Jump to content



Препоръчани коментари

Върви да гласуваш за Крепост в битка между проекти :Vishenka_05:

Предпочитам "Феникс" и "Очакване" пред "Крепост", ама айде... Щом е за двете легенди, ще се отчета, иначе не мисля, че тоя форум има нужда от повече класации.

 

"Крепост" излезе на 12-ти май 2003-та, си спомням. Много добра реклама имаше този албум. Поне 5 хита останаха от него. Навсякъде се слушаше.

Като излезе, при мен вече беше към края на учебната година и нямах търпение, като ми го купиха, да го прослушам. Сещам се, че първо врътках само "Заблуда" - толкова ми беше харесала, докато дойде ред и на другите песни. Някакви съученици ме караха да им презаписвам албума. Още се занимавахме с касетки. :whistling:

Хубаво време беше за жанра като цяло. И тия турнета трябваше да започнат да ги правят още от 2000-та - смятай каква еуфория пък щеше да е тогава, какви изпълнители и какви хитове щяха да гърмят по стадионите... :happyppl: Доста време отне на фолка да се оформи като цяла индустрия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам "Феникс" и "Очакване" пред "Крепост", ама айде... Щом е за двете легенди, ще се отчета, иначе не мисля, че тоя форум има нужда от повече класации.

 

"Крепост" излезе на 12-ти май 2003-та, си спомням. Много добра реклама имаше този албум. Поне 5 хита останаха от него. Навсякъде се слушаше.

Като излезе, при мен вече беше към края на учебната година и нямах търпение, като ми го купиха, да го прослушам. Сещам се, че първо врътках само "Заблуда" - толкова ми беше харесала, докато дойде ред и на другите песни. Някакви съученици ме караха да им презаписвам албума. Още се занимавахме с касетки. :whistling:

Хубаво време беше за жанра като цяло. И тия турнета трябваше да започнат да ги правят още от 2000-та - смятай каква еуфория пък щеше да е тогава, какви изпълнители и какви хитове щяха да гърмят по стадионите... :happyppl: Доста време отне на фолка да се оформи като цяла индустрия.

Ами на мен и "Крепост" ми е много любима,една от най-добрите във фолка, като цяло, от тези вечните песни. Когато излезе клипа много се радвах на Глория, та той и е един от най-хубавите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Некопетентността на Глориевата фейсбук страница продължава. Хубаво се сетихте да сложите директен линк към нейния концерт от сайта на КЦ Варна, ама моля ви се бе хора, ако този, който поддържа страницата й чете тук, като ще слагате дълги линкове, еми скъсявайте ги в www.goo.gl дее ... 21 век сме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Некопетентността на Глориевата фейсбук страница продължава. Хубаво се сетихте да сложите линк към нейния концерт от сайта на КЦ Варна, ама моля ви се бе хора, ако този, който поддържа страницата й чете тук, като ще слагате дълги линкове, еми скъсявайте ги в www.goo.gl дее ... 21 век сме.

То само това да беше... Остави, оправия няма да има на тая тема. Дано поне ни е подготвила хубав албум и още един голям концерт по-нататък, на другото - майната му. То като изкажеш препоръка, ти викат: "Ти кой беше?".

Успех на концерта във Варна, залата ще е пълна. Това си е чисто турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Некопетентността на Глориевата фейсбук страница продължава. Хубаво се сетихте да сложите линк към нейния концерт от сайта на КЦ Варна, ама моля ви се бе хора, ако този, който поддържа страницата й чете тук, като ще слагате дълги линкове, еми скъсявайте ги в www.goo.gl дее ... 21 век сме.

То само това да беше... Остави, оправия няма да има на тая тема. Дано поне ни е подготвила хубав албум и още един голям концерт по-нататък, на другото - майната му. То като изкажеш препоръка, ти викат: "Ти кой беше?".

Успех на концерта във Варна, залата ще е пълна. Това си е чисто турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То само това да беше... Остави, оправия няма да има на тая тема. Дано поне ни е подготвила хубав албум и още един голям концерт по-нататък, на другото - майната му. То като изкажеш препоръка, ти викат: "Ти кой беше?".

Успех на концерта във Варна, залата ще е пълна. Това си е чисто турне.

Айде стига, днес гледах интервюто в Автограф, сто пъти наблегнаха, че Глория е перфекционист и че държи всичко да се изпипва, а в 21 век, фб страницата й е покъртителна. Все пак 160 000 последователя има, не е за пренебрегване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига, днес гледах интервюто в Автограф, сто пъти наблегнаха, че Глория е перфекционист и че държи всичко да се изпипва, а в 21 век, фб страницата й е покъртителна. Все пак 160 000 последователя има, не е за пренебрегване.

А защо го гледаш? Аз бях на работа, пуснах го само да видя за какво става въпрос - и като взе да ми мята коси и да се лигавят с Джула, изключих.

Ако се менажира редовно и адекватно, страницата може да стигне поне до 200 000. Страницата на Емилия беше с по-малко последователи от тази на нашата, но с времето я изпревари. Има по-правилно ръководене. Хаштагове, хиперлинкове, допитвания, нови, стари песни, игри, награди... Не се иска много акъл, но Глория не обича да й дават.

Виж колко много лайкове има и страницата на Тони Дачева, благодарение на това, че Иван я структурира толкова добре.

Глория си заряза дори сайта и канала. А някои песни като "Откраднат миг" не ги пее само защото отказва да си плати правата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория се е обградила само с лизачи и некомпетентнички, факт!

Аз не разбирам защо не взе Пачо да й прави обложки, постери, плакати и прочие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо го гледаш? Аз бях на работа, пуснах го само да видя за какво става въпрос - и като взе да ми мята коси и да се лигавят с Джула, изключих.

Ако се менажира правилно, страницата може да стигне поне до 200 000. Страницата на Емилия беше с по-малко последователи от тази на нашата, но с времето я изпревари. Има по-правилно ръководене. Хаштагове, хиперлинкове, допитвания, нови, стари песни, игри, награди... Не се иска много акъл, но Глория не обича да й дават.

Виж колко много лайкове има и страницата на Тони Дачева, благодарение на това, че Иван я структурира толкова добре.

Глория си заряза дори сайта и канала.

На Глория страницата е благодатна да се развие супер добре, още повече, че има потенциала и 500 000 да стане и даже пари да й носи, но уви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория страницата е благодатна да се развие супер добре, още повече, че има потенциала и 500 000 да стане и даже пари да й носи, но уви!

Чак толкова много едвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория страницата е благодатна да се развие супер добре, още повече, че има потенциала и 500 000 да стане и даже пари да й носи, но уви!

В крайна сметка важно е залите да са пълни. Има ги много с гледания и последователи - чеп за зеле не става от тях на голямата сцена.

Останалите детайли са за хора като нас, които се интересуват.

Просто приеми, че така ще си кара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка важно е залите да са пълни. Има ги много с гледания и последователи - чеп за зеле не става от тях на голямата сцена.

Останалите детайли са за хора като нас, които се интересуват.

Просто приеми, че така ще си кара.

Така е, всичко си е за нейна сметка, но все пак. Иначе представи, че имаше 300 000, това най-малкото означава, че и много по-бързо и лесно ще си продава билетите за залите, а парите, които ще дава за реклама в интернет да облъчва тази аудитория ще са почти достатъчни, тъй като знаем, че всеки друг тип реклама излиза доста по-солено. Т.е. ако има перфектна фб страница, тя хем ще й носи пари, хем ще й спестява разходи за реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С доста неща не сте наясно и на моменти пишете много големи глупости!

Лично ще вляза и ще сменя линковете, за да спите спокойно тази нощ...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

С доста неща не сте наясно и на моменти пишете много големи глупости!

Лично ще вляза и ще сменя линковете, за да спите спокойно тази нощ...:)

Ха ха ... ами не го прави, ако не сме прави. Иначе хубаво, че има все пак кой да види и да направи нещо. Браво!

 

Каквито и да са факторите при Глория, които ние не знаем, със сигурност проблема си е нейн. Много добре зная какво е да се управляват страници, тъй като се занимавам с доста по-успешни от нейната и вярвам, че тази на Глория може да е далеч по-добре от сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, всичко си е за нейна сметка, но все пак. Иначе представи, че имаше 300 000, това най-малкото означава, че и много по-бързо и лесно ще си продава билетите за залите, а парите, които ще дава за реклама в интернет да облъчва тази аудитория ще са почти достатъчни, тъй като знаем, че всеки друг тип реклама излиза доста по-солено. Т.е. ако има перфектна фб страница, тя хем ще й носи пари, хем ще й спестава разходи за реклама.

Ами може би не й трябват пари от това... То не е и до парите предимно, а да обхване повече целева аудитория, защото го заслужава. Да има повече интерес към проектите й в интернет. Така се завърта колелото.

Ама съгласи се, че има по-важни неща, като да си разнообразява програмата регулярно, примерно. Като захапе едни и същи песни, само тях си кара. Миксът от 2003 се изтърка, още повече ремиксът на "Феникс". Не е ок да се пеят и всички от последните песни, след като не всички са хитове, които да вдигат хората.

Освен "За тебе, майко" има и "Не остарявай, мамо". Освен "Не сме безгрешни" има и "По навик", "Кръговрат". Освен "Уморих се от теб", "Любовен дъжд" и "Циганско сърце" има и много, много други. Това са си 200 песни. Не знам как не омръзва на себе си и на хората, които ходят редовно по изявите й.

Само като чуя: "Знаете много добре, че няма безгрешни хора. Нищо, че не сме безгрешни. Важното е да сме истински" или пък "Но добре, че не се родих река, а жена, и по-специално певица, за да мога да ви веселя" и разни такива анонси, ми се повръща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха ха ... ами не го прави, ако не сме прави. Иначе хубаво, че има все пак кой да види и да направи нещо. Браво!

 

Каквито и да са факторите при Глория, които ние не знаем, със сигурност проблема си е нейн. Много добре зная какво е, да се управляват страници, тъй като се занимавам с доста по-успешни от нейната и вярвам, че нейната може да е далеч по-добре от сега.

 

Аз също знам какво е - администратор съм на 4...:) Естествено, че винаги може и по-добре - страницата й е адекватна на това, което предстои - концерти и тн...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами може би не й трябват пари от това... То не е и до парите предимно, а да обхване повече целева аудитория, защото го заслужава. Да има повече интерес към проектите й в интернет. Така се завърта колелото.

Ама съгласи се, че има по-важни неща, като да си разнообразява програмата регулярно, примерно. Като захапе едни и същи песни, само тях си кара. Миксът от 2003 се изтърка, още повече ремиксът на "Феникс". Не е ок да се пеят и всички от последните песни, след като не всички са хитове, които да вдигат хората.

Освен "За тебе, майко" има и "Не остарявай, мамо". Освен "Не сме безгрешни" има и "По навик", "Кръговрат". Освен "Уморих се от теб", "Любовен дъжд" и "Циганско сърце" има и много, много други. Това са си 200 песни. Не знам как не омръзва на себе си и на хората, които ходят редовно по изявите й.

Само като чуя: "Знаете много добре, че няма безгрешни хора. Нищо, че не сме безгрешни. Важното е да сме истински" или пък "Но добре, че не се родих река, а жена, и по-специално певица, за да мога да ви веселя" и разни такива анонси, ми се повръща.

Това не мога да го коментирам, но не мога да не отбележа, че програмата й по концертите сега е по-добра от преди 5 години примерно. Преди, доста по-малко е наблягала на стари песни. Концерта за 20 години си беше наистина топ, с кеф може да си го слуша човек и до ден днешен. И все пак си прав, че някои песни сякаш ги е забравила, а може да разнообразява с тях

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също знам какво е - администратор съм на 4...:) Естествено, че винаги може и по-добре - страницата й е адекватна на това, което предстои - концерти и тн...

Така е, има адекватност, но не поднесена по правилния и „изпипан” начин. Страницата на Глория трябва да има доста по лиричен и творчески стил, а не толкова механичен и стандартен, чак апатичен. Информацията трябва да се поднася по по-разчупен начин, да не говорим за интервалите и пунктуационните грешки в почти всеки пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...