Jump to content



Препоръчани коментари

Показвам го, на агитката на Глория, а не на теб. На теб съм обяснил как падат участия на Деса.... там. Но щом питаш тук, дебело ще подчертая 3 неща:

 

1. Глория тази година почти не стъпва в клубове, но щом я поканиха тук при нас както виждаш, веднага се отзовава.

2. Глория е поканена и ще гостува в клуб във Видин, а не в Шумен.

3. Искам да се похваля, че аз и жена ми подсказахме на Сешка "Ангелчето", че отдавна не е идвала и тя осигури участието въпреки Пайнер.

 

Благодаря за вниманието! За тъпият въпрос също. Надсмивам се над жалкият ти опит, да се правиш на вървежно дупе.... :happyppl:

Съвсем не е осигурила Сашка участието. Тук вече излъга тотално. Знам за това нейно идване от два месеца и повече и то от човека, който лично и издири номера и я покани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем не е осигурила Сашка участието. Тук вече излъга тотално. Знам за това нейно идване от два месеца и повече и то от човека, който лично и издири номера и я покани.

 

Бе я по-кротко, че съм всеки ден с нея на линия. Въобще не е идвала тук заради наши изпълнители, а само да вземе парите от кмета и да иде в Белград да плати на сърбите за панаира. В "Мастера" при Джордана урежда всичко тя от Кама, през Цветелина Грахич, Джулия, Теди Александрова, Гъмзата, Лорена, в петък Годжи и т.н. В "Импулса" нейни са Били Хлапето, Алисия, Андра, Криско, Гери-Никол и Глория. Няма драма, няма скандали, няма нищо. Всичко е нормално, точно, коректно. За 11-ти си смених графика, а до одеве бях на плаж на басейна и си запазих сепаре за Глория. Засега съм с 1 колега и 4 колежки на жената. Ако ще идваш имам 2-3 места при мене....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешник. Пак стана за резил и масови подигравки.

 

Нещо си се объркал, че можеш да ми се правиш на отворен. Модераторите да вземат мерки веднага за тази обида.

 

Иначе ще пада голям смях тук, когато дойде панаира и всеки ден осигурявам логистиката на всеки гост-изпълнител. Миналата година ти показах откъде снимам. Когато ти влезеш в кошарката като мен, тогава ще ми пишеш псалми за измислената си натура. До тогава гледаш чичо Фокс как прави нещата и мълчиш. Нещо неясно отворко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона пее дори и "Червена светлина" и "Тя или аз", че и "Сезони"....

 

 

Страхотна е на живо, ама визуално ту отслабва, ту качва килца - тука ръцете са й баси баниците хахаха. Да вземе да спазва някакъв хранителен режим. Иначе като певица е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория как яко се забавлява на масата :D Накрая се и плези :D

https://www.facebook.com/366331050440056/vi...66457117094116/

Илия пак е на три ракии минимум. :ДДД Симона от малка на линия. Хубави години, нормални. Не като сега - всеки се е отчуждил.

 

Какъв хит беше това... Тя е луда да не я пее. Още повече, че тоя евроденс саунд и сега е модерен - Ленко има заслугата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепеляшка и Кукла на конци ми бяха любимите нейни песни едно време.

На живо е пяла и после са насложили записа, или е откривателка на плейбека с дупки за подаване към публиката?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепеляшка и Кукла на конци ми бяха любимите нейни песни едно време.

На живо е пяла и после са насложили записа, или е откривателка на плейбека с дупки за подаване към публиката? ��

Глупости - по-скоро Пайнер пак са замазвали. Или пък, като са ги карали да се заснема нещо, са ги задължавали да е на плейбек.

Глория иначе и тогава е била от малкото пеещи на живо - то се чува и при Тодор Колев. През 1996 прави турне с рок група - Хаусбенд, на живо, турнето завършва в зала Христо Ботев. Големите концерти и живото пеене идват от нея, после Ивана продължи тая линия - само че вече с личен бенд, докато Глория сега предпочита да плаща на балети за участията, а да вика мини бенд само за концертите.

 

 

Безупречна. 1998 и вече еталон и супер звезда. Тоя жанр дължи много на нея.

Жалко, че няма вече такива предавания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пепеляшка" беше много въртяна песен едно време... Като се замисля би било яко да направи една компилация с нови аранжименти на някои песни, дори и да не ги издава, мисля, че по участия биха се приели много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта в Обзор се отменя, поради лоши метеорологични условия? Дали? :whistling:

 

В Обзор може и да отменя нещо, но тук при нас във Видин няма шанс. 100% ще има повече хора от при Фики оня ден....

 

klz1533549826n.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно, че така се вълнуваш. Гледай да не ѝ скапеш настроението с нещо хахаахах, че тя ще се сети кой си. :1000 (29):

 

Боли я фара нея. Тая е перде, не се вълнува от такива като мен. Виж Деса е друго. На панаира миналата есен държа специална реч, която бе предназначена за мен. Изпя нещо народно а`капелно и после ни в клин, ни в ръкав изръси: - Докато го има тоя глас няма как да заляза?!!! И седи тъпо и чака някаква реакция... от панаир? След този случай съм 1000% сигурен, че Деса не само ни е чела през годините, но и е силно депресирана от писанията по нейн адрес. А да го каже на място, където никой не го интересува това нейно вълнение и само аз го разбирам, значи прекрасно знае за "видинският" трол, който я тормози психически 15 години в нета. По това се различават големите звезди с его и увереност в силите и възможностите от маргиналите. Големите игнорират хорското мнение и се правят, че не са чули за него, а мишките толкова са засегнати, че все намират случай я на участие, я в интервю, я в социалните мрежи да си кажат мъката. Те това не се разбра толкова години в този форум...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боли я фара нея. Тая е перде, не се вълнува от такива като мен. Виж Деса е друго. На панаира миналата есен държа специална реч, която бе предназначена за мен. Изпя нещо народно а`капелно и после ни в клин, ни в ръкав изръси: - Докато го има тоя глас няма как да заляза?!!! И седи тъпо и чака някаква реакция... от панаир? След този случай съм 1000% сигурен, че Деса не само ни е чела през годините, но и е силно депресирана от писанията по нейн адрес. А да го каже на място, където никой не го интересува това нейно вълнение и само аз го разбирам, значи прекрасно знае за "видинският" трол, който я тормози психически 15 години в нета. По това се различават големите звезди с его и увереност в силите и възможностите от маргиналите. Големите игнорират хорското мнение и се правят, че не са чули за него, а мишките толкова са засегнати, че все намират случай я на участие, я в интервю, я в социалните мрежи да си кажат мъката. Те това не се разбра толкова години в този форум...

И защо чака цяла година да ни го споделиш :hahaha:

Сега загрях чак точно какво те мъчи. Че когато питаха Десислава какво мисли за Фокси, тя попита "Какво е туй Фокси. Лисица ли е" :roll1:

За щастие в тубата има концерта и от Видин и там не чуваме въпросната реплика.

Десислава не би ти дала да и оближеш задника дори след като е срала. Толкова да си по незначителен и от тоалетната хартия за нея.

Мишка видинска. Не остана потребител, който да не те мисли за психопат. Добре, че ги има такива като теб, че да ни прайш смешното. Във Видин си никой, в чалгата си никой, в полицията си никой. Само във форума си някой - нашия любим паляк Арлекино :naked:

 

Дори и Глориеви ти усетиха подлите зли намерения. Кефи се там на клипчето дето 10 олигофрена припяват Дразни ме и си представяй, че пее на турне, щото такова повече няма да види

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо чака цяла година да ни го споделиш :hahaha:

Сега загрях чак точно какво те мъчи. Че когато питаха Десислава какво мисли за Фокси, тя попита "Какво е туй Фокси. Лисица ли е" :roll1:

За щастие в тубата има концерта и от Видин и там не чуваме въпросната реплика.

Десислава не би ти дала да и оближеш задника дори след като е срала. Толкова да си по незначителен и от тоалетната хартия за нея.

Мишка видинска. Не остана потребител, който да не те мисли за психопат. Добре, че ги има такива като теб, че да ни прайш смешното. Във Видин си никой, в чалгата си никой, в полицията си никой. Само във форума си някой - нашия любим паляк Арлекино :naked:

 

Дори и Глориеви ти усетиха подлите зли намерения. Кефи се там на клипчето дето 10 олигофрена припяват Дразни ме и си представяй, че пее на турне, щото такова повече няма да види

Аз не го мисля за психопат 😉

Глория ще разбие у Видин.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо чака цяла година да ни го споделиш :hahaha:

Сега загрях чак точно какво те мъчи. Че когато питаха Десислава какво мисли за Фокси, тя попита "Какво е туй Фокси. Лисица ли е" :roll1:

За щастие в тубата има концерта и от Видин и там не чуваме въпросната реплика.

Десислава не би ти дала да и оближеш задника дори след като е срала. Толкова да си по незначителен и от тоалетната хартия за нея.

Мишка видинска. Не остана потребител, който да не те мисли за психопат. Добре, че ги има такива като теб, че да ни прайш смешното. Във Видин си никой, в чалгата си никой, в полицията си никой. Само във форума си някой - нашия любим паляк Арлекино :naked:

 

Дори и Глориеви ти усетиха подлите зли намерения. Кефи се там на клипчето дето 10 олигофрена припяват Дразни ме и си представяй, че пее на турне, щото такова повече няма да види

 

Много ти е тежко в този форум след клипчето на "Дразни ме" от "Карибски пирати" в Китен и падналите участия на Деса в Слънчев бряг у сред лето. Направо си смазан психически и обикаляш всички теми и папки да търсиш подкрепа от някой, защото Фокс те е заврял в ъгъла и те съсипва. Славчо, така става пич, като се мислиш за много отворено дупе. Между другото, Деса за тия приказки си я бъзикам цяла година. Не знам що се правиш на ощипана мома като клипчета наистина има и всичко се чува. Това, че ти не стъпваш в клубове от години и само парадираш с искания за клипчета, но никога не предоставяш ти такива е ясно на всеки. А фактът, че си дрънкаш едни и същи глупости, които нямат нищо общо с конюнктурата в дискотеките вече говори, че одъртяваш и нямаш актуален поглед върху бизнеса....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слафчо, кой е психопат няма да определям, щото нямам необходимия образователен ценз за целта, но ще посоча само, че в случая ти вървиш да сереш сички теми наред като ощипана госпожица. Ходи се прегледай, показваш сигурни симптоми на психично отклонение някакво, а подходящи експерти да ти сложат точна диагноза колкото искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...