Jump to content



Препоръчани коментари

Не знам на какво се дължи, но Глория освен всичко, не можа да се изкаже правилно за случката около Смолян и изръси, че пътувала за Смолян с нощния влак, в момента попаднах на доста гаври по неин адрес и изрязано видео с над 130 000 гледания и стотици коментари отдолу ... влак до Смолян няма, очевдино е, че е тръгнала с влак от Враца, после в даден момент е слязла и е хванала автобус, но се изложи и едно такова изказване може да ти срине авторитета пред доста хора, както и се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко дни след това въпросно интервю се чудя как да се изкажа по-обстоятелствено... Дано бъда правилно разбран, че често не се случва напоследък. :)

Първо - както винаги, българинът само дебне от засада някой да каже нещо неподходящо, и се започва гаврата. Аз например също не знам, че до Смолян няма влак. Ходил съм там, но с кола само. Имам себе си за интелигентен човек, и това, че не знам всичко на света, не ме прави куха лейка. Много по-важна е емоционалната интелигентност. Не разбирам защо всички се хванаха за това и повторят в един глас като папагали, че до Смолян нямало влак. РАЗБРАХМЕ. Вие сигурно всяка седмица точно до Смолян пътувате и все по влаковете сте, та знаете разписания и къде, какво, що. Очевидно е, че или е била с рейса до Смолян и не помни, или просто се обърка. Но не - сега трябва да се направят клипчета и да има хейт. Вижте я, нали, чалгарката, колко е необразована... О, извинете! Ако за такова нещо пада авторитетът на човек, много жалко. Защото всеки Божи ден Бойко говори простотии в ефир и на международни срещи, но гласувате за него, нали? Държавата е завладяна от Кексове и всякакви други простотии, но на тях не им пада авторитетът, а им се вдигат акциите. Хайде по-сериозно, за един Смолян такава язвителност. :mf_surrender:

Така че не това е поантата на интервюто. Щото можеше да не се подхващат пак банализмите, как са се запознали и как Глория в началото пеела латино музика, а тя има точно 3 такива песни. Ако не помнят какво са говорили в предишните предавания, да си пият гинкобилобата и двамата. Можеше по друг тип интервю да стане - зависи и от водещия, и от госта.

 

Второ - Глория има нужда от мъж, главно и очевидно. Не говоря в най-буквалния смисъл. Тя сигурно се среща и си прави опити жената, сигурно и в дадени моменти успява, но като цяло не ми се вижда особено щастлива. Може да отиде на колкото си иска почивки - това напрежение си стои в нея и се изписва на лицето. Разбира се, никой не е виновен за тая работа и не е нужно всеки път да реагира с досада по интервюта и да е като подострена. Но и ситуацията в държавата и в музиката е такава, каквато е, и може би тя по-трудно я приема. Бях изпуснал началото на интервюто, после го гледах, а тя там започва с нещо много важно: "Един познат ми каза: Ти не виждаш ли каква е действителността?!". Помислете малко върху тази фраза. :) Защото и аз все по-често чувам и на мен да ми се задават такива въпроси, дали падам от Марс или Юпитер, трева ли паса и т.н. И интересно, все някакви урунгели ги казват тия неща. Очевидно има неща към днешна дата, които доста хора като Глория приемат по-трудно. Може би не е толкова безпардонна, колкото изглежда, а точно обратното.

 

Грешката й е, че не се изправя в прав текст да разкаже, увърта, отговорите се разпиляват и интервюто се разфокусира. Е, не е и длъжна да споделя в детайли, но не и нужно да се прави, че всичко е наред, когато очевидно не е. Застани и си кажи, че не ти е комфортно, без да даваш обяснения, щом не искаш, ама не заявявай с инат, че си "все по-добре". По-добре да направи пак една песен като "Утре ще е по-добре". Та така. Глория има нужда от стабилен човек до себе си. Стабилен не финансово, а морално. Един мъж може да бъде за една жена най-голямата опора, муза и коректив. В такъв случай няма да й трябва нито пи ар, нито Наско Колев, нито част от останалите, с които се самозалъгва. Трябва да започне да работи върху себе си в друг план. Ясно ми е, че е наранявана, предавана и славата я е променила, но искам да видя онази Глория, на която речта се лееше, имаше жажда за доказване и усмивката й не слизаше от лицето, а муцките бяха просто за цвят. При Слави видях една красива жена на средна възраст, която изглежда нормално, няма интервенции по лицето, все така с тежест, само че малко или много уморена и леко злопаметна. Всички сме така на моменти. Важното е да откриеш смисъл и да продължиш заради хората, които те ценят. Тогава няма значение какво ти е казала някаква смотана импресарка преди 30 години. Колкото и да казва, че не живее в миналото, има неща от тогава, които сега в тези по-зрели години изплуват и я правят докачлива. А не бива.

 

Искам интервюта като тези:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Докосването има памет". Много е класна. Звучи като супер изчистен попфолк. И има някаква последователна динамика и в куплетите, и в припева. Видеото сигурно е най-доброто от всички, снимани на тая локация.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Докосването има памет " - Песента е стил"Глория" и много ми харесва , текста е много силен и смислен

този проект на Глория според мен трябва да даде заглавия на новият музикален албум на певицата , защото все пак той е един от най-слушаните последни хитове на примата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От два дни нещо ме е ударила съчмата у главЪтЪ и си слушам ретро Глория.

Велики спомени на тая песен, ей... Поздрав!

 

Ти пък какво правиш тука :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

Глорче мн я буташе тази песен, а към днешна дата не се сеща. Да се сети поне за дуета с македонеца :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ще мачка скоро с нов албум? :Vishenka_05: Колко жалко, че някои кучки този път няма как да си изтеглят тиража, за да си купят награда. Предварително знаем кой ще е моралният победител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ще мачка скоро с нов албум? :Vishenka_05: Колко жалко, че някои кучки този път няма как да си изтеглят тиража, за да си купят награда. Предварително знаем кой ще е моралният победител.

Из филма - "Певица на 2001, списание "Нов Фолк". :mf_surrender: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Надявам се в новия албум да има повече непознати до момента песни , надявам се да излезе за рожденя й ден както направи ,когато се появи "Пясъчни кули" и да се харесат песните ! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази сутрин в 8:10 влизам в един клон на БГ пощи и 2 лелки работят и надули ето тая песен. Не знам радио ли беше или друго, но ми стана много смешно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази сутрин в 8:10 влизам в един клон на БГ пощи и 2 лелки работят и надули ето тая песен. Не знам радио ли беше или друго, но ми стана много смешно. :1000 (29):

 

 

Лошо няма де ,какво сега хахахаха :girl_cry2: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално за всички, които твърдят, че по Глория нямало истерия:

О, моля ти се ... Глория е кръгла нула, къде я слагаш до Преслава, Анелия, Галена и прочее. Тя никога не е вкусвала слава, хитове няма, истерия носи само на 5 фена и това е. :mf_surrender: Освен това няма милиони гледания в youtube.

 

Колко певици могат да се похвалят с пълна зала 1 на НДК за рожденния си ден и всички тези хора да са съвсем нормални и от всякакво естество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, моля ти се ... Глория е кръгла нула, къде я слагаш до Преслава, Анелия, Галена и прочее. Тя никога не е вкусвала слава, хитове няма, истерия носи само на 5 фена и това е. :mf_surrender:

 

Колко певици могат да се похвалят с пълна зала 1 на НДК за рожденния си ден и всички тези хора да са съвсем нормални и от всякакво естество.

Не разбирам иронията ти спрямо Преслава в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам иронията ти спрямо Преслава в случая.

Не го приемай лично, а че един вид Глория я слагат далеч зад борда (както неведнъж е коментирано) на актуалните към ден днешен, към които спада и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го приемай лично, а че един вид Глория я слагат далеч зад борда (както неведнъж е коментирано) на актуалните към ден днешен, към които спада и Преслава.

Преслава е актуална и днес(след новината отпреди малко - скоро ще си вземе дълга почивка навярно), но е едно от най-големите имена в жанра, редом до Гло, Ивана, Азис, Кама, Стораро, Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...