Jump to content



Препоръчани коментари

Дано защото и миналата година казаха че ще го пуска за рождения си ден но така и не излезна

Ами значи сега за този може да го пусне, тъкмо това си мислех и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нямам търпение да пусне вече новите проекти и новия музикален албум . Това ще е според мене както се пее в песента "Като буря " "И като буря след дълго затишие " . Глория е име и еталон за качество и железен професионализъм .

Относно гостуването й при Слави очаквам да чуя нещо по-различно и да бъде интересен разговор !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявах този път със Слави да не обсъждат как са се запознали... :1000 (20):

Всеки път е това.

 

И за вариетето, Уитнито и продуцирането на първия албум... мноооооого изтъркано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло защо е гепила визията на Джени оттук?

Слави ми е много дразнещ с тези негови иронични повторения. Глория ми е керемидена в лице, не знам от светлината ли, от грима ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"По-мюсюлмани са". :1000 (29): Поне тая история е интересна. Много бавно разказва, губи си мисълта. Тръгнахме от "Плачи земльо" и стигнахме до 1991-ва в Черна Гора.

700 песни, 50 мутри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"По-мюсюлмани са". :1000 (29): Поне тая история е интересна. Много бавно разказва, губи си мисълта. Тръгнахме от "Плачи земльо" и стигнахме до 1991-ва в Черна Гора.

700 песни, 50 мутри.

Това го има в специалния брой на Нов фолк за нея, наизуст ги знаем тия неща.

Сигурно е пълна с истории, ама... едно и също като цяло.

Забрави историята с бензиностанцията.

 

Щеше да е яко, ако тя пееше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучно интервю. Отново едни и същи въпроси, а отговорите на Глория бяха хаотични. Общо-взето говореше за едно, изведнъж започва за второ, трето... Не знам дали изобщо имаше завършена мисъл.

Хубавата новина е, че се очаква нов албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория спешно й трябва пиар. За съжаление тя и него няма да послуша и ще продължава да дава такива безумни интервюта. Наистина е най-добре да пее и да говори по-малко.

ПС: Влак до Смолян нЕма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах си снощи да гледам, но просто не издържах повече от 10 минути. Глория изглежда не може да разказва истории просто, супер хаотично и безинтересно, "мисълта ми беше" пред 20 секунди. И на Слави му личеше, че не знае как да поддържа диалога. Отделно това мятане на косата - по принцип е нервен тик, но пък Глория от какво може да се притеснява?

 

Като гледам коментарите, и хората не са доволни. Някои казват, че е най-слабото издание на тази рубрика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави от доста време ми е толкова безинтересен, скучен. Разговорите с неговите гости общо взето всеки път протичат по един много просташки начин. Снощи супер скучни, дори смотани въпроси към Глория, а като прибавим и идиотското му поведение. Пита Глория за някакви случки от началото на кариерата й...почва да върти и сучи около дадени ситуации отпреди 25 години...абе нямам думи...да вземе да измисли някаква по-ясна концепция за тази рубрика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави от доста време ми е толкова безинтересен, скучен. Разговорите с неговите гости общо взето всеки път протичат по един много просташки начин. Снощи супер скучни, дори смотани въпроси към Глория, а като прибавим и идиотското му поведение. Пита Глория за някакви случки от началото на кариерата й...почва да върти и сучи около дадени ситуации отпреди 25 години...абе нямам думи...да вземе да измисли някаква по-ясна концепция за тази рубрика...

В случая Слави си беше ок, оставяше Глория да говори, но тя просто не владее това изкуство. Ако е за чалга интервюта е супер, но за такива житейски... Много жлъч е насъбрала в годините, много разочарования и не смее да се разкрие пред хората. По същия начин не се разкрива и в песните си вече и затова слушаме тъпизъм след тъпизъм в текстовете й. Досега с албум не е разочаровала, надявам се поне това да е ок и този път, че иначе положението е трагично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина беше слабо интервюто. Глория хем искаше да разкаже някои неща, хем се сдържаше да не казва повече отколкото трябва. Не се получи, което е тъпо, беше си супер подходящ момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория спешно й трябва пиар. За съжаление тя и него няма да послуша и ще продължава да дава такива безумни интервюта. Наистина е най-добре да пее и да говори по-малко.

ПС: Влак до Смолян нЕма.

ПР-ът с какво ще ѝ подобри интервютата, след като тя 5 пъти казва, че знае каква е действителността, щото през 91-ва пяла на 50 мутри, 700 песни?

Тя си знае всичко и това е. А влак до Смолян верно няма, значи се губи целият ефект на тези "истории", които дори не е запомнила добре. :1000 (29):

Да видим албумът какъв ще е, ще има ли нови автори и т.н. или ще си цъка на стария метод с жокерите и пр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПР-ът с какво ще ѝ подобри интервютата, след като тя 5 пъти казва, че знае каква е действителността, щото през 91-ва пяла на 50 мутри, 700 песни?

Тя си знае всичко и това е. А влак до Смолян верно няма, значи се губи целият ефект на тези "истории", които дори не е запомнила добре. :1000 (29):

Да видим албумът какъв ще е, ще има ли нови автори и т.н. или ще си цъка на стария метод с жокерите и пр.

Не съм сигурен, че е точно ПиАрска работа нали, или се пада под друго заглавие, ма явно има нужда от акъл какво как и защо да говори по интервюта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно интервю на мене пък ми хареса , тя има класа и стил и невероятно излъчване и поведение .

Спрете с това дали имало влак за там и там , престанете да мрънкате и да не доволствате а уважавайте труда на хора като нея , които 25 години правят хубава и качествена музика . Слави ми идва малко лигав на моменти ,но ние си го знаем какъв си е той , той света се върти само около него . Страхотна беше невероятни песни представиха и наистина в България има само две звезди това е тя и Лили Иванова !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...