Jump to content



Препоръчани коментари

От наистина най-славните години на Глория, но и на „чалгата”, когато целия народ, малки и големи, деца, майки и бащи, цели семейства, още не употребяваха в такава степен думата „чалга” с лошия й смисъл, с който да определи част от този тип певици. Когато буквално навсякъде гърмеше албума 100% жена, беше пик, много над сегашния пик на големите и актуални имена в момента. Къде са тези славни и качествени моменти на поп-фолка? Дали изобщо някога ще видим отново онзи „огън” и амбиция от нови имена, по начина по който бяха нахъсани Глория, Цветелина, Камелия, Екстра Нина, Мая и Магапаса, Весела, Южен вятър, Десислава и т.н. Дали някога отново ще видим това уважение, което хората имаха към „чалга” изпълнителите, а дали и те ще се борят качествено, за да го заслужат, както през 1998 г.?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това парче е уникално. :Vishenka_05: Една от любимите ми песни на Глория.

И на мен ми е любимата на Гло през последните май вече над 10 г!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЛОРИЯ относно репертоара които пее по участия , мили хора не забравяйте че всичко трябва да се съгласува с фирма "Пайнер" подбора на песни , кои песни точно могат да се пеят . Тя го спомена това нещо и в интервю пред обектива на "Сигнал" преди две три години . Няма как всичко да се изпее на едно участие , не е възможно . Нека да не мрънкаме постоянно това не ни харесва , това ни харесва а да оценяваме труда й винаги и да я подкрепяме ако ни харесва дадения изспълнител . Лично аз мисля ,че концертната дейност се отразява добре на Глория и клубната дейност също . Тя е невероятен професионалист , доказал се с времето че работи по правилния начин !

Съгласува се на сборните концерти на Пайнер, а не на едноличните участия...

Не виждам някой да мрънка. Има и хора, на които не им е все тая какво им се поднася, слава Богу.

Спри да говориш с тези клишета от списание "Нов фолк", не вървят вече.

Никой не е твърдял, че трябва или може да се изпее всичко наведнъж. Иска се разнообразие просто.

Ей, бе Боже, сакън, ако не се хвали само! Сакън!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория обеща албум тази година да видим!

"Нали мога да си махна само сакото. Да, благодаря!" :1000 (29): Опасна.

 

Силно се надявам в новия албум да изкара нещо по-така. Интересно, ново, да попее малко във високите регистри, да го чуем тоя глас, тоя потенциал в трудни песни.

Искам надъхващи текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои от познатите до момента песни ще включва, някой знае ли?

”Докторе, на помощ” хард денс версия, ”Праволинеен мъж” кавал микс, ”Пулс” техно-хаус вариант, ”Намери си майстора” с русенската Филхармония и ”Мома в зандани” с ансамбъл ”Филип Кутев”. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

”Докторе, на помощ” хард денс версия, ”Праволинеен мъж” кавал микс, ”Пулс” техно-хаус вариант, ”Намери си майстора” с русенската Филхармония и ”Мома в зандани” с ансамбъл ”Филип Кутев”. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

”Докторе, на помощ” хард денс версия, ”Праволинеен мъж” кавал микс, ”Пулс” техно-хаус вариант, ”Намери си майстора” с русенската Филхармония и ”Мома в зандани” с ансамбъл ”Филип Кутев”. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):
Бъзикай ме ти! :3fdb8960598fa63e:

За "Пулс" и "Мома в зандани" бих била щастлива! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пффф много е яка на клипчето обаче...

По колко се продават билетите, замислям се да не ида да я видя. Нямам близки, които ще се навият за Гло, ма може да заведа леля ми, тя й се кефи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пффф много е яка на клипчето обаче...

По колко се продават билетите, замислям се да не ида да я видя. Нямам близки, които ще се навият за Гло, ма може да заведа леля ми, тя й се кефи :D

 

10, 15, 20, 25 лв.

Ето ти линк с разпределението на залата и за продажба на билети. БИЛЕТИ

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

10, 15, 20, 25 лв.

Ето ти линк с разпределението на залата и за продажба на билети. БИЛЕТИ

Както се очертава, няма да бъдат разпродадени всички билети онлайн. Варненци имат ли практика в самия ден на даден концерт да ходят по касите и да си купуват билети на място?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както се очертава, няма да бъдат разпродадени всички билети онлайн. Варненци имат ли практика в самия ден на даден концерт да ходят по касите и да си купуват билети на място?

Попринцип има такава възможност, със сигурност ще има хора, които да си купят билети на място. И тези които е продала пак са доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...