Jump to content



Препоръчани коментари

Преслава е актуална и днес(след новината отпреди малко - скоро ще си вземе дълга почивка навярно), но е едно от най-големите имена в жанра, редом до Гло, Ивана, Азис, Кама, Стораро, Деса.

Да де, това казвам и аз :D Просто казвам, че попринцип Глория, за голяма част от форумците е история и е едно НИЩО днес и не бихме могли да я сложим редом до актуалните - Преслава, Галена и т.н. Иначе специално Преслава, освен че е част от големите имена на поп-фолка, тя имаше големите шансове да задмине Глория десетократно и да поеме в съвсем различна посока от тази на ТОП клубен изпълнител. Можеше да й се развие и творчеството, защо с повече вложени пари можеше да стане мега известна и на Балканите, но уви ... Аз лично, както и по мои наблюдения, доста хора, дори и НЕчалгари, до един момент харесваха песните и творчеството на Преслава, докато нещо генерално се промени и цялото течения изобщо тръгна към дискотеките и този тип звучене ... но както и да е. Не е темата и няма смисъл да се задълбава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер. Дано не останат гладни :1000 (29):

Велика!!!

Въобще нямам идея какво е това предаване, но ми е чудно Глория дали яде боб или пък дали е опитвала картофи от KFC примерно :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще нямам идея какво е това предаване, но ми е чудно Глория дали яде боб или пък дали е опитвала картофи от KFC примерно :1000 (29): :1000 (29):

Ами въпросното предаване комбинира МастърЧеф и Биг Брадър. 20 готвача се борят за 100 000 и работа в ресторанта на Виктор Ангелов като живеят заедно в общежитие. Виктор Ангелов им смачква психиките обаче. Луди ги прави. Такива публични унижения никъде не си гледал. Сигурно за рейтинг ги прави на салата...

Та всяка вечер посрещат гости в ресторанта си, но повечето пъти гостите остават гладни, поради неорганизираност в кухнята и Виктор Ангелов ги довършва.

Става за губене на време и фън.

Дори и боба днес има приложение в гурме кухнята , taka че ако е по рецепта на Виктор Ангелов защо да не хапва бобец :D

Между другото Симона успява с последното парче да излезе от образа на майка си. Много добър проект. Дано и се оцени

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами въпросното предаване комбинира МастърЧеф и Биг Брадър. 20 готвача се борят за 100 000 и работа в ресторанта на Виктор Ангелов като живеят заедно в общежитие. Виктор Ангелов им смачква психиките обаче. Луди ги прави. Такива публични унижения никъде не си гледал. Сигурно за рейтинг ги прави на салата...

Та всяка вечер посрещат гости в ресторанта си, но повечето пъти гостите остават гладни, поради неорганизираност в кухнята и Виктор Ангелов ги довършва.

Става за губене на време и фън.

Дори и боба днес има приложение в гурме кухнята , taka че ако е по рецепта на Виктор Ангелов защо да не хапва бобец :D

Между другото Симона успява с последното парче да излезе от образа на майка си. Много добър проект. Дано и се оцени

Ясно ... на мен всичките тези тези „шефове” ми идват дразнещи като ги виждам тук там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще нямам идея какво е това предаване, но ми е чудно Глория дали яде боб или пък дали е опитвала картофи от KFC примерно :1000 (29): :1000 (29):

 

ХАхаха, разбира се, че не е. Тя само сьомга с боровинки и суши е яла като вариететна певица :1000 (29): Колко други работи е опитвала, ти за едни картофки. Боб едва ли яде, че после не е кралско това, което се случва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, всичко си яде жената. Не е целогодишно на менюто от доктор Емилова. :1000 (29):

Даже и в Черешката на тортата си хапваше стабилно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вписва ли се или не, няма никакво значение.

 

В момента е единствената, която прави концертни изяви да отмие малко чернилката по жанра.

Може да се каже, че е над всички. Единствената, задържала толкова време твърда публика.

На няколко години прави големи концерти - залите се пълнят.

Другите са само на думи, обещания, усмивки.

 

А и Глория НИКОГА не се е свързвала с чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вписва ли се или не, няма никакво значение.

 

В момента е единствената, която прави концертни изяви да отмие малко чернилката по жанра.

Може да се каже, че е над всички. Единствената, задържала толкова време твърда публика.

На няколко години прави големи концерти - залите се пълнят.

Другите са само на думи, обещания, усмивки.

 

А и Глория НИКОГА не се е свързвала с чалга.

Някой да не ти е хакнал профила? :1000 (29): Не мога да повярвам, че ти го пишеш. В смисъл... преди не си се изказвал особено ласкаво за нея май.

Някакви снимки от концерта в Бургас? Присъствали от форума?

Ох, после ще е в пиано бар "Изток" и трябваше да отида, ама не ми пасна на графика тоя път.

Весело изкарване на всички, които ще ходят! Със сигурност ще пее и бг микса, с който се справя супер. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да не ти е хакнал профила? :1000 (29): Не мога да повярвам, че ти го пишеш. В смисъл... преди не си се изказвал особено ласкаво за нея май.

Някакви снимки от концерта в Бургас? Присъствали от форума?

Ох, после ще е в пиано бар "Изток" и трябваше да отида, ама не ми пасна на графика тоя път.

Весело изкарване на всички, които ще ходят! Със сигурност ще пее и бг микса, с който се справя супер. :)

Само може да съжаляваш, че си пропуснал пиано бара ...

 

Силно препоръчвам, който наистина умее да се абстрахира от фенски пристрастия към Преслава, Галена, Деси Слава и т.н и от муцките и фасоните на Глория,. да посети един неин концерт или участие (по възможност да не е дискотека), за да се наслади на наистина стойностна изява на певица, която ще ви изпее с доста мощен и силен глас НА ЖИВО готини песни .. повярвайте, клиповете от нейните лайфове въобще не носят този заряд, а освен това, на живо Глория звучи по-различно и по-добре, наистина трябва да го усетите. Заслужава си и няма да съжалявате. Определено БГ песните в изпълнение на Глория звучат великолепно и смея да кажа, че Осъдени души в нейно изпълнение звучи по-добре от Лили Иванова, както и Трепни я пее по-добре от Цеца, без майтап ...

 

Залата в Бургас е била пълна на 100%, имало е и много бисове, естествено. 700-800 човека да скандират „Глория Глория” след 25 години „чалга” кариера не е зле, пък нека няма десетки милиони в youtube на песните си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи имаше доста фенове и на други певици и не личеше да си изкарват лошо - даже напротив...😉

На концерта в Бургас също имаше хора от форума - могат да ви разкажат това онова...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много доволен останах от пиано-бара онзи ден. Такова гласище може да се чуе само на такова място.

 

Ама аман вече от този феникс-ремикс. Оригиналът е толкова лирична песен и всеки я знае. Толова дворяни имаше, дано поне някой ѝ казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много доволен останах от пиано-бара онзи ден. Такова гласище може да се чуе само на такова място.

 

Ама аман вече от този феникс-ремикс. Оригиналът е толкова лирична песен и всеки я знае. Толова дворяни имаше, дано поне някой ѝ казва.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много доволен останах от пиано-бара онзи ден. Такова гласище може да се чуе само на такова място.

 

Ама аман вече от този феникс-ремикс. Оригиналът е толкова лирична песен и всеки я знае. Толова дворяни имаше, дано поне някой ѝ казва.

Не само на пиано-бара. И на концертите също. Глория си показва глас където и да пее. Ремекса на Феникс и на мен ми писна вече, може би защото винаги пее него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...