Jump to content



Препоръчани коментари

Толкова си смешен и толкова ревнив към тупалката на Кама, че ще се пръснеш от мъка и яд. Теб наистина те е яд, ама много. Не се заблуждавай, че можеш да подхлъзнеш децата тук. Те не те познават колко си злобен и долен. Още помня как се бе побъркал с онези IP-та да гласувате за Деса в някаква анкета н Сигнал+ през 2006-та или 2007-ма. Ти си си същият елементарник. Искаш да се изпъчиш невежество и да се представиш за някой, но си просто никой. Самият факт, че гуруто в което се кълнеше едно време (Маргарита Лозанова) припозна мен за враг и не се сети за никой като теб (а нетегачи имаше колкото щеш) изчерпва целия ни спор. Ти си незабележим. Твоето е много безсмислено писане и малко оригинална мисъл. Не ставаш бре пич, а много искаш. Тръгнал си да ме обиждаш, да ме нареждаш, да ревеш като детенце, че говоря глупости, но това е развят бял флаг. Предал си се и единствената ти реакция тук е да вървиш след мен и да се оплакваш. Да не мислиш хората за прости и слепи тук и не виждат това? Ама те пораснаха, като теб. И не са останали глупаци, за каквито видно ги мислиш...

Умирам от кеф и задоволство да гледам истерията ти. :roll1:

Злобата ми е породена от разкритието ти за отпадналите участия на Деса. Не си намирам място и ти ще си ми изкупителната жертва :Vishenka_05:

 

Ревност за милиони. Така ли се чувстваш гледайки 6те клипа на Деса с по над 10 милиона. Камелия няма супер хит от 2002. Дразни ме е хит, но няма шанс да бъде от категорията на Луда по теб или Залеза и зората. Но, да, редно е да се радваш. Знаеш,че предстоят поредните и провали с 1 милион гледания...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви милиони? Каква Деса? Това валаме въобще не съществува! Щом участия на морето у сред лето и отменят поради липса на хора значи е финиширала. Лаеш цяла година за "Дразни ме" и когато Сашо ти го набива четвъртит с един линк от клуб идваш да хейтиш от мъка, за да не те мислят местните за провален. Ама ти си се клел тук, че Кама няма да види хит, а този линк слага край на твоето жалко съществуване в този форум в последните 10 години. Всякакво лаене оттук натам е бесмислено, нещастният ти опит за хейт по мен също. С този линк в ръце те унищожавам като его в този форум завинаги. Ти и "десовите", които сте главните тролове на Кама в Рамания явно още не схващате какво ви се случи с този линк. Нищо не можеш да сложиш насреща на Деса от вторият и "пайнерски" период. Нищо Славчо, абсолютно нищо дори жалкият опит да направите "В твоите очи" песен само на Деса. Още не сме видели някакъв линк дори от този най-значим (казвам го сериозно) хит с участие на Деса от предните 3 години. Какво има още да се обясняваш тук по въпроса? Само ще трупаш постове и жалкият ви чат в десовета тема ще бъде стопен....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посочи ми линк/пост, в който съм подценил или омаловажил Дразни ме. Няма такъв. Вече от годините, бъркаш потребителите. Слави и Мелето са двама различни потребители. Дразни ме е хит, но не е звучал повече от веднъж на вечер, а Майната ти, В твоите очи и Нека да е тайно ги пръскаха по 3 пъти. Освен това нито една от изброените и на Деса и на Кама не са популярни колкото Две сърца или Луда по тебе, така че стига се вълнува като малко дете. Не е нормално да си чак такава откачалка. Децата не се палят толкова за фаворитите си. Фрийк

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/Bl7ohJkFzXt/?ut...id=zd1u6ivugv1c

 

Специално за мелето, който искаше клипове на Дразни ме от участия. Много се съмняваше, сега затворих ли ти устата...

 

Хейтъри ше кажат, че е фотошоп :whistling:

 

 

Посочи ми линк/пост, в който съм подценил или омаловажил Дразни ме. Няма такъв. Вече от годините, бъркаш потребителите. Слави и Мелето са двама различни потребители. Дразни ме е хит, но не е звучал повече от веднъж на вечер, а Майната ти, В твоите очи и Нека да е тайно ги пръскаха по 3 пъти. Освен това нито една от изброените и на Деса и на Кама не са популярни колкото Две сърца или Луда по тебе, така че стига се вълнува като малко дете. Не е нормално да си чак такава откачалка. Децата не се палят толкова за фаворитите си. Фрийк

 

Няма проблем, разбрахме се! Гледай линка на Сашо и се радвай, че поне някой от зората на чалгата успява да предизвика онази емоция у новата генерация.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия се отдаде на любимия си навик да позира гола пред камерата

 

https://www.instagram.com/p/BmJT-6GAAlB/?ta...amelia_official

 

След като времето се затопли и напомни, че все пак е лято и Камелия се отдаде на любимия си навик - да позира гола пред камерата. Този път обаче фотото, на което е както майка я е родила, е черно-бяло, а тялото на певицата е максмално отдалечено от обектива. От закачливия текст става ясно, че изпълнителката търси кой вдига шум в морските ни курортни, досущ като вицепремиера Валери Симеонов.

 

Който може позира, който не може гледа как Камелия позира. И така 20-25 години....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена няма ли да се накани и да пусне нещо ново? Явно чак есента или зимата.

 

То по принцип от лятото останаха 20 дни и ако ще прави нещо по-добре през септември. Сега нема смисъл. И без това до края на август има почти всеки ден участия по морето, с изключение на тази вечер на панаира в Кула и утре в Пловдив. Изкара си и 10 дена по дюните около Царево и въобще не се връщаше в София. Преди гроздобера с песни, телевизии и журналя не са заслужава усилието. Липсата на нови песни отдавна няма значение за личният и бизнес. Явно името и старите и хитове са достатъчни....

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по принцип от лятото останаха 20 дни и ако ще прави нещо по-добре през септември. Сега нема смисъл. И без това до края на август има почти всеки ден участия по морето, с изключение на тази вечер на панаира в Кула и утре в Пловдив. Изкара си и 10 дена по дюните около Царево и въобще не се връщаше в София. Преди гроздобера с песни, телевизии и журналя не са заслужава усилието. Липсата на нови песни отдавна няма значение за личният и бизнес. Явно името и старите и хитове са достатъчни....

Че и вървят участията тя го доказа след 2011, където без каквато и да е продукция си правеше доволна бройка. И стари хитове си има, които ще я хранят до пенсия - пак е ясно. Мисълта ми е, че въпреки всичко постигнато до момента, високата заетос и т.н. тя все пак трябва да се доказва на новата публика и да се развива като изпълнител, да показва нови лица с музиката и проектите си. Това лежене на стари лаври е парадоксално, имайки предвид думите и затова как трябва да си постоянен в този бизнес,, че с всяка изява и проект се доказваш като име и че публиката не ти е длъжна с нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой като Кама - 2001-ва да си позволи 5 минутен техно ремикс на чалга концерт. :1000 (33):

 

И на фона на това като се сетиш за "Полужива" и Ивана.... и търсиш пистолет да гръмнеш продуцентът им... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

кой е това?

Миро Каризмата.

На рожденния ден на Мис България - Роси Иванова, нук във Варна, която by the wayе новото гадже на свинаря, бившия на Мара. Затвориха заведението за 80 бона за 24 часа.

 

Ето ги тук и двете:

 

Култова песен и клип !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм била е в Варна!!!Дали е минала през" Porte" да напомни за себе си.

Не разбирам защо не я канят в Варна при условие, че пълни дискотеките?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм била е в Варна!!!Дали е минала през" Porte" да напомни за себе си.

Не разбирам защо не я канят в Варна при условие, че пълни дискотеките?

Беше в Мераки, точно до Порте.

Защото и Порте и Култ работят само с Пайнерци + Алисия от другите фирми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз знам, че много дискотеки не могат да канят който решат, ако искат топ звездите на Пайнер да им гостуват. Нали това беше проблем и при Деси Слава и една от причините да се върне в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз знам, че много дискотеки не могат да канят който решат, ако искат топ звездите на Пайнер да им гостуват. Нали това беше проблем и при Деси Слава и една от причините да се върне в Пайнер.

 

Деса не е имала такъв проблем. Андра се оплака от него зимата. Принципно важеше само за веригата "Планета Пайнер клуб", но след напускането на Кама и Андра, Митака стана по-агресивен. Ама и той омекна с времето. Вече не може да натиска по този начин, защото в последните 2 години му бе показано, че в много клубове си може и без неговите подопечни. Мога и примери да дам. Особено примери от морето. Пайнер вече имат конкуренция на промоутърския пазар и нищо не могат да направят освен, да работят заедно с конкуренцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз знам, че много дискотеки не могат да канят който решат, ако искат топ звездите на Пайнер да им гостуват. Нали това беше проблем и при Деси Слава и една от причините да се върне в Пайнер.

 

Защо мислиш, че не го е имала. Самите заведения си го казваха, че имат ограничения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Камелия още преди 15 години е била бруталната новаторка. Като човек, който слуша еректронна музика, смея да кажа че ревиксите, които е пускала са на страшно високо ниво, към днешна дата са си надминали времето...

Всички са топ!

 

 

 

Абсолютна новаторка!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си виновен ми е любимият ремикс. Най-много ме кефеше една версия, микс между оригинала и ремикса. Не помня дали в клипа не беше също нещо такова. Трябва да си го припомня.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си виновен ми е любимият ремикс. Най-много ме кефеше една версия, микс между оригинала и ремикса. Не помня дали в клипа не беше също нещо такова. Трябва да си го припомня.

На мен сякаш клубната версия на Къде си ти, брутаризъм е. Естествено и Черна кръв - на световно ниво е музиката там, за клипа да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...