Jump to content



Препоръчани коментари

И за мен е страшно добър албум. От онова време и Глория и Деса и Ванча и Кама издадоха албуми, но по мое мнение във времето тея на Кама и Ванча останаха и с повече хитове.

Макар много хора да заклеймиха албума, като слаб, от там има 3 хита и още куп песни с тв. версии, които си бяха яки.

А колко.брутялни песни остави без нищо - Няма да плача, Не си отивай... уникални.

Тогава беше пикът на Ивана - "Доза любов" е уникален албум, това си е годината на Ивана. Но Деса и Глория решиха да се правят на нея и се втурнаха да издават и по-кръшни песни. И не мисля, че това бяха те - поддадоха се на вълната, даже на Деса албумът беше прекалено цигански, много кючеци. Някой я беше питал в "Неудобен въпрос" в НФ дали не е сгрешила с този албум, тя каза: "Риск беше - аз го поех и мисля, че спечелих". Явно е била доволна откъм тираж. Пламен е споменавал, че доста цигани са го купували. Там харесвам някои песни, но не са от известните като "Мило мое" с Хари Христов. На Глория "Влюбена в живота" също бе с доста силен тираж, тя още имаше и много участия тогава. Имаше добри песни там - заглавната, Майстора, "Изповед", "Обич моя", "Спасение", но имаше и изцепка като "Мръсни танци". Беше музикантски, но странен, абстрактен за тогава, та и сега. После беше казала, че не си го харесва.

Въобще, конкуренцията в лицето на Ивана ги караше да се чудят на какви да се направят и как да сменят посоката.

В това отношение мисля, че "Има любов" е най-балансиран. И там има някой и друг пълнеж, но като цяло е приятен албум. Харесвам го много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 процента го е разкарала :D

Май и на нейни участия си ходи, но тя рядко има по дискотеки вече. Последно си спомням, че Албена Вулева споделяше някакви клипове как й се кефят в дискотека и тя ги поздравява :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма пари :3fdb8960598fa63e:

 

Това да не ти е Пайнер, където след сваляне на цените за промоциите и след това делба на останалото по договор, за изпълнителите да остават трохи. Камелия е друга бира. На нея не и падат участия поради липса на хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо още има да доказва на някой как вече 20 години е от топ мадамите в България, но 724 840 прегледа си е цифра, която говори много на всеки, който схваща за какво иде реч.

 

9378384h.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

... но 724 840 прегледа си е цифра, която говори много на всеки, който схваща за какво иде реч.

 

Е тука вече счупи тъпомера, сериозно!

Наистина ли вярваш в тази цифра от "ПИК" ? :1000 (29): :1000 (29):

 

...един от моментите, когато с едно свой пост човек, който се мъчи от години да изгради авторитет на всезнаещ и отлично (от кухнята) осведомен, се изложи толкова, че язък за годините...

Не е лошо понякога и да си спестяваш някой измислици или да си ги признаваш, повече уважение и авторитет ще имаш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тука вече счупи тъпомера, сериозно!

Наистина ли вярваш в тази цифра от "ПИК" ? :1000 (29): :1000 (29):

 

...един от моментите, когато с едно свой пост човек, който се мъчи от години да изгради авторитет на всезнаещ и отлично (от кухнята) осведомен, се изложи толкова, че язък за годините...

Не е лошо понякога и да си спестяваш някой измислици или да си ги признаваш, повече уважение и авторитет ще имаш!

Това е брояч, забелязвал съм го и при други скандални статии, примерно за Луна - личи си кои са по-интересните лица, сравни с по-непреглеждани новини.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тука вече счупи тъпомера, сериозно!

Наистина ли вярваш в тази цифра от "ПИК" ? :1000 (29): :1000 (29):

 

...един от моментите, когато с едно свой пост човек, който се мъчи от години да изгради авторитет на всезнаещ и отлично (от кухнята) осведомен, се изложи толкова, че язък за годините...

Не е лошо понякога и да си спестяваш някой измислици или да си ги признаваш, повече уважение и авторитет ще имаш!

 

ПИК е в топа на най-четените сайтове, за да не кажа най-четеният. Отвратителни са като подлоги но ГЕРБ, но позициите им са много сериозни. И да, този брояч е най-голямата им гордост. Те първи го въведоха и избиха рибата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много удобно да ни натрисаш посещенията на статията , която пак е събрала гледания, заради циците на Камелия, както всико друго в кариерата и. Но напиши Камелия в търсачката и забележи как повечето новини с нея не минават и 10 000 -15 000. Голяма гордост, че пак сума и отрепки са я ползвали за маструбация :Vishenka_05:

:gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

Дори е срамно, че една статия с циците и прави повече гледания от всичката и продукция освен Дразни ме...

ДесиСлава и там е с по четени статии. Повечето минават 25-30 000 гледания. На Камелия не. Отпий глътка от горчилака и гледай да не се задавиш

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалък опит на "камелотска" територия да се избиват "десови" комплекси. Това няма да напълни "Планета Пайнер клуб" - Слънчев бряг и участието на Деса ще си е все така отменено. :1000 (29): Когато Преса или Галена не можеха да поемат някое участие в минали години и кръчмарите избираха от бланката на Пайнер Камелия за тяхна замяна, никога не се е чуло или видяло да се отмени участие заради това. Очевидно влизането на Деса в графика на Преса не е това, което публиката и кръчмарите очакват за замяна на Преслава. Което пък иде да ни подскаже, че Деса е много далеч и от помръкналата клубна слава на Преслава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/Bl7ohJkFzXt/?ut...id=zd1u6ivugv1c

 

Специално за мелето, който искаше клипове на Дразни ме от участия. Много се съмняваше, сега затворих ли ти устата...

 

Хейтъри ше кажат, че е фотошоп :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, който ти говори там онези популярни из форумите вицове как Кама нема хит от миналия век го остави да си говори. "Дразни ме" е д'зверски хит! В топ 3 за вечерта. Много добре си го наложи и резултатът е налице. И аз се съмнявах до снощи, че ще е само сезонно хитче, но съм много приятно изненадан от резултата. А тепърва тръгва по морето с лятната програма.

 

Писал съм го точно преди месец, когато бе тук при нас във Видин. Само маркирам за вечно съмняващите се....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем, че е тотален хит. Тея 10 милиона да не са от космоса.

Чакаме я сега с новата резачка пак да им счупи нервите на хейтърчетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем, че е тотален хит. Тея 10 милиона да не са от космоса.

Чакаме я сега с новата резачка пак да им счупи нервите на хейтърчетата.

 

Ама как се изпокриха всички тролове и не смеят да драснат и един ред тук, за да ни обяснят напоително как Кама не е виждала хит от миналия век? :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се крие. Просто в темата на ДесиСлава е по интересно. Там са всички :3fdb8960598fa63e:

 

А и сме ти благодарни, че ни даде още един повод да ти се посмеем. Всички помним мнението ти за песните с няколко милиона гледания. Когато ги постигна и Камето (благодарение на Гъмзата), друга песен запя. Карикатуркеееее :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се крие. Просто в темата на ДесиСлава е по интересно. Там са всички :3fdb8960598fa63e:

 

А и сме ти благодарни, че ни даде още един повод да ти се посмеем. Всички помним мнението ти за песните с няколко милиона гледания. Когато ги постигна и Камето (благодарение на Гъмзата), друга песен запя. Карикатуркеееее :1000 (29):

 

Толкова си смешен и толкова ревнив към тупалката на Кама, че ще се пръснеш от мъка и яд. Теб наистина те е яд, ама много. Не се заблуждавай, че можеш да подхлъзнеш децата тук. Те не те познават колко си злобен и долен. Още помня как се бе побъркал с онези IP-та да гласувате за Деса в някаква анкета н Сигнал+ през 2006-та или 2007-ма. Ти си си същият елементарник. Искаш да се изпъчиш невежество и да се представиш за някой, но си просто никой. Самият факт, че гуруто в което се кълнеше едно време (Маргарита Лозанова) припозна мен за враг и не се сети за никой като теб (а нетегачи имаше колкото щеш) изчерпва целия ни спор. Ти си незабележим. Твоето е много безсмислено писане и малко оригинална мисъл. Не ставаш бре пич, а много искаш. Тръгнал си да ме обиждаш, да ме нареждаш, да ревеш като детенце, че говоря глупости, но това е развят бял флаг. Предал си се и единствената ти реакция тук е да вървиш след мен и да се оплакваш. Да не мислиш хората за прости и слепи тук и не виждат това? Ама те пораснаха, като теб. И не са останали глупаци, за каквито видно ги мислиш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия цяло лято ли ще ни държи на сухо?

 

Мани я Камелия. С други задачи е заета тя. Сега сме на тема "Глория", щото другата събота ще идва у Видин, разбира се.... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

просто и ясно. жената няма пари за клип и песен

 

вече няма пайнер да плаща всичко

 

От 2002 година Пайнер са дали едни 5000 евра за правата на "Фалшива кожа" и толкоз. Сега ще го кажа много мазно, бавно и напоително.

 

Камелия от напускането си на Пайнер има оборот над 3 милиона лева и това я прави най-рентабилната чалгарка. Няма Преслави, няма Галени, няма Емануели и каквито се сетите там. Камелия и затова напусна. Бе сигурна във възможностите си, в качествата си, в харизмата и публиката си. Знам, че почти на никой не му стиска да го направи като нея особено след колосалният крах на Деса като самостоятелен изпълнител, но такъв е живота. И всичкото това е така, защото едно време Кама е направила такива хитове, че дори 20 години след излизането им я хранят. Радвам се, че и твоята уста е затворена с клипчето на Сашо, защото и ти като Славчо си един фекалометен тип, който си мисли, че тубата рани чалгата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...