Jump to content



Препоръчани коментари

Тия високи и ниски точки са много условно понятие. Разбира се, че като престиж жанрът се е сринал главоломно. Но не виждам каква вина Глория има за тая работа и трябва ли тя да се отъждествява с този или друг жанр въобще. Ако Глория е слязла на по-ниско стъпало, това също няма общо с жанра. Видимо е само, че жената си прави концерти - колкото и когато поиска, тук-там подбрани участия, живее си живота и не ѝ е приоритет да си ляга в 6 сутринта и да става следобяд всеки ден, за да пълни хазната на Митко. Други са застрашени от глад, ако не го правят - не че толкова им се пее, то си личи по плейбеците им най-малкото. При тях е водещо количеството.

Иначе, съгласен съм, че ако не с други, Глория поне със себе си трябва да се състезава и да намери хъс да е по-продуктивна, но за това нещо трябва муза. При творци като нея е по-специфично. Надявам се с оглед на новия договор да се е разбрала с Митко по-малко да се меси какви песни тя да прави, при положение че той не ѝ е музикален продуцент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо, АМА много старо ... тъкмо от преди 23 години!

 

 

С Райко Кирилов песента май си е била дует, ама не са я издали официално. Глория винаги си е пяла на живо в онези години, и турнето си с Хаусбенд, но после Пайнер наложи някаква всеобща мода с плейбека по концерти, която се прекрати официално чак в края на 2004 - и пак най-вече с участието на Глория и Ивана, а и на концертите на НОВ ФОЛК, де. Но като цяло нищо общо със Сърбия нямаме в това отношение, поне в това да бяхме попили - от техните бендове, програми. Те си запазиха тези традиции малко от малко.

Малцина знаят, че Глория има дует с Илия Ангелов от 1997. Най-малко в този форум очаквам да го познават, обаче той е големият вокал на великите "Диана Експрес". Ако някой разбере дали е издадена някога тази песен в компилация или албум на Илия, нека да сподели - а също и инфо за авторите, защото няма никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илия Ангелов е голям певец, "Ключ от чужда стая" му е страшна песен! Глория пее най-добре естрада от фолкаджийките, Ивана - балканско, Деса - световна поп музика и народно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Илия Ангелов е голям певец, "Ключ от чужда стая" му е страшна песен! Глория пее най-добре естрада от фолкаджийките, Ивана - балканско, Деса - световна поп музика и народно.

Да не забравяме, че има още няколко певици от по-универсалните, които също са страхотни гласове - Нелина, Емилия, Тони Дачева, както и Преса и Анелия, макар че последните две си поразвалиха пеенето, особено Анелия. Но са добри, на всяка силата е в нещо определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че има още няколко певици от по-универсалните, които също са страхотни гласове - Нелина, Емилия, Тони Дачева, както и Преса и Анелия, макар че последните две си поразвалиха пеенето, особено Анелия. Но са добри, на всяка силата е в нещо определено.
Аз пък харесвам Анелия лайв, когато не се лигави и се стегне, я бива, даже в поп музиката май повече. Мисълта ми беше, че при Деса, Глория и Ивана е много характерно. Останалите, които си изброил нещо не ме грабват така, както трите в своите си стилове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен гърмя яко на концерта и въобще целият микс с бенда на Гъмзата беше страхотен - "Стопроцентова жена", "Дар от Бога" и те.

Това си беше концерт от-до - балади, народно, духова музика. Яд ме е само, че заради правата не вкараха в двд-то и "Сцената обичам лудо", "Чуй ме" и "Ех, море". Между другото, качеството на двд-то е покъртително - хем са два диска. Най-много два пъти да съм го гледал, качеството в тубата е по-добро. Новият календар за 2018 получих за подарък, снимката е с ужасно качество. Хайде да вземе някой да ѝ ги казва тия неща, ако тя не вижда. Хубаво пускаме това и онова за продан и правим сергии в сайта, ама нека сме изрядни, става ли... :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен гърмя яко на концерта и въобще целият микс с бенда на Гъмзата беше страхотен - "Стопроцентова жена", "Дар от Бога" и те.

Това си беше концерт от-до - балади, народно, духова музика. Яд ме е само, че заради правата не вкараха в двд-то и "Сцената обичам лудо", "Чуй ме" и "Ех, море". Между другото, качеството на двд-то е покъртително - хем са два диска. Най-много два пъти да съм го гледал, качеството в тубата е по-добро. Новият календар за 2018 получих за подарък, снимката е с ужасно качество. Хайде да вземе някой да ѝ ги казва тия неща, ако тя не вижда. Хубаво пускаме това и онова за продан и правим сергии в сайта, ама нека сме изрядни, става ли... :sp_ike:

Може ли снимката от календара?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли снимката от календара?

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5B085F3E

От фейсбук я дръпнах, оразмерена е, защото е на профила, така че даже не е и цялата. Не я знам в оригинален вид какви пиксели е и т.н., но поне на календара се вижда, че не е ок. Отдалече е ок, отблизо - изобщо. А ми трябваха и още календари. Казаха ми, че на Симона е перфектен като качество и е с лайсна даже.

Разбрах и че си е взимала известен брой от старите дискове от склада на Пайнер в София, за да ги пуска в сайта. Само да кажа, ако и това не е проверила, че повечето са преиздадени с евтини Принко дискове и не са матрични. На "Благодаря" дори щампата му не е оригинална и вътре липсва последната песен - "Катерино моме". Знам по чия идея и реализация са тия преиздаваници и не е никак професионално. Знам, че повечето хора не обръщат внимание, ама... сори, нека си кажа нещата както са си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5B085F3E

От фейсбук я дръпнах, оразмерена е, защото е на профила, така че даже не е и цялата. Не я знам в оригинален вид какви пиксели е и т.н., но поне на календара се вижда, че не е ок. Отдалече е ок, отблизо - изобщо. А ми трябваха и още календари. Казаха ми, че на Симона е перфектен като качество и е с лайсна даже.

Разбрах и че си е взимала известен брой от старите дискове от склада на Пайнер в София, за да ги пуска в сайта. Само да кажа, ако и това не е проверила, че повечето са преиздадени с евтини Принко дискове и не са матрични. На "Благодаря" дори щампата му не е оригинална и вътре липсва последната песен - "Катерино моме". Знам по чия идея и реализация са тия преиздаваници и не е никак професионално. Знам, че повечето хора не обръщат внимание, ама... сори, нека си кажа нещата както са си.

 

Аааа как няма да се обръща внимание, като с това преиздаване го правят страшно непрофесионално, както винаги.... А тя мислиш ли че е проверила? Силно се съмнявам :3fdb8960598fa63e:

Искам вече нова песен, време е, но за нещо силно. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа как няма да се обръща внимание, като с това преиздаване го правят страшно непрофесионално, както винаги.... А тя мислиш ли че е проверила? Силно се съмнявам :3fdb8960598fa63e:

Искам вече нова песен, време е, но за нещо силно. :Vishenka_05:

Не зная на кое обръща внимание и на кое не, но фейсбук страницата й въобще не се менажира професионално и правилно! :) Цялата концепция личи, че е аматьорска и анти на маркетинговите принципи! :) Не го казвам с цел да омаловажавам желанието и труда, на който се занимава или пък да се заяждам, просто го отчитам като факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можа да зареже тази песен така... нито на сборен концерт я представи, нито на самостоятелния в НДК... а толкова хора я харесаха...

Уникален клип и текст също така. Мисля, че може да намери място за нея по време на участията си, вместо да слушаме всеки път едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можа да зареже тази песен така... нито на сборен концерт я представи, нито на самостоятелния в НДК... а толкова хора я харесаха...

Уникален клип и текст също така. Мисля, че може да намери място за нея по време на участията си, вместо да слушаме всеки път едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...