Jump to content



Препоръчани коментари

Според някои пее на 20 баби :) Много цинизъм има в този форум, което е жалко.

Мисля, че и за умрелите гарги е ясно, че далеч не са само по-зрели хора, а и много малки дечица на тези концерти. Но като цяло на Глория основният таргет е 20-35. За много от тези концерти е трудно да се пребориш до зала. Собствениците на тези зали са обвързани с някакви партии, разбирания, спазват инструкции и като чуят за чалга вече, отказват концерти наред. И други са искали да си платят някъде наема, обаче не са им давали - даже веднъж и на Глория не дадоха, забравих за кой град беше, ето че и върху нея рефлектира общото мнение за чалгата, макар към нея да са доста по-благосклонни. Например Боршош позволи на Глория да си направи 20 години, но отряза на Пайнер квитанциите, и с право. Затова винаги ще беснея срещу мейнстрийма, защото той съвсем не е до качество и всички дружно сами са си виновни, че съсипаха онова, което изчистиха имена като Глория преди 25 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, какво става в тая Варна... Ще кажеш, че са пренаситени от концерти или нямат пари за един билет ли...

Концертът на Драгана отпадна там, на Цеца беше с неособено голяма посещаемост, сега на Глория мислех да ходя... ама сигурно ли е, че ще се състои, ако вървят така продажбите...

 

На Цеца имаше 5000 души. Концертът и е супер успешен за Варна. Но да, залата не бе пълна. Варна има други любимци.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Цеца имаше 5000 души. Концертът и е супер успешен за Варна. Но да, залата не бе пълна. Варна има други любимци.....

Дори да не се напълни залата не е голям проблем. Важното е да си събере прилична бройка хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама това клипче ме изпълва всеки път, откачам от кеф как врякат.

"Златна клетка" е тотален турбохит! Глория 2000-та разката държавата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама това клипче ме изпълва всеки път, откачам от кеф как врякат.

"Златна клетка" е тотален турбохит! Глория 2000-та разката държавата. :Vishenka_05:

Нека го гледат всички които говорят, че Глория не предизвиква вече интерес и не става за клубни участия. Това е едно доказателство за обратното. И на мен много ми харесва клипчето, уникална е! "Златна клетка" ми беше любима песен и клип, но повече харесвам "Кукла на конци" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека го гледат всички които говорят, че Глория не предизвиква вече интерес и не става за клубни участия. Това е едно доказателство за обратното. И на мен много ми харесва клипчето, уникална е! "Златна клетка" ми беше любима песен и клип, но повече харесвам "Кукла на конци" :Vishenka_05:

Това е от 2011, но и сега да я изпее в който и да е клуб - реакциите ще са същите. "Намери си майстора", "Дива нощ" и "Не заслужаваш" от по-бързите стари също предизвикват този ефект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е от 2011, но и сега да я изпее в който и да е клуб - реакциите ще са същите. "Намери си майстора", "Дива нощ" и "Не заслужаваш" от по-бързите стари също предизвикват този ефект.

"Намери си майстора" не ми допада много, но другите са топ.

Поздрав:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Намери си майстора" не ми допада много, но другите са топ.

Поздрав:

 

Мерси, обожавам я въпреки нарцистичния текст. :Д Ще ми се да я видя пак да танцува в клип, след Денсинг старс само една "Инсомния" и донякъде в "Криле" използва да покаже умения. Люси много я навиваше да се мултиплицира и в това отношение, ама на нея друго си й идва отвътре.

Какво ще представлява гостуването при Слави, каква е тая рубрика, че не го следя? https://www.slavishow.com/8-mart-2018-neshto-lichno-gloria/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, обожавам я въпреки нарцистичния текст. :Д Ще ми се да я видя пак да танцува в клип, след Денсинг старс само една "Инсомния" и донякъде в "Криле" използва да покаже умения. Люси много я навиваше да се мултиплицира и в това отношение, ама на нея друго си й идва отвътре.

Какво ще представлява гостуването при Слави, каква е тая рубрика, че не го следя? https://www.slavishow.com/8-mart-2018-neshto-lichno-gloria/

 

Това е една нова рубрика в Шоуто на Слави, в която гостуват български известни личности и разказват всичко за себе си. Тази рубрика я има само в четвъртък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, обожавам я въпреки нарцистичния текст. :Д Ще ми се да я видя пак да танцува в клип, след Денсинг старс само една "Инсомния" и донякъде в "Криле" използва да покаже умения. Люси много я навиваше да се мултиплицира и в това отношение, ама на нея друго си й идва отвътре.

Какво ще представлява гостуването при Слави, каква е тая рубрика, че не го следя? https://www.slavishow.com/8-mart-2018-neshto-lichno-gloria/

 

И на мен ми се иска да танцува, но явно много бързо и мина желанието. Със Светльо бяха просто страхотни сладури, трябваше да направят клип заедно. Така и не пожела да се разчупи за по-дълго. Върна се към нейните си стойки и пози :3fdb8960598fa63e:

Искам вече нова песен :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще гледаш ли? Аз викам да минем и без "Пиле", че нещо се изтърка вече. :3fdb8960598fa63e:

 

Е как баш аз няма да гледам? Глория поне знае да се държи като дама, а не да е проста кифла като Деса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как баш аз няма да гледам? Глория поне знае да се държи като дама, а не да е проста кифла като Деса...

Това за държанието е факт, на моменти чак прекалява. По интервюта и участия по тв поне не се излага и лигави, винаги се държи на положение. Ще видим само Слави как ще води нещата, но не мисля че Глория ще му остане длъжна ако нещо не и допадне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...