Jump to content



Препоръчани коментари

Ако концепцията й е да предлага еднакви песни с аматьорски клипове, добре. Но мисля, че може много повече.

 

Според теб еднакви,а за хората, които я харесват и посещават нейните концертите и участията - страхотни. И според мен са страхотни, особено песните от тази година. Като погледнем какво ни предлага жанрът, като цяло, то Глория отново изпъква......лично мнение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че някой отива заради новите й песни. Повечето едва ли са ги чували. Отиват заради името й. Ако ще и 5 години да не пусне песеню, хора ще събере. Но че има концепция, е смешно да се говори.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че някой отива заради новите й песни. Повечето едва ли са ги чували. Отиват заради името й. Ако ще и 5 години да не пусне песеню, хора ще събере. Но че има концепция, е смешно да се говори.

 

Напротив, хората по концертите й, знаят и новите й песни. Разбира се, че има концепция за всичко - от песни до изяви. Не знам ти какво разбираш под концепция, но Глория няколко пъти намекна, че е решила в каква насока да продължи кариерата си и на какво ще набляга.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че е решила. Дотук нищо не сме видели.

 

Ти какво очакваш да видиш?Чудеса от храброст?! :)

Единствено тя има концепция за изявите си пред публика, за звученете и текстовете на песните си. Това е най-важно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти какво очакваш да видиш?Чудеса от храброст?! :)

Единствено тя има концепция за изявите си пред публика, за звученете и текстовете на песните си. Това е най-важно.

За концертите - да.

За песните - не.

Преди години беше по-последователна. Албуми с концепция са Крепост и Влюбена в живота. Сега тъпче на едно място и пуска, колкото да пусне нещо. Така изглежда отстрани. И каква е концепцията на това да пуснеш два еднакви клипа в един ден? Концепция като цяло много малко изпълнители са имали някога. Може би не трябва да използваме такива силни думи. Но не пречи да я харесваш и без да има концепция.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За концертите - да.

За песните - не.

Преди години беше по-последователна. Албуми с концепция са Крепост и Влюбена в живота. Сега тъпче на едно място и пуска, колкото да пусне нещо. Така изглежда отстрани. И каква е концепцията на това да пуснеш два еднакви клипа в един ден? Концепция като цяло много малко изпълнители са имали някога. Може би не трябва да използваме такива силни думи. Но не пречи да я харесваш и без да има концепция.

 

Все пак, нека всички имаме мнение....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак, нека всички имаме мнение....

Разбира се, но аз не разбрах защо ти мислиш, че има концепция. В какво се състои тя? Обясни ми, понеже не мога да я видя. :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, но аз не разбрах защо ти мислиш, че има концепция. В какво се състои тя? Обясни ми, понеже не мога да я видя. :(

Текстове - еднакви

Звучене - еднакво

Клипове - скалъпени за 1 ден...

 

Това е явно концепцията й.

 

До 2011, мисля че тогава беше, когато пусна Ненаситна- да, този албум беше с концепция, добре подбрани песни, различни текстове и разнообразни мелодии. Дори и от към клипове не беше трагична.

Но след това просто зацикли жената. Да от време на време вади.хубави.песни, но въпреки всичко пак приличат на предходните й.

Концепция е да извадиш силна песен, с интересн клип, да успееш да я промотираш на макс и да възбудиш интереса не само на своите фенове, ами и на останалите чалгари.

Давам за пример веднага Камелия.

Преди да пусне Дразни ме, обиколи всички предавания по бтв, където по между другото промоутваше датата на премиерата и че песента ще е дует с Гъмзата. Извика няколко журналиста на снимачната площадка да.направят репортаж за клипа. След като я пуснав канала си - айде отново при Слави, при този и онзи за да я рекламира. Направи и реклама в платформите, влезе в трендинга, където дори беше първа наколко дена.

Това е концепция. Гло си прави каквото иска, дори като гледам не й пука от това как се възприемат нещата й от масата. На нея и стигат верните фенове, които и харесват всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масовият фен дори не знае, че Глория има нови песни. Не ги популяризира чрез представяния в национални медии, а кой ще седне да гледа Планета?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква концепция няма при Глория и точно това е проблемът. И не става въпрос само за еднаквите проекти. Разни по-вървежни имена с еднакви песни като Емануела и Алисия имат по-голяма концепция от нея, защото знаят какво искат да пуснат и какво целят с него, също и са наясно колко време ще се задържи то- получава им се, но при Глория не. Тя от край време пуска песни, с които хем се стреми да запази своето звучене, хем на моменти явно си казва, че трябва да е малко по-комерсиална и слага някакви такива елементи, но без изобщо да се съобразява с това, което наистина е комерсиално. За клиповете да не говорим- навремето една от най-иновативните, а днес една от най-баналните, редом до онези в Я листата. И не е като и там да не се опитва да привлича интереса понякога- отвреме-навреме е поразсъблечена, показва някое и друго краче и намек за повече, но... пак не се получава, просто защото самият клип в цялостност няма концепция и ниво.

 

Въпреки това да я похваля- хващам се, че понякога си тананикам тази песен. Най-доброто, което е предлагала от известно време насам. :bi: Но за име като нея не е достатъчно, разбира се.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глорчето е кон с капаци. Не възприема нищо различно от това, което е научила на младини. Няма 50 години, а е с манталитет на 80-годишна баба и прави само едно и също. Доста дразнещо, но нейна си работа. Да си хвърля парите за половинчати проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми направи така, че да станем компетентни. Аргументи така и не прочетохме.

 

Дори и да дискутираме концепцията на Глория, нито ти ще си промениш мнението, нито аз моето. Когато имам повече свободно време, ще ти отговоря подробно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да дискутираме концепцията на Глория, нито ти ще си промениш мнението, нито аз моето. Когато имам повече свободно време, ще ти отговоря подробно. :)

Следя Глория и я харесвам, затова ми е любопитно да науча какво съм пропуснал.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, кажи ни каква е концепцията на Гло, че нито аз не я препознавам в последните и' кариерни стъпки :dontknow:

 

Ама всеки си има мнение бе хора....ти не я припознаваш, за мен е ок...кво повече искаш?! Написал съм мнение, че според мен си има концепция и двама-трима се втурнахте, да ме питате да ви обясня концепцията й - да не съм им в екипа, че да знам какво е запланувала, какво предстои и как ще си представя албума и книгата. Определено тази година се е засилила откъм продукция и то все хубави песни, така че слушайте ги и не се тормозете има ли няма ли концепция и каква е..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концепцията е нещо видимо - последователност от проекти с ясни цели и послание. Кажи, че ти харесват проектите, но недей да твърдиш, че има концепция, ако не си в състояние да ни я обясниш. Ние не се тормозим, просто се позовахме на спомената от теб дума, чието значение вече се уверихме, че не познаваш. Няма драма - вече май никоя певица няма концепция за кариерата си, може би и затова всички се дънят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концепцията е нещо видимо - последователност от проекти с ясни цели и послание. Кажи, че ти харесват проектите, но недей да твърдиш, че има концепция, ако не си в състояние да ни я обясниш. Ние не се тормозим, просто се позовахме на спомената от теб дума, чието значение вече се уверихме, че не познаваш. Няма драма - вече май никоя певица няма концепция за кариерата си, може би и затова всички се дънят.

Концепцията не е само последователност от проекти, а обхваща цялата кариера и начинът по който даден изпълнител иска да се изявява пред публика, стилът който иска да следва и представянето на даден проект, във всеки един момент от кариерата си. Глория подготвя албум и книга, тази година - със сигурност е обмислила нещата по презентирането. Предстои да видим. Да спомена също така, че всеки албум на Глория е изпипан от опаковката до саунда и песните вътре, по най-добрият начин. В такъв смисъл ти казах, че според мен има концепция как и по какъв начин да й се получават нещата тази година и догодина - изяви, звучене, тематика в текстовете, начин на представяне, презентиране на албум, а освен албум и книга тази година. На тебе ти се струват по-несериозни текстовете, клиповете, от там си правиш извод - това не значи, че жената не си е направила план кое как да представи и кое как да звучи от албумът и след това начинът на промотиране. Да не говорим, че до края на годината датите за концерти в страната са ясни(още преди няколко месеца-тепърва ще ги разбираме), че дори и ще добавя нови. Нека изчакаме и ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, кажи ни каква е концепцията на Гло, че нито аз не я препознавам в последните и' кариерни стъпки :dontknow:

Няма концепция. Но то като песните са наникъде, какво друго да има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че няма концпеция. Както тя така и голяма част от колежките й.

Работи се на парче, месец за месец, година за година - колкото да се избута.

 

Факт е обаче, че и трите й фолк песни тази година са много добри, както и предните от 2016-та. Все още ги слушам и сравнявам с разни други.

Това е фолкът, така звучи, всичко друг е манджа между рап и фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...