Jump to content



Препоръчани коментари

Хахахахах, в момента наистина Десс изглежда като бабата, но й е простено - 9 месеца носи бебока, пък и е на години.

Ми че тя и преди да забременее си беше като двойничка на Пепа Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гюра е непоклатима в живото пеене вече 100 години. Така и ще си остане. Нека не бъде сравнявана с отдавна издишали пишман певачки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена колко клипа на малоумни песни ще снима? Не пусна ли песен преди месец??

 

Вярно, че песента беше боклук и не става за нищо, но чак месец след предния клип ми е на ниво треторазрядки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена колко клипа на малоумни песни ще снима? Не пусна ли песен преди месец??

 

Вярно, че песента беше боклук и не става за нищо, но чак месец след предния клип ми е на ниво треторазрядки.

Дай боже да не е поредната ТВ версия и да предложи нещо иновативно и хитово!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също ми се иска свестен клип най-накрая. И като казвам свестен, съвсем не визирам имиджов. Тя и сега на визия си го докарва, но просто искам да видя нещо ефектно от нея. Ето, например "Феникс" не е чисто и просто първият бюти клип с вееща се коса, по какъвто модел после се направиха милион видеа. В него има символика, препратки - зелената поляна, старата сграда, червената рокля, отделно забавеният каданс, всичко беше много на ниво за времето си и не е бил някакъв тъп декор и две роклета като в последното видео, което си бе чисто отбиване на номера.

 

"Двойна игра" също имаше загатнат сюжет, не е бил само как се разкарва из природата в Холандия. Но последните й три клипа са скучни и еднакви - син фон, декор, фасони. Дори тв версиите от 2015-та са по-професионално направени и имат идея да са като лайв версии, стилни са. Но пък затри хубава песен като "Прегърни ме" и готов хит като Циганите с тоя безумен клип на язовир Пчелина. Там е уникална локация, а тя изкара Гъмзата бенд пред параклисите да се кълчат. Да види Любо Киров какъв клип направи към "Още от теб" на същото място. Може ли да си била новатор в клиповете много преди ерата на "Крепост" - още когато със Стилиян Иванов правеха уникални неща, а сега да ми пускаш такива посредствени екранизации. Преслава е същата.

 

Дори Кулите, "Ако те няма", "Вярвам в любовта", "Можеш ли да ме обичаш", "До последната сълза" са прекрасни клипове, но не и последните 3. Иска се идея и това е генералният проблем при всички в чалгата сега. Щото има много, дето дават грешни пари за скъпи декори и локации, ама след 3 г. никой не им помни клипа. Най-скъпото нещо е идеята. Не е въпросът да снимаш разчотително като баровка, а реално да си сътворила кич и половина. Кога ще се научат, не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече нищо не смея да очаквам, от "Не лъжи на колене" не ми е харесвала песен на Глория. Представям си поредна денс песен, но с клип на плажа. Дано не е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече нищо не смея да очаквам, от "Не лъжи на колене" не ми е харесвала песен на Глория. Представям си поредна денс песен, но с клип на плажа. Дано не е така.

То няма лошо в денс песните (Обсебена от теб, Остани тази нощ, и др.), на мен единствения ми проблем в момента е, че работи само с един композитор. Да направи нещо с Ганев, последната и песен от него е "Без думи", да направи песен с Биолчев... или някой друг, с който не е работила ако щеш. Време е да разнообрази.

Радвам се, че снима нов клип - доколкото разбирам в Гърция? Има шанс за нещо разчупено... чакам си и албума, имам чувството че ще го издава скоро, щом излиза вече втора песен за тази година.

 

Тая жена колко клипа на малоумни песни ще снима? Не пусна ли песен преди месец??

 

Вярно, че песента беше боклук и не става за нищо, но чак месец след предния клип ми е на ниво треторазрядки.

И влезе в темата специално да го напишеш това ли? Песента не е чута, клипа не е заснет но и двете са малоумни според тебе. Не така предварително, че токувиж си се изненадал от треторазрядката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не може да се сработи с всички композитори, но тези, с които може, са способни чудеса да й сътворят.

Ганев... "Обич моя", "Прави любов, а не война", "На мъжете, които не обичах" - уникати. Колкото и да е изхабен в момента, в него има хляб - зависи какво и как му се поръча, а именно т. наречените от Глория "жокери", които напоследък са пълно капо.

Димитър Петров - да, в чужбина е вече, но едни от най-хубавите й фолк парчета от "12 диаманта" насам и включително са негови.

Илия Загоров - кауза пердута е, знам и заради това... е видимо, че човек от ината си може само да загуби. Това важи и за двамата. Личните им отношения не биха трябвали да са пречка, щото и през 2005-та вече бяха сериозно разклатени, но имахме "Изповед", примерно.

Лобошки - "Пясъчни кули" и много други красиви песни са от него. Винаги може да я усети правилно и да напипа хит, особено ако е нещо по-шлагерно и мелодично изразено.

Максим Горанов - може да й напише уникални рок балади или нещо фолк с примес на китари като "Роден за грешки", което ще е супер свежо в момента. Та тоя човек й даде летящ старт - двамата в тандем постигнаха жестоки успехи още преди тандемът със Загоров да се оформи.

Може да рискува и с Драганински, само че след "Дяволска любов" едва ли ще го направи. Нищо, че песента е приятна и според мен въобще не са търсили прилика с онази на Драгана, в крайна сметка случаят се раздуха и Глория се отдръпна.

Има страшно много композитори, които могат да направят нещо добро за нея, както и тя самата за себе си. Правила го е с "Илюзия", "Радост-тревога", "Ангел с дяволска душа", "Приятелко, ти моя най-добра", "За добро или зло" и още много. Откъм текстове и мелодии е имала доста попадения, когато се е захващала сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма лошо в денс песните (Обсебена от теб, Остани тази нощ, и др.), на мен единствения ми проблем в момента е, че работи само с един композитор. Да направи нещо с Ганев, последната и песен от него е "Без думи", да направи песен с Биолчев... или някой друг, с който не е работила ако щеш. Време е да разнообрази.

Радвам се, че снима нов клип - доколкото разбирам в Гърция? Има шанс за нещо разчупено... чакам си и албума, имам чувството че ще го издава скоро, щом излиза вече втора песен за тази година.

Има лошо, защото се вижда, че хората искат нещо различно от нея, а не денс песни. Логично е да помисли за желанието на феновете и какво ни се слуша. Аз не искам от нея песни от модерната вълна, а силна песен, тежкарска, която да й подхожда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не може да се сработи с всички композитори, но тези, с които може, са способни чудеса да й сътворят.

Ганев... "Обич моя", "Прави любов, а не война", "На мъжете, които не обичах" - уникати. Колкото и да е изхабен в момента, в него има хляб - зависи какво и как му се поръча, а именно т. наречените от Глория "жокери", които напоследък са пълно капо.

Димитър Петров - да, в чужбина е вече, но едни от най-хубавите й фолк парчета от "12 диаманта" насам и включително са негови.

Илия Загоров - кауза пердута е, знам и заради това... е видимо, че човек от ината си може само да загуби. Това важи и за двамата. Личните им отношения не биха трябвали да са пречка, щото и през 2005-та вече бяха сериозно разклатени, но имахме "Изповед", примерно.

Лобошки - "Пясъчни кули" и много други красиви песни са от него. Винаги може да я усети правилно и да напипа хит, особено ако е нещо по-шлагерно и мелодично изразено.

Максим Горанов - може да й напише уникални рок балади или нещо фолк с примес на китари като "Роден за грешки", което ще е супер свежо в момента. Та тоя човек й даде летящ старт - двамата в тандем постигнаха жестоки успехи още преди тандемът със Загоров да се оформи.

Може да рискува и с Драганински, само че след "Дяволска любов" едва ли ще го направи. Нищо, че песента е приятна и според мен въобще не са търсили прилика с онази на Драгана, в крайна сметка случаят се раздуха и Глория се отдръпна.

Има страшно много композитори, които могат да направят нещо добро за нея, както и тя самата за себе си. Правила го е с "Илюзия", "Радост-тревога", "Ангел с дяволска душа", "Приятелко, ти моя най-добра", "За добро или зло" и още много. Откъм текстове и мелодии е имала доста попадения, когато се е захващала сама.

Съгласен съм с теб, но аз отдавна съм спрял да се надявам да направи песен с Илия Загоров, даже не си го и помислям.

С Ганев навремето направи цял албум, не виждам пречка да продължат да работят.

За Димитър Петров и аз се сетих, би било хубаво...

Да не започвам да изброявам и текстописци, с които вече не работи, че...

 

Не знам аз ли си въобразявам, и дали изобщо има връзка, но откакто си направи студио в тях се започнаха безкрайните песни от Димитров и този саунд, който ни писна на всички.

 

Има лошо, защото се вижда, че хората искат нещо различно от нея, а не денс песни. Логично е да помисли за желанието на феновете и какво ни се слуша. Аз не искам от нея песни от модерната вълна, а силна песен, тежкарска, която да й подхожда.

 

Изсвирете нещо ударно я направи заради желанието на феновете... От време на време прави по някой компромис и слуша. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Глория иска да разбере какво хората искат от нея - да влезе да си види в тубата статистиките на "Откраднат миг", "По навик" и др. подобни.

Кадрите от Гърция са симпатични, дано е заснела нещо яко, че ако пак гледаме "Пияна вишна" 2 или "Сто карата любов"... няма да има нужда от клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изсвирете нещо ударно я направи заради желанието на феновете... От време на време прави по някой компромис и слуша. :1000 (29):

Искам нещо като "Прегърни ме", "Пясъчни кули", "До последната сълза". Ако говорим за бърза песен да е като "Не заслужаваш" или "Очакване". Не искам кючеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб, но аз отдавна съм спрял да се надявам да направи песен с Илия Загоров, даже не си го и помислям.

С Ганев навремето направи цял албум, не виждам пречка да продължат да работят.

За Димитър Петров и аз се сетих, би било хубаво...

Да не започвам да изброявам и текстописци, с които вече не работи, че...

 

Не знам аз ли си въобразявам, и дали изобщо има връзка, но откакто си направи студио в тях се започнаха безкрайните песни от Димитров и този саунд, който ни писна на всички.

Изсвирете нещо ударно я направи заради желанието на феновете... От време на време прави по някой компромис и слуша. :1000 (29):

Ами чисто финансово така й е изгодно, има логика. Не са лоши песни, ето - "Ако счупят всяка нота" е прекрасна балада, ама... тия денсове, дето има-няма, и вкара някой от тях, за какво са й... Участия ли й носят, толкова ли си ги харесва... или е от желанието да е модерна.

Явно през 2001-2002 не й пречеше дали "По навик" е кръчмарска песен и че вътре се пее за чаши вино и т.н. Важното е сега да ни пробутва луксозни песни. Очаквам песен със заглавие "Балдахин", "Кадифе", "Амброзия", "Морски бриз" или нещо подобно. :1000 (29): С бързите песни имаме проблем, но е поправим - от нея зависи.

Балада ли е - знам, че ще е на високо ниво, там компромис няма.

За бързата песен... като не ще да рапира - то няма и да й отива, да си пусне ъндърграунд микса си от концерта в НДК и да види хората на какво скачат.

Всеки ли път трябва да говорим едно и също... и да си мечтаем... до къде ни е докарала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам нещо като "Прегърни ме", "Пясъчни кули", "До последната сълза". Ако говорим за бърза песен да е като "Не заслужаваш" или "Очакване". Не искам кючеци.

Повярвай ми, и аз искам същото, но едва ли ще го получим. И това не е само при Глория. Попадал съм на интервюта в "Открит микрофон" например, в които задават въпроси дали било на изпълнител, или на композитор, защо не се пуснат песни с по-старата стилистика, или нещо средно между златния период и модерната вълна - ми това вече било минало, не можело да се правят такива песни вече, демоде било. Така разсъждават всички, затова всичко се уеднакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...