Jump to content



Препоръчани коментари

Нещо малко и са участията май май...

 

Влизаш във форума на Signal.bg и за първата половина на 2018-та виждаш това:

 

1. Емануела - 85

2. Алисия - 80

3. Анелия - 73

4. Галена - 71

5. Галин - 70

6. Камелия - 63

7. Лорена - 57

8. Тони Стораро - 57

9. Джена - 52

10. Фики - 52

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизаш във форума на Signal.bg и за първата половина на 2018-та виждаш това:

 

1. Емануела - 85

2. Алисия - 80

3. Анелия - 73

4. Галена - 71

5. Галин - 70

6. Камелия - 63

7. Лорена - 57

8. Тони Стораро - 57

9. Джена - 52

10. Фики - 52

А колко необявени има от Сигнал и колко още частни партита - също. Деса и Кама пяха тука Златни на Славчо Христов, заедно с дует Ритон, Тони Димитрова и Канарите, познай кви хонорари са взели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са били?

 

Кръгла годишнина на някакъв гъзар преди 2 седмици. Беше се снимала с Васко "Кеца" тогава. Явно и той е бил поканен. Иначе Васко в кадър с чалгарка не иде...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кръгла годишнина на някакъв гъзар преди 2 седмици. Беше се снимала с Васко "Кеца" тогава. Явно и той е бил поканен. Иначе Васко в кадър с чалгарка не иде...

2 различни събития са Цецо.

С Васко Кеца е от рожденния ден на тоя гъзар. А с Джогани е от друго. Странно защо канят "некадърницата" Камелия за изяви с Кеца и рязни други,защо така не избират по-можещи изпълнители..

Тц тц, тея хора не разбират. Само пълнят хазната на Камелия и и увеличават милионите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 различни събития са Цецо.

С Васко Кеца е от рожденния ден на тоя гъзар. А с Джогани е от друго. Странно защо канят "некадърницата" Камелия за изяви с Кеца и рязни други,защо така не избират по-можещи изпълнители..

Тц тц, тея хора не разбират. Само пълнят хазната на Камелия и и увеличават милионите.

 

Немам идея какви са точно, но гледам, че роклите сходни. Виждам само, че през юни си отвори на два пъти по седмица за сватби и банкети. Не съм тръгнал непременно да я хваля, но си е престиж на лични тържества да се канят изпълнители от различни стилове и национални знаменитости, като такива от журито на "Гласът на България". Ето и доказателство....

 

9361350z.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Немам идея какви са точно, но гледам, че роклите сходни. Виждам само, че през юни си отвори на два пъти по седмица за сватби и банкети. Не съм тръгнал непременно да я хваля, но си е престиж на лични тържества да се канят изпълнители от различни стилове и национални знаменитости, като такива от журито на "Гласът на България". Ето и доказателство....

 

9361350z.jpg

Така са големите звезди Фокси. Няма нужда да скромничи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, особено Михаела Филева.

 

Ние се бъзикаме с тия като Михаела Филева, но хонорарите им стигнаха чалгарските, имат летни турнета, а големите медии ги бутат безумно. Това на банера от Стара Загора видно е пак някакъв банкет, я на фирма, а на някой гъзар. Така като гледам си е поръчал на Сашка увеселение за 20 000 лева и получава Кеца, Кама и Филева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние се бъзикаме с тия като Михаела Филева, но хонорарите им стигнаха чалгарските, имат летни турнета, а големите медии ги бутат безумно. Това на банера от Стара Загора видно е пак някакъв банкет, я на фирма, а на някой гъзар. Така като гледам си е поръчал на Сашка увеселение за 20 000 лева и получава Кеца, Кама и Филева.

Че тя Михаела си заслужава, през няколко месеца прави участия тип концерти в София live клуб, където само Цура се осмели да направи една промоция и ги пълни. Иначе Камелия много ме кефи в псоледно време, изглежда уникално, искам да изкара нещо силно, по-бавно като песен с някоя от визиите, с които свърши предаването. Все си чакам някоя "Фалшива кожа" или "Някой ден", "Още те обичам", не искам пак комерс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние се бъзикаме с тия като Михаела Филева, но хонорарите им стигнаха чалгарските, имат летни турнета, а големите медии ги бутат безумно. Това на банера от Стара Загора видно е пак някакъв банкет, я на фирма, а на някой гъзар. Така като гледам си е поръчал на Сашка увеселение за 20 000 лева и получава Кеца, Кама и Филева.

Специално Филева е идеалната поп-звезда за мен. Жалкото е, че няма никакви хубави песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

– В “Куклите” пееш, че си пиеш кафето с Пайнера. Наистина ли е така, или е провокация и в какви отношения сте с Митко Димитров?

 

– В добри отношения сме с него, не сме се карали, просто изтече договорът ми и сега имаме съвсем нормални човешки взаимоотношения – честитихме си рождените дни. Е, кафе не сме пили, но като сме се виждали сме пили уиски например, има лека закачка в текста.

 

.........

 

– Налагало ли се е Цветин или някой бодигард да те спасяват от по-агресивни ухажори?

 

-Не! Аз съм достатъчно добра, за да мога да се самозащитя с думи. Казвам две неща и всичко приключва.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Кралица!

 

........

 

– Най-ценният съвет, който си получавала?

 

– Животът е кратък, така че яжте, пийте, носете си новите дрехи! Много е важно човек да бъде откровен със себе си. Когато имам проблем – сядам и започвам да търся грешката в мен – къде бъркам, защо ми се случва това, какво не направих, както трябва?! Дори, като дойде заболяване – то също е в резултат от нещо и аз трябва да си направя равносметка – къде съм сбъркала, за да мога да оздравея. Важно е човек да намери себе си, своята посока в живота. С времето разбрах, че човек израства през трудностите, а като ти е леко и меко – не можеш да израснеш!

 

:1000 (33):

 

Браво, хареса ми интервюто. Но и аз не съм съгласен, че в попфолка проблеми нямало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кръгла годишнина на някакъв гъзар преди 2 седмици. Беше се снимала с Васко "Кеца" тогава. Явно и той е бил поканен. Иначе Васко в кадър с чалгарка не иде...

Image_5608010_128_0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

– Вярваща ли си и за какво се молиш?

– Не се моля, защото знам, че тази енергия, която ни е сътворила, независимо как я наричаме – дали Вселена, Космос, Господ…, тази енергия е във всеки от нас.

 

Ето тука ми е право в десятката.

Отново интересно и различно интервю. Като певица не я харесвам, но за интервютата и багажа в главата й най-общо казано - шапка долу.

 

Напоследък май нещо е по-смирена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...