изпълнител към днешна дата и да влизам уверено в дискусии, по спорни теми, от 2005-та насам.

 

Камелия изглежда супер, не отричам, че е яка мадама, има хитове, но не може да пее и не е моята певица.

 

Е, да това го разбирам. Не блести с особени певчески качества. На мен честно казано някъде до 2006-2007 ми харесваше как пее на живо, гласът й ми беше приятен, след това дали заради възрастта или амортизацията стана един такъв по-удебелен и груб. Камелия никога не е претендирала да е голямата певица и дори в най-силните си години хората не я възприемаха като невиждана майсторка в пеенето тип Глория и Деси Слава. Те и затова не й дадоха "Певица на годината". Камелия спечели народа с мощни хитове, топ визия, неустоим сексапил, изпипани клипове. Бритни бе, Бритни пиниз... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти бота. По колко пъти трябва да ти се обяснява едно нещо. Видно е , че се правиш на капацитет , ама да си толкова дебил, просто нямаш право.

Предлагам всички да спрат да се обясняват на Ванчето/Симона... видно е, че това е бот.

На мен честно казано ми лиспват ботовете трибуквеника, Лухче и трибуквеника 2.0, който е колега на Татяна по животновъдство. С тях поне можеше да се напсуваш кат хората, тия новите даже не са интересни, то и затова форума вече не е е това, което беше. А тоя дори не е и бот, просто мели някви неща да се прави на интересен.

 

Отправям искрен апел въпросните ботове да се завърнат моменталически и да си заформим едно Кама или Деса волуме което се пада там поредно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да направя справка, как се движат старите клипове на Камелия към днешна дата. Предвид, че Пайнер си скриха всичкото ретро с нея, където трупаха добри гледания, а след това докладваха Ти си, Луда по теб, Защо повярвах, Залеза и Искаш да се върна , всички с по около 2 млн. Като на Ти си, изтриха 2 клипа с близо 3 млн..... еми пак си се движи добре. Същинска кралица на вечните песни:

 

Луда по теб:

 

3.6 млн.

 

460 хил.

 

450 хил.

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0

 

Защо повярвах:

 

620 хил.

 

190 хил.

 

660 хил.

https://youtu.be/b9q7yBzzyoA

 

Ти си:

 

820 хил. (Събрани за 1 година)

 

143 хил.

 

3алеза и зората

 

670 хил.

 

590 хил.

 

110 хил.

 

73 хил.

 

121 хил.

 

Къде си ти:

 

720 хил.

 

380 хил.

 

50 хил.

 

66 хил

 

Огън момиче

 

150 хил.

https://youtu.be/Fg3FL0-xraw

 

250 хил.

 

85 хил.

 

87 хил.

 

50 хил.

 

 

Искаш да се върна

 

205 хил.

 

240 хил.

 

75 хил.

 

В сърцето си ми ти:

 

1.2 млн.

 

25 хил.

 

Така ми липсваш:

 

580 хил.

 

90 хил.

 

 

Само за минута

 

1.6 млн.

 

Редно или нередно

 

330 хил.

 

100 хил.

 

Няма шега

 

580 хил.

 

220 хил.

 

80 хил.

 

60 хил.

 

70 хил.

 

45 хил.

 

 

Ти си виновен

 

300 хил.

 

85 хил.

 

 

Няма те:

 

 

2 млн.

 

45 хил.

 

46 хил.

 

30 хил.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Перфе си е за стари хитове. Доста ме учудва гледаемостта на В сърцето си ми ти. :)

Ми на Няма те? Близо 3 млн.

 

И това, като знаеш че на Луда по теб са изтрити 2 клипа с по милион, Защо повярвах с 2 млн. Залеза и зората - 2 млн. Ти си - 2 млн. и още един с половин млн. Искаш да се върна с 2 млн. Смятай че щеше да е с по над 6 млн. на големите й хитове. Но хората и така си ги трупат . Ти си е направила почти милион за година и то на видео със снимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка година трият по 1 клип на големите и хитове. И на следващата година пак си правят по 1-2 милиона. А Кама не знае дори, че съществуват. Да са живи и здрави в Пайнер. И без това не им е розово положението. Вече имат сериозна конкуренция от други стилове и от сърбите. Времето на монопола свърши. А началото на този процес започна в деня, в който Камелия ги напусна. С нея им отлетя и късмета...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка година трият по 1 клип на големите и хитове. И на следващата година пак си правят по 1-2 милиона. А Кама не знае дори, че съществуват. Да са живи и здрави в Пайнер. И без това не им е розово положението. Вече имат сериозна конкуренция от други стилове и от сърбите. Времето на монопола свърши. А началото на този процес започна в деня, в който Камелия ги напусна. С нея им отлетя и късмета...

Коментирай гледанията на Няма те...

Уж не беше страшен хит а почти 3 млн.

 

Мене лично ми е в топ 3 на нейните балади. Страшна песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай гледанията на Няма те...

Уж не беше страшен хит а почти 3 млн.

 

Мене лично ми е в топ 3 на нейните балади. Страшна песен!

 

Значи беше си хит преди 15 години, няма спор. Но тя не я пее нито рекламира от десетилетие. Факт е обаче, че има публика за тази песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи беше си хит преди 15 години, няма спор.

 

Не е била голям хит тази песен. Тя все я неглижираше някак и заложи на нея единствено на "Златния Мустанг" 2001. На други големи концерти не помня да я е пяла, не я клипира дори. Тия гледания показват, че "Няма те" към днешна дата спокойно може да се нареди до златните й хитове, дори и да не е мачкала държавата като "Залезаи зората" по онова време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е била голям хит тази песен. Тя все я неглижираше някак и заложи на нея единствено на "Златния Мустанг" 2001. На други големи концерти не помня да я е пяла, не я клипира дори. Тия гледания показват, че "Няма те" към днешна дата спокойно може да се нареди до златните й хитове, дори и да не е мачкала държавата като "Залезаи зората" по онова време.

Изпя я и на Тракия фолк 2003 - заедно с Глория и Рени имаха рецитал, трите грации. :д

Камче беше с едни очила като на леяр, но съм сигурен, че бяха много модерни за тогава. Спомням си, че доста често гледаше към нашия ред и аз се кефих нещо. Толкова близко беше сцената от първия ред. А "Няма те" чак хит не е била, но пък е много драматична песен, харесвам я. От 2003, която намирам за слаба година за Камелия, харесвам обаче много "Стрелките спират". Доста авангард има в това парче. Ако поиска, знае как. Да пуска баладата вече. Теньо Гогов разправяше, че тоя текст е от времето на Залеза. Тя още се мота. Много готина била мелодията, класически фолк, в смисъл с по-романтичната мелодична линия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпя я и на Тракия фолк 2003 - заедно с Глория и Рени имаха рецитал, трите грации. :д

Камче беше с едни очила като на леяр, но съм сигурен, че бяха много модерни за тогава. Спомням си, че доста често гледаше към нашия ред и аз се кефих нещо. Толкова близко беше сцената от първия ред. А "Няма те" чак хит не е била, но пък е много драматична песен, харесвам я. От 2003, която намирам за слаба година за Камелия, харесвам обаче много "Стрелките спират". Доста авангард има в това парче. Ако поиска, знае как. Да пуска баладата вече. Теньо Гогов разправяше, че тоя текст е от времето на Залеза. Тя още се мота. Много готина била мелодията, класически фолк, в смисъл с по-романтичната мелодична линия.

 

Да бе, верно, че на "Тракия"- та я пя. И аз бях там с един приятел. Още тогава усещах, че там присъства човек, който 10 години по-късно ще докарвам до главоболие в Интернет форум. :3fdb8960598fa63e:

 

Ми не е била хит, точно затова е тия гледания са суууупер добрите. Явно с времето хората са я открили тая песен и си я слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, верно, че на "Тракия"- та я пя. И аз бях там с един приятел. Още тогава усещах, че там присъства човек, който 10 години по-късно ще докарвам до главоболие в Интернет форум. :3fdb8960598fa63e:

 

Ми не е била хит, точно затова е тия гледания са суууупер добрите. Явно с времето хората са я открили тая песен и си я слушат.

Сериозна песен, харесвам я. Емоционално я е изпяла. Кама има малко балади, но общо-взето, всичките са добри. Особено "Моите сълзи", "Нежна тишина", "Само тази нощ" от по-неизвестните, от известните - е ясно.

Тоя Летен театър тогава, голяма еуфория и вълнения. Сега ми се вижда много малка трибуна, но истината е, че певачките тогава си тежаха на мястото и правеха сцената да изглежда, преносно казано, голяма, и на най-малкото като капацитет място.

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате ми е в топ 3 на песните на Камелия. Песента кавър ли е или авторска.

Изумиха ме 2та милиона за Няма те, но клипа е с грешно заглавие - Така ми липсваш, която пък беше хит. Вероятно така ги е натрупала.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, можеш да спиш спокойно. И този сезон ментор на Гласът си остава Камелия

 

Аз по принцип си спя спокойно, въпреки ентусиазъма на местната фауна.

 

Но като оставим троловете настрана, аз поне не виждам Камелия за какво ще остава в този формат, освен да им събира минимален чалга рейтинг....

 

Иначе, като говорим за Камелия днес забелязах, че е изтрила всички обявени участия от началото на годината. Може пак да има данъчна хайка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си има доста добър договор с БТВ, което е добре защото и дават стабилно поле за изява.

Не е като Планета , която се гледа само по малките градове и села.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...