Jump to content



Препоръчани коментари

"Имам нужда от теб" си беше авангарден албум. Тогава поне и денсовете, дето беше вкарала, бяха по-разчупени - от Дийп зоун, и т.н. Например "Обсебена от теб" е приятно парче, за "Аз не плача" да не говорим. Отделно си имаше и "Вярвам в любовта", "До последната сълза", заглавната, "Ненаситна". Дразнеше ме само, че залага на оная тъпня "Кралица" - твърде нарцистична песен, малоумна, даже и жените не се откриха в нея, а дори и сега я пее повече и от "Ненаситна", която стана стабилен хит. "Ненаситна" е много приятно комерсиална, запеваем текст има. Няма ги тия дълги естрадни разпявания, нейна запазена марка, която обожавам, но не вървят на всяка песен просто. Макар че вълната от Кости с румънските манелета бе отминала, Глория все пак се престраши и направи нещо в този дух, и спечели. Вижда се и на 2 г. Планета ейч ди. Така че, албумът си беше много хубав, фотосесията също - много стилна. Само дето не засне клипове на доста песни, за които даде обещание във Фолкмаратон. Например мен ме е яд за "Давай, за да получаваш" - това си е софт рок направо, а и този уникален текст. Нищо не направи за тази песен... :mf_surrender:

 

"Звездата, на чиято имитацията е невъзможна"... Много са грамотни тия от Планета. :mf_surrender: Явно не знаят, че се казва или "звездата, на която имитацията е невъзможна", или "звездата, чиято имитация е невъзможна". :gun_bandana: Но тук разби с прием. Като е подбирала правилните песни, се е получавало и се е стигало и до бис. Това за нея си е постижение на сборен концерт, където публиката бе главно кифленска и мангалска. Мда, взехме да говорим в минало време за концертите на Пайнер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето малко статистика за Глория от 21 Юли 2017 година до днес + изтритите клипове от тогава до днес. Надявам се да ви е интересно.

 

v1DcuXX.jpg

 

 

Топ 50 на песните с над 10 000 гледания на Глория към днес.

 

ZEEsuHO.jpg

 

Такава статистика имам и за Ивана. Скоро ще я пусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да са 12 или 14 песните в албума. :Vishenka_05:

Дано да са хубави! Досега не е разочаровала с албум.

Силно се надявам не всичко да е от Калин и Мариета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето малко статистика за Глория от 21 Юли 2017 година до днес + изтритите клипове от тогава до днес. Надявам се да ви е интересно.

 

v1DcuXX.jpg

Топ 50 на песните с над 10 000 гледания на Глория към днес.

 

ZEEsuHO.jpg

 

Такава статистика имам и за Ивана. Скоро ще я пусна.

Браво за труда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето малко статистика за Глория от 21 Юли 2017 година до днес + изтритите клипове от тогава до днес. Надявам се да ви е интересно.

 

v1DcuXX.jpg

Топ 50 на песните с над 10 000 гледания на Глория към днес.

 

ZEEsuHO.jpg

 

Такава статистика имам и за Ивана. Скоро ще я пусна.

Интересно. Прати я на самата Глория. Може да се осъзнание какво да не пуска и какво се очаква от нея :D

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно. Прати я на самата Глория. Може да се осъзнание какво да не пуска и какво се очаква от нея :D

А дано, ама надали!

 

Ето и сравнена статистика между Ивана и Глория и техните гледания в Youtube. Извода е, че Глория е по-гледана с близо 20 млн.

 

8QlplXD.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно. Прати я на самата Глория. Може да се осъзнание какво да не пуска и какво се очаква от нея :D

Най-много да се хване за позицията на "Ако счупят всяка нота" и да ни зарине с дуети майка-дъщеря през цялата година :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много да се хване за позицията на "Ако счупят всяка нота" и да ни зарине с дуети майка-дъщеря през цялата година :D

Симона таман прогресира . Не мисля , че ще се върне стъпка назад...

 

 

Глория да покани Деса за един фючъринг. Стига се е надувала и цупила фасони. Дует е ясно , че няма да направят. Ама поне един фийт. А няма по подходяща от Деса. Глория не би пяла с всяка.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Имам нужда от теб" си беше авангарден албум. Тогава поне и денсовете, дето беше вкарала, бяха по-разчупени - от Дийп зоун, и т.н. Например "Обсебена от теб" е приятно парче, за "Аз не плача" да не говорим. Отделно си имаше и "Вярвам в любовта", "До последната сълза", заглавната, "Ненаситна". Дразнеше ме само, че залага на оная тъпня "Кралица" - твърде нарцистична песен, малоумна, даже и жените не се откриха в нея, а дори и сега я пее повече и от "Ненаситна", която стана стабилен хит. "Ненаситна" е много приятно комерсиална, запеваем текст има. Няма ги тия дълги естрадни разпявания, нейна запазена марка, която обожавам, но не вървят на всяка песен просто. Макар че вълната от Кости с румънските манелета бе отминала, Глория все пак се престраши и направи нещо в този дух, и спечели. Вижда се и на 2 г. Планета ейч ди. Така че, албумът си беше много хубав, фотосесията също - много стилна. Само дето не засне клипове на доста песни, за които даде обещание във Фолкмаратон. Например мен ме е яд за "Давай, за да получаваш" - това си е софт рок направо, а и този уникален текст. Нищо не направи за тази песен... :mf_surrender:

 

"Звездата, на чиято имитацията е невъзможна"... Много са грамотни тия от Планета. :mf_surrender: Явно не знаят, че се казва или "звездата, на която имитацията е невъзможна", или "звездата, чиято имитация е невъзможна". :gun_bandana: Но тук разби с прием. Като е подбирала правилните песни, се е получавало и се е стигало и до бис. Това за нея си е постижение на сборен концерт, където публиката бе главно кифленска и мангалска. Мда, взехме да говорим в минало време за концертите на Пайнер...

 

 

Тук съм абсолютно съгласен . Песента "Давай за да получаваш " дуетната с Александър Тарабунов трябваше да има видеоклип , като цяло албума " Имам нужда от теб" повечето песни заслужаваха повече представяне ,повече видеореализация защото имаше страхотни попадения като " Без думи""Смела " / която е нещо коренно различно от поп фолк музиката/ , песента "Обсебена от теб" която е невероятна , която е нещо денс нещо различно и много мелодично същото време , жалко за тези проекти ,че останаха малко по-незабелязани , за това тук те подкрепям и с двете си ръце !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Имам нужда от теб" беше албум като по учебник направен, точно каквото се очаква от нея. Там обаче сред познатите песни имаше много хитове, за новия това не се очертава. Въпреки че на мен само последната не ми хареса, останалите са приятни. Искам пилотното парче да е някоя изключителна балада като "Присъда" или "Пясъчни кули", въздействаща със силно видео и бързо, бързо ще се върнем на приказките за класата, която притежава. Много е лесно да изпее текст като последния, в който пък единственото стряскащо е препратката към бозавия филм, и да бъде отписана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона таман прогресира . Не мисля , че ще се върне стъпка назад...

Глория да покани Деса за един фючъринг. Стига се е надувала и цупила фасони. Дует е ясно , че няма да направят. Ама поне един фийт. А няма по подходяща от Деса. Глория не би пяла с всяка.

Казва се фийчъринг.

 

С Деса няма никога да направи песен. Те са съвсем различни персонажи. Сигурно дори и не ѝ е минавало през ум такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казва се фийчъринг.

 

С Деса няма никога да направи песен. Те са съвсем различни персонажи. Сигурно дори и не ѝ е минавало през ум такова нещо.

С Азис пък щото са много еднакви.

Деса и баба са пяли заедно За тебе майко на концерта на Глория в НДК. Все пак и е минало през главата подобна мисъл.

 

 

Фючъринг, фийт, фийчъринг... във всички случаи е чуждица и няма официална българска дума заместител. Мен ме кефи фючъринг

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Азис пък щото са много еднакви.

Деса и баба са пели заедно За тебе майко на концерта на Глория в НДК. Все пак и е минало през главата подобна мисъл.

Фючъринг, фийт, фийчъринг... във всички случаи е чуждица и няма официална българска дума заместител. Мен ме кефи фючъринг

Да, знам за това изпълнение. Деса едва се чуваше тогава на върха на силите си. Представи си днес как би била изядена с парцалите. Питай Преслава. А като застанат една до друга ще видиш коя е бабата. На сцената имам предвид, не в клип, където Деси е на зиг-заг :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това е една от най-любимите ми песни от албума "12 диаманта " тази песен и до днес звучи актуално , тази песен няма да остарее и заслужаваше един страхотен видеоклип , но пък можем да се наслаждаваме на един прекрасен запис от първия самостоятелен концерк в НДК направен с много любов за всички нас на връх рождения ден на Глория през 2000-та година .

Тази песен е послание , тази песен е вечна и ще остане в историята на жанра !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, знам за това изпълнение. Деса едва се чуваше тогава на върха на силите си. Представи си днес как би била изядена с парцалите. Питай Преслава. А като застанат една до друга ще видиш коя е бабата. На сцената имам предвид, не в клип, където Деси е на зиг-заг :3fdb8960598fa63e:

Хахахахах, в момента наистина Десс изглежда като бабата, но й е простено - 9 месеца носи бебока, пък и е на години.

Глория изяде с парцалите и Галена, и Преслава, и Камелия. Най-добре за повечето е да не се бутат на сцената до нея.

Искам да я чуя с Нелина. С Бони добре звучаха, ама...... да я нямаше Кемито. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...