Jump to content



Препоръчани коментари

Различни са с Камелия. Втората никога не се е вкарвала в рамки.

На Глория й се пее попфолк и това е. Не е рапърка.

 

Факт е, че инстрменталът, бийтът и стилът й на пеене в последните години са еднакви, което създава впечатление, че и песните са еднакви и вкарва слушателят в някаква заблуда, че не са качествени.

 

Мисля си, че трябваше да снима 1 видео, за което да вложи повече пари и да е наистина добро. Абе угодия никога няма да има. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различни са с Камелия. Втората никога не се е вкарвала в рамки.

На Глория й се пее попфолк и това е. Не е рапърка.

 

Факт е, че инстрменталът, бийтът и стилът й на пеене в последните години са еднакви, което създава впечатление, че и песните са еднакви и вкарва слушателят в някаква заблуда, че не са качествени.

 

Мисля си, че трябваше да снима 1 видео, за което да вложи повече пари и да е наистина добро. Абе угодия никога няма да има. :1000 (19):

Може ли аватарчетааа? :notworthy:

 

Песните взеха да ме зарибяват сериозно. А и е толкова красива... чак да й простиш безидейните клипове... Но тоя път откъм заснемане, визия, локации има подобрение спрямо последните. Просто не трябваше да ги пуска наведнъж и да са със сходни клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да кажа, че клипчетата са свежарски, летни ... не е нещо сериозно като изпълнение де.

В интерес на истината този път мелодиите са супер, но пък текстовете на места не се наместват правилно с мелодиите, загубва се мелодичността и не са добре напасват, за да са запеваеми, поне според мен. То напоследък ако едното е 6, другото куца, ако едното куца, то другото е 6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли съм казвал нещо хубаво за Глория в този форум, та затова ще споделя любимата ми нейна песен. Присетих се. :)

За мен това е най-доброто, което е пускала за последните 10-11 години.

 

Лична ми е песента. Свързвам я с едно момиче...беше й любима...а тя на мен беше любима...и в час по английски, на последния чин, едната слушалка в нея, а другата в мен и..."До последната сълза". 💗

Цялата история с въпросната беше голям филм - драма, от който накрая остана само горчивия вкус, но пък емоцията беше силна. А песента ми остана някак специална. Въпреки че почти не я слушам, защото ме връща назад.

Спомням си обаче, че като излезе, на всички около мен им харесваше. Нямаше хейт.

И си мисля, че ако на Глория не й се излиза в пенсия, а и се работи и продължава да прави музика, която иска да достига до по-широк кръг слушатели, то трябва да прави такива песни. Ако не - обречена е да си слуша сама бозите. Бързите парчета не й се получават.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Samia Ben Daoud

Samia Ben Daoud

преди 16 часа

Gloria has a wonderful songs.she has also a prefect character and Carizma.but most of Bulgarians dont support her.i see this in views member

Am an Algerian but i sing all her songs.especially i loved her last two songs of today.

 

Мдааа, и чужденците забелязват... Глория и рапсодия да пусне, няма да гръмне с гледания, както някои други с далеч по-големи бози понякога.

 

Аз лично съм доволен от последните две песни. И все пак се надявам в албума да има поне една балада, както и някой кючек, за да се надяваме на хит. :1000 (29):

 

А кога ще пускат варианта на "Лудо-младо"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Samia Ben Daoud

Samia Ben Daoud

преди 16 часа

Gloria has a wonderful songs.she has also a prefect character and Carizma.but most of Bulgarians dont support her.i see this in views member

Am an Algerian but i sing all her songs.especially i loved her last two songs of today.

 

Мдааа, и чужденците забелязват... Глория и рапсодия да пусне, няма да гръмне с гледания, както някои други с далеч по-големи бози понякога.

 

Аз лично съм доволен от последните две песни. И все пак се надявам в албума да има поне една балада, както и някой кючек, за да се надяваме на хит. :1000 (29):

 

А кога ще пускат варианта на "Лудо-младо"?

И аз искам балада, както и мелодични неща като "100 карата любов"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория върви много добре с гледанията този път! Явно е направила впечатление! :Vishenka_05:

Много зависи и в какъв момент се пусне песента, дали има и други премиери. Относителна работа е това.

Мен песните си ме държат, вчера и двете ми бяха на рипийт почти цял ден, дано не ми писнат бързо.

 

Прави ми впечатление, че на Глория някой трябва да ѝ обясни правилото за двойното "н" - почти постоянно прави грешки на елементарни думи в това отношение. И като пише, слага запетаи и където бива, и където не бива, често забравя и че интервалът е след препинателния знак, а не преди него.

Не издребнявам, но това са елементарни познания в крайна сметка. Да си редактира после, ако е от бързане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени на една маса с Митко Пайнера и жена му.

Таня Боева присъствала на тази промоция. Как пък не записаха нещо двете или един път да ги бяхме видели една до друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта в Обзор се отменя, поради лоши метеорологични условия? Дали? :whistling:

 

http://dalivali.bg/?location=287

 

https://www.sinoptik.bg/obzor-bulgaria-100728674/weekend

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да то и във Варна го дават за дъжд, ама ми стана чудно, че в последния момент се обявява! Дано е така, а не е от недостатъчно продадени билети! :)

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, а не може ли да се отложи, а не отмени? В смисъл - един такъв концерт точно на това място щеше да е супер интересен, не може ли да се насрочи друга дата в рамките на лятото, или всичко е заето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало, видинската Вулева, чети си жълтия парцал у вас и не го размятай във всяка тема. И какво ми обявяваш участието и във Видин като връх при всичката и концертна дейност, която има зад гърба си . Съвсем си пощръклял...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало, видинската Вулева, чети си жълтия парцал у вас и не го размятай във всяка тема. И какво ми обявяваш участието и във Видин като връх при всичката и концертна дейност, която има зад гърба си . Съвсем си пощръклял...

 

Показвам го, на агитката на Глория, а не на теб. На теб съм обяснил как падат участия на Деса.... там. Но щом питаш тук, дебело ще подчертая 3 неща:

 

1. Глория тази година почти не стъпва в клубове, но щом я поканиха тук при нас както виждаш, веднага се отзовава.

2. Глория е поканена и ще гостува в клуб във Видин, а не в Шумен.

3. Искам да се похваля, че аз и жена ми подсказахме на Сешка "Ангелчето", че отдавна не е идвала и тя осигури участието въпреки Пайнер.

 

Благодаря за вниманието! За тъпият въпрос също. Надсмивам се над жалкият ти опит, да се правиш на вървежно дупе.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...