Jump to content



Препоръчани коментари

Иска ми се да се снима навън, по гръцките улици, защо не и в Атина, с хора, да има първичност. Защото всичко в последните ѝ видеа е точно претеглено, напудрено, точните кадри, точните муцуни и погледи с нулев елемент на изненада и естественост.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам нещо като "Прегърни ме", "Пясъчни кули", "До последната сълза". Ако говорим за бърза песен да е като "Не заслужаваш" или "Очакване". Не искам кючеци.

Аз пък искам. "Намери си майстора" 2. :happyppl:

Ще се изкефиш, признай си. :phpgrin2:

 

Иначе, "Не заслужаваш" я пускаха и я пускат все още много, от малкото нейни песни е, които стават за танцуване от началото до края.

В даскало едно време се мятахме по детските дискотеки. И пуснеха ли песен на Глория, всички се обръщаха към мен: "Ти ли я поръча?". :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ми се да се снима навън, по гръцките улици, защо не и в Атина, с хора, да има първичност. Защото всичко в последните ѝ видеа е точно претеглено, напудрено, точните кадри, точните муцуни и погледи с нулев елемент на изненада и естественост.

Няма да е зле и да експериментира с косата си, че ми омръзна да я гледам права като праз. :mf_surrender: Една и съща е, и тия тоалетчета.

А виж например в "Хипноза" колко е различна, тогава още си експериментираше и във всеки клип, хубав или лош, беше с различна визия.

 

Претенциите се появихме. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но в "Лятно пълнолудие" беше много секси, особено с онзи целия син бански. :Vishenka_05:

Любимата ми сцена от клипа, уникална е! :Vishenka_05:

Глория винаги е хубава, но няма да слушаме музиката с очи все пак. Дано след нюансите се е замислила поне малко.

Като клип, който много харесвам се сетих за "Вярвам в любовта". Но сега няма да видим нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми сцена от клипа, уникална е! :Vishenka_05:

Глория винаги е хубава, но няма да слушаме музиката с очи все пак. Дано след нюансите се е замислила поне малко.

Като клип, който много харесвам се сетих за "Вярвам в любовта". Но сега няма да видим нещо такова.

ААА, уникален клип е "Вярвам в любовта". Свежи, млади актьори, добри сцени, визии, локации, кадри, цветове.

И монтаж, и всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък искам. "Намери си майстора" 2. :happyppl:

Ще се изкефиш, признай си. :phpgrin2:

 

Иначе, "Не заслужаваш" я пускаха и я пускат все още много, от малкото нейни песни е, които стават за танцуване от началото до края.

В даскало едно време се мятахме по детските дискотеки. И пуснеха ли песен на Глория, всички се обръщаха към мен: "Ти ли я поръча?". :roll1:

Е, може и да се кефя, зависи, аз от нея обичам по-тежки песни нали знаеш.

 

Няма да е зле и да експериментира с косата си, че ми омръзна да я гледам права като праз. :mf_surrender: Една и съща е, и тия тоалетчета.

А виж например в "Хипноза" колко е различна, тогава още си експериментираше и във всеки клип, хубав или лош, беше с различна визия.

 

Претенциите се появихме. :1000 (29):

Като глемам сторитата й в инстаграм, пак е с права коса и лъскава рокля (нещо като бална) :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами чисто финансово така й е изгодно, има логика. Не са лоши песни, ето - "Ако счупят всяка нота" е прекрасна балада, ама... тия денсове, дето има-няма, и вкара някой от тях, за какво са й... Участия ли й носят, толкова ли си ги харесва... или е от желанието да е модерна.

Явно през 2001-2002 не й пречеше дали "По навик" е кръчмарска песен и че вътре се пее за чаши вино и т.н. Важното е сега да ни пробутва луксозни песни. Очаквам песен със заглавие "Балдахин", "Кадифе", "Амброзия", "Морски бриз" или нещо подобно. :1000 (29): С бързите песни имаме проблем, но е поправим - от нея зависи.

Балада ли е - знам, че ще е на високо ниво, там компромис няма.

За бързата песен... като не ще да рапира - то няма и да й отива, да си пусне ъндърграунд микса си от концерта в НДК и да види хората на какво скачат.

Всеки ли път трябва да говорим едно и също... и да си мечтаем... до къде ни е докарала...

Ясно е, че така и е финансово изгодно, но е хубаво от време на време да се бръкне малко. Не знам, някаква схема да си направи - на две песни от Калин, една на чужд автор. :1000 (29):

Колкото до заглавията - да!!! Дори мога да си представя текстовете им. :1000 (29):

Последния и ъндърграунд опит не се получи много много, затова не примирам за нещо такова. Не е пускала скоро нещо с гръцка стилистика... последно май беше "Женското сърце", ако направи нещо подобно пак ще е по-добре от последните денсове. Нещо ме наведе на мисълта, че новото парче, ще е в такъв стил... да видим. Също и "Не заслужаваш", ако пусне нещо подобно би се оценило според мен, има глад за такива песни.

Но да, живи претенции сме си... кво все искаме развитие и нови неща от изпълнителя, който харесваме, не ни е срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Женското сърце" ми харесва много, но и тя не се приемаше много добре, като излезе

А, то и "Почти непознати" не се прие добре, въпреки, че е комерсиална и беше фючъринг с Илиян, който тогава все още беше на гребена на вълната.

На мен ми е важно аз да си ги слушам с кеф нещата, а дали и колко ще се приемат от масата не ме топли толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Женското сърце и като видео е добро и разчупено. Само танцьорките нещо не са ми на място. Цветовете и филтритите са един път.

 

Аз я искам по-thug - не намирам правилния превод. :1000 (29): Да е по-тежкарски пред камерата, а не кифленски.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, то и "Почти непознати" не се прие добре, въпреки, че е комерсиална и беше фючъринг с Илиян, който тогава все още беше на гребена на вълната.

На мен ми е важно аз да си ги слушам с кеф нещата, а дали и колко ще се приемат от масата не ме топли толкова.

Той Илиян каза, че е очаквал с Глория да направят нещо по-музикантско, а тя го викна само за "алелейле", и то тъкмо когато това вече взе да излиза от мода. Тя все трудно се престрашава за такива неща, и все когато са вън от мода. И с "Ненаситна" беше така, поне се получи успешна песен. Тя песен от Кости е така напук нямаше как да направи точно щото се очаква от нея. И пак направи нещо в тоя дух, но пак по нейния си начин. Донякъде е хубаво, че има характер и стил, но същото нещо й пречи.

Слави всеки път й казва, като тя му е на гости, че в началото била стартирала с латино песни в първите албуми, а то са всъщност "Тя или аз", "Като в стихия" още две-три подобни. Със същата сила имаше и гръцки парчета. Вярно, кавъри бяха, ама много й ходиха.

 

Ох, как ме лъхна на море и узо от тая песен. :1000 (29):

И в НДК се приеха много добре. Хубаво, че се сети за тях все пак.

 

И "Сбогом, адиос" е в тая, по-гръцката стилистика. Ще й легне нещо с цифтатели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето такова непретенциозно морско клипче ако направи без излишните, характерни неща за нея, ще е супер.

 

Обаче към края на видеото Кокино нещо скача, нашата едва ли ще скача по пътя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето такова непретенциозно морско клипче ако направи без излишните, характерни неща за нея, ще е супер.

 

Обаче към края на видеото Кокино нещо скача, нашата едва ли ще скача по пътя.

Райна и Нелина май имат подобни видеа - "Лято, слънце, море", "Написано с любов"...

Приятно клипче е. Може да направи нещо подобно наистина, да е по-естествена, и пак да е със стил поднесено.

 

Другият вариант е нещо тип "Присъда", "Очакване", ако гледаме от нейните, макар че аз лично предпочитам втория - по-екзотичен и свеж ми е, първият е леко позьорски, но за тогава си бяха топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя така ги кара да я правят. Мис Бони е адски гнусен...

Значи и парите не си харчи по същество. :1000 (29):

Преди не беше такава, имаше винаги изненади чисто визуално.

 

Симона трябва да почне да й дава акъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална и различна беше в “Лятно пълнолудие”, “Двойна игра”, “Вярвам в любовта”, “До последната сълза”. За последните 5 години всичко и е на ниво ТВ версия. От примата на фолка, която десетилетие е предлагала качествени екранизации и абсолютни революции за жанра се очаква много повече. Тя самата ясно си живее в собствения свят и ако и се отправи подобна критика, ще каже, че песните са по-важни, но при нея и там положението не е розово отдавна. Обожавам Глория, но трябва да се разчупи и да предложи качество, за което се изисква кративност и не лижачи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя явно не го осъзнава.

Преди казваше "Скромността е липса на качества", а днес твърди скромно "Толкова мога" - противоречи си, всички знаем, че може повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи и парите не си харчи по същество. :1000 (29):

Преди не беше такава, имаше винаги изненади чисто визуално.

 

Симона трябва да почне да й дава акъл.

Симона беше смотаничка в началото, но сега взе да разнообразява.

Ми то се вижда, че не и се харчат пари, не дава много нито за стайлинг, нито за клипове. Особено през последните години. Може да се гримира и сама по тази логика вместо да вика гнусарина. И тази прическа да се дръпне с пресата и е готова. Искам да смени малко цвета на косата и да я видя в клип накъдрена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя явно не го осъзнава.

Преди казваше "Скромността е липса на качества", а днес твърди скромно "Толкова мога" - противоречи си, всички знаем, че може повече.

 

Кога е казала "Толкова мога" и по какъв повод, че не следя темата изкъсо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона беше смотаничка в началото, но сега взе да разнообразява.

Ми то се вижда, че не и се харчат пари, не дава много нито за стайлинг, нито за клипове. Особено през последните години. Може да се гримира и сама по тази логика вместо да вика гнусарина. И тази прическа да се дръпне с пресата и е готова. Искам да смени малко цвета на косата и да я видя в клип накъдрена.

Симона е млада и гледа, следи, наблюдава и си вади изводи за много неща. Че тя за 1 година буквално дръпна толкова в интервютата и изказа си. Ето и последната ѝ песен е силна и харесвана.

Глория сигурно отново трябва да си пуска Цеци, Меци или сателитните канали и да ѝ идва музата. Но айде да не прибързваме, може поне песента да е много добра. Не че предните не са.

 

"Толкова мога" май го беше казала в "Открит микрофон" в частта с въпросите, но не съм сигурен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона е млада и гледа, следи, наблюдава и си вади изводи за много неща. Че тя за 1 година буквално дръпна толкова в интервютата и изказа си. Ето и последната ѝ песен е силна и харесвана.

Глория сигурно отново трябва да си пуска Цеци, Меци или сателитните канали и да ѝ идва музата. Но айде да не прибързваме, може поне песента да е много добра. Не че предните не са.

 

"Толкова мога" май го беше казала в "Открит микрофон" в частта с въпросите, но не съм сигурен.

Е и Глория не е застаряла за да се разчупи малко на визия.

Само с красота не става и с пози.

А за музиката всички знаем какво може, просто трябва да си отвори очите. Би трябвало да се усети след последната песен и да е видяла, че нещата така не се получават добре за нея. Сигурна съм, че получава информация за мнението на хората, но дали я отразява е друг въпрос. :1000 (29):

Не избързвам за новата песен, но не се и надявам, дано ме изненада приятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...