Jump to content



Препоръчани коментари

Има ли ги някъде всички танци от Денсинг старс? Май бяха 11. В нета са останали много малко. Тия дни се подсещам, гледам ги наново и си давам сметка колко достойно представяне имаше Глория и как отсрами гилдията и слабото представяне на фолкпевиците там... само дето накрая Раева се заяда за няма и нищо, а и последният танц наистина не беше лош, но вече бяха останали много добри кандидати за титлата. И все пак, можеше да си тръгне поне след Петко, на крачка от финала.

https://www.dailymotion.com/video/xyh3th - това ми е любимото представяне плюс тангото, ама него не го намирам. Някой да съдейства да го намеря. Жестока беше в стил Джеймс Бонд.

 

И в тоя ред не мисли - не знам защо след Инсомния и Криле Глория спря да танцува в клиповете, добре беше тръгнала с хореографията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса в Инсомния. На Криле не помня клипа, но песента ми харесваше.

Тя в "Криле" накрая само танцува, там с балета и това е. Според мен я помързява. Хич да не е, иска се репетиция и за една хореография за клип.

Но аз се изумих в Денсинга, справяше се много добре - само че тя компенсираше с много тренировки, 8-часови ден. Накрая даже се появи и травма.

Валсът, тангото, куик степът ѝ бяха безупречни. Тая Бурлеска прецака работата - като цяло хореографията, която подбраха, не беше много ок и Раева намери повод да се заяде. Тя се заяде още преди това, де - когато със Светльо разбиха със салсата, беше много секси, всички от журито бяха доволни, само Раева се изцепи, че "имаше повече елементи от твоя жанра, отколкото на танца", съответно освиркаха Раева и тя полудя. Сега, че и Глория не носи на критика, е ясно, но Раева в началото много я хвалеше, ама за салсата се заяде самоцелно и така си продължи до края. Чисто женско заяждане си беше. Имаше си танц, просто не ѝ се понрави, че беше по-разгорещено, а ние имахме нужда да видим Глория малко така да се поразчупи...

Иначе аз два пъти бях във Фестивална тогава да я подкрепяме, след румбата май дадох букет. Имаше си сериозна подкрепа тогава и от роднини и фенове, другите нямаха толкова. Аз още недоумявам как набутаха Петко след Глория да остане - та той танцуваше като спънат кон, а и надали са гледали гласувания и такива неща.

Глория беше нещо разочарована - спомена, че са ѝ намекнали, че ще си тръгне, демек е било нагласено, затова при Гала беше леко сприхава. Едно, защото Гала я пита да коментира средните пръсти на Стела към журито, което беше малоумно, и друго заради на Раева глупостите и самото напускане.

 

Както и да е, никой не си спомня вече. Просто ме налегнаха спомени и реших да разкажа. :ДДД Даже тогава Нели Рангелова, Камелия, Мария я защитаваха на елиминациите, как ги беше подбрала само... Беше много як период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямах възможност да го следя, но знам, че беше голям успех, в България доста се обсъждаше изявата й. Жалко, че я мързи. По-добре да се постарае за една хубава хореография, вместо да пуска по 3 тв версии.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в "Криле" накрая само танцува, там с балета и това е. Според мен я помързява. Хич да не е, иска се репетиция и за една хореография за клип.

Но аз се изумих в Денсинга, справяше се много добре - само че тя компенсираше с много тренировки, 8-часови ден. Накрая даже се появи и травма.

Валсът, тангото, куик степът ѝ бяха безупречни. Тая Бурлеска прецака работата - като цяло хореографията, която подбраха, не беше много ок и Раева намери повод да се заяде. Тя се заяде още преди това, де - когато със Светльо разбиха със салсата, беше много секси, всички от журито бяха доволни, само Раева се изцепи, че "имаше повече елементи от твоя жанра, отколкото на танца", съответно освиркаха Раева и тя полудя. Сега, че и Глория не носи на критика, е ясно, но Раева в началото много я хвалеше, ама за салсата се заяде самоцелно и така си продължи до края. Чисто женско заяждане си беше. Имаше си танц, просто не ѝ се понрави, че беше по-разгорещено, а ние имахме нужда да видим Глория малко така да се поразчупи...

Иначе аз два пъти бях във Фестивална тогава да я подкрепяме, след румбата май дадох букет. Имаше си сериозна подкрепа тогава и от роднини и фенове, другите нямаха толкова. Аз още недоумявам как набутаха Петко след Глория да остане - та той танцуваше като спънат кон, а и надали са гледали гласувания и такива неща.

Глория беше нещо разочарована - спомена, че са ѝ намекнали, че ще си тръгне, демек е било нагласено, затова при Гала беше леко сприхава. Едно, защото Гала я пита да коментира средните пръсти на Стела към журито, което беше малоумно, и друго заради на Раева глупостите и самото напускане.

 

Както и да е, никой не си спомня вече. Просто ме налегнаха спомени и реших да разкажа. :ДДД Даже тогава Нели Рангелова, Камелия, Мария я защитаваха на елиминациите, как ги беше подбрала само... Беше много як период.

Аз пък се сещам за обещанието на Глория да танцува така и в клиповете, а отново гледаме старите и познати до болка чупки и стойки. Показа се в 1-2 клипа по малко и това беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ц(е) Инфлуеншън :1000 (29):

Нищо общо - текст, музика и аранжимент, коренно различно е всичко.

Аман от тая престъпница, моля ти се. Направо топлата вода е открила.

 

Искаше да ме подразниш, нали? :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо общо - текст, музика и аранжимент, коренно различно е всичко.

Аман от тая престъпница, моля ти се.

 

Аз не я обвиних за кражба а за инспирация.

Цеца - Къде идват изоставените момичета

Глора - Изоставени момичета

 

+ че са балади :3fdb8960598fa63e:

 

Странно как Глора не е пяла за София, инспирирана от Цецушиния Београд :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не я обвиних за кражба а за инспирация.

Цеца - Къде идват изоставените момичета

Глора - Изоставени момичета

 

+ че са балади :3fdb8960598fa63e:

 

Странно как Глора не е пяла за София, инспирирана от Цецушиния Београд :1000 (29):

На Глория е по-добра и засяга съвсем друго послание. Цеца има ли една песен сама да си е написала?

 

Престани с тая. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да видите в първия кадър Кама, Деса, Дачева, Магапаса и другите - какво правят, букет ли й събират :1000 (29):

Каква иновативност, ама всичко се е излъчвало по БНТ. Умирам да гледам такива стари неща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория е по-добра и засяга съвсем друго послание. Цеца има ли една песен сама да си е написала?

 

Престани с тая. :gun_bandana:

 

Единствената песен написана от самата Цеца.

Да се разровим в творчеството на Глора може би ще изникне от някъде "пусни ме да го видя, все още имам какво да си дадем" /посветено на Ж.И може би. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената песен написана от самата Цеца.

Да се разровим в творчеството на Глора може би ще изникне от някъде "пусни ме да го видя, все още имаме какво да си дадем" /посветено на Ж.И може би :1000 (29):

 

Ужасен си тая вечер. Уточни, че се бъзикаш и ме дразниш нарочно, щото знаеш, че се връзвам... :1000 (29): Не създавай заблуди. :1000 (29):

И без постове с песни на военнопрестъпнички в тая тема. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен си тая вечер. Уточни, че се бъзикаш и ме дразниш нарочно, щото знаеш, че се връзвам... :1000 (29): Не създавай заблуди. :1000 (29):

И без постове с песни на военнопрестъпнички в тая тема. :1000 (29):

 

Дано Глора се досети и инспирирана от Цецушината песен с фразичката "все още имам какво да си дадем" да хване посока право към

Загоров и да направят нов албум. :3fdb8960598fa63e:

 

#foreverfavesssss :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да видите в първия кадър Кама, Деса, Дачева, Магапаса и другите - какво правят, букет ли й събират :1000 (29):

Каква иновативност, ама всичко се е излъчвало по БНТ. Умирам да гледам такива стари неща...

От БНТ правиха страхотни попфолк програми. Много интересни записи срещам от време на време. И самата идея да се включват колегите беше много находчива.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен си тая вечер. Уточни, че се бъзикаш и ме дразниш нарочно, щото знаеш, че се връзвам... :1000 (29): Не създавай заблуди. :1000 (29):

И без постове с песни на военнопрестъпнички в тая тема. :1000 (29):

Как може да не харесваш Цеца.. :mf_surrender: Другия път с нас на концерт, няма кой да те пита :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да не харесваш Цеца.. :mf_surrender: Другия път с нас на концерт, няма кой да те пита :3fdb8960598fa63e:

Абсурд. От сръбските изпълнители генерално признавам единствено Драгана - като певица и човек, но пак не приемам да ги величаем - те са такива шовинисти, а ние чуждопоклонници.

Всички от тях могат да козируват пред дискографията и таланта на Глория и казано така, това не е фанатизъм, а жива истина. Те просто си има традиции. Да, харесвам им музиката като цяло и ги слушам, държат си ниво като гърците. Но не съм сърбофил.

Където искаш ще отидем, само не на Цеца, моля те. Колкото ти ще ядеш скариди, толкова аз ще посетя неин концерт. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И без постове с песни на военнопрестъпнички в тая тема. :1000 (29):

 

Ти недей много да знаеш, че животът често ни изненадва. Току-виж си се задомил с някой мафиот. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, някой преди беше публикувал доста преведени текстове на Цеца, в които се сещам, че имаше фрази като "вика моята душа", "не търсете през май месец зима, това не е било" и прочие. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд. От сръбските изпълнители генерално признавам единствено Драгана - като певица и човек, но пак не приемам да ги величаем - те са такива шовинисти, а ние чуждопоклонници.

Всички от тях могат да козируват пред дискографията и таланта на Глория и казано така, това не е фанатизъм, а жива истина. Те просто си има традиции. Да, харесвам им музиката като цяло и ги слушам, държат си ниво като гърците. Но не съм сърбофил.

Където искаш ще отидем, само не на Цеца, моля те. Колкото ти ще ядеш скариди, толкова аз ще посетя неин концерт. :1000 (29):

Аз не харесвам.Драгана чак толкова. Предпочитам Цеца. Дори Весна ме кефи повече.

Иначе Глория през годините доста е копирала от тях. Самите и движения по сцената, прическите и дрехите много пъти са ми напомняли на Цеца. В клипове също. Тя й е фенка все пак. Да направят един дует и да стане балкански хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти недей много да знаеш, че животът често ни изненадва. Току-виж си се задомил с някой мафиот. :P

Е, силно се надявам да не укривам оръжия, да не присвоявам милиони от трансфери на футболисти и да не съм замесен в убийството на премиери. Не знаем колко от всичко е по нейна воля и колко е изкупителна жертва за разчистване на сметки, де, но току-така по затворите не се лежи и такава кариера случайно не се прави. :dontgetit:

Пази Боже от такива хора и среди. Чак толкова сляпа любовта не е. :confused:

Коментирал съм много по темата за Цеца в сръбския раздел, тук няма да го правя, за да не ставам досаден. Пачо и другите ми знаят мнението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам.Драгана чак толкова. Предпочитам Цеца. Дори Весна ме кефи повече.

Иначе Глория през годините доста е копирала от тях. Самите и движения по сцената, прическите и дрехите много пъти са ми напомняли на Цеца. В клипове също. Тя й е фенка все пак. Да направят един дует и да стане балкански хит

Предлагам Глория да си гледа себе си и да не се слага на никого. Има нужда сама да си рефрешне кариерата.

Тя няма никаква концепция в момента какво прави, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам Глория да си гледа себе си и да не се слага на никого. Има нужда сама да си рефрешне кариерата.

Тя няма никаква концепция в момента какво прави, според мен.

 

Стеффффф, стига с тези глупости - Тя нямала концепция и т.н. Жената толкова години е еталон в музиката, такава шеметна кариера ИМА, а тука много разбирачи. Глория си има концепция и виждане за нещата, и си е решила как иска да продължи с кариерата си В МОМЕНТА. Стига с глупостите за маркетинг, концепция, и какви ли не тъпотии още. Тя ако не знае как се гради музикална кариера, аз, ти или някоя от младите певици на Пайнер ли ще знаем?! По този начин иска да се случват нещата при нея В МОМЕНТА и това е. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...