Jump to content



Препоръчани коментари

Та ето снимки от поредния успешен концерт на Глория в Бургас. Всеки сам да направия своя извод.

 

UWjdYkp.jpg

 

Jz6JV0U.jpg

Ето докъде е продадена залата във Варна, 19 дни преди концерта:

 

pfJj43q.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не е платила една стотинка за реклама - просто това е най-големия авторски хит в попфолка евър...:)
Трудно е да се каже - "Бели нощи" и "Залезът и зората" са сериозна конкуренция!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно е да се каже - "Бели нощи" и "Залезът и зората" са сериозна конкуренция!

Общо "Не сме безгрешни" има над 11 000 000 гледания, а колко още бяха изтрити .. сигурно общо щяха да са към 15 млн., но мисълта ми е, че за песен, за която не е плащана реклама, са си доста гледанията, браво на тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо "Не сме безгрешни" има над 11 000 000 гледания, а колко още бяха изтрити .. сигурно общо щяха да са към 15 млн., но мисълта ми е, че за песен, за която не е плащана реклама, са си доста гледанията, браво на тях!

Ами то на Азис покрай балканските мегахитове, всичко наред трупа гледания. С казваш, че ме обичаш е същата работа. Дори Мария се радва на парчета с по 10-15 милиона с неговото участие. :girl_witch:

Но не сме безгрешни е класика в жанра със сигурност. Но със сигурност има и други авторски класики на същото ниво. :happyppl:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с една от любимите ми песни на Глория още от детството. Жалко, че не успя да наложи такива като нея във времето...

 

 

Чак сега обаче забелязвам какви сексуални картини е сложила вътре, наред с кадрите на Дисни... леле... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с една от любимите ми песни на Глория още от детството. Жалко, че не успя да наложи такива като нея във времето...

 

 

Чак сега обаче забелязвам какви сексуални картини е сложила вътре, наред с кадрите на Дисни... леле... :roll1:

 

1997 - 2017 --> Разликата ... Да! 20 години е, но друго имам предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде дойде ред и на Варна! Концертът там ще е на 21-ви април във Фестивален и Конгресен Център от 19:00. Капцитетът на залата е 1000 места.

 

Ми тя Глория направо си му дръпна едно национално турне с тия концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФК си е класа. За жалост е доста стара, но предполагам скоро Портних и с нея ще се заеме. Това е наистина супер за Глория, да пее на пъпа на Варна. И то както се очертава, пред разпродадена зала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФК си е класа. За жалост е доста стара, но предполагам скоро Портних и с нея ще се заеме. Това е наистина супер за Глория, да пее на пъпа на Варна. И то както се очертава, пред разпродадена зала.

Залата в която ще пее е доста обновена. Бях на 1 представление скоро там - много и добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залата в която ще пее е доста обновена. Бях на 1 представление скоро там - много и добре.

А, така ли, може. Не се сещам преди колко години ходих - да кажем 3? - но не бях особено впечатлен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разгеле! Дано само да са зададени правилно таргетирани групи, до които да достига рекламата! Но със сигурност рекламата няма да върви максимално добре, защото има много текст в снимката! Също щеше да е добре линка към онлайн билетите да не води към общия сайт на Конгресния център, а да е направен кратък линк директно към събитието на Глория!

 

OiWigid.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с една от любимите ми песни на Глория още от детството. Жалко, че не успя да наложи такива като нея във времето...

 

 

Чак сега обаче забелязвам какви сексуални картини е сложила вътре, наред с кадрите на Дисни... леле... :roll1:

И аз сега ги забелязах, а песента и на мен ми и от любимите.. Ех, Глото си ми е палавница сладка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз сега ги забелязах, а песента и на мен ми и от любимите.. Ех, Глото си ми е палавница сладка :3fdb8960598fa63e:

В първите си години наистина беше много сладка и това беше една от причините да стане такава любимка на народа.

Ето тук тепърва прохожда и мен лично много ме кефи, според мен и тя не трябва да се срамува от началото си. Толкова естествена, освободена и волна, а същевременно полагаща основите на цял един жанр...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес съм на вълна от ретро хитове на Глория и се учудвам, че "Татко мой" е със същата мелодия като "Щастието е магия". Изпуснала съм го това. Някой кралски да каже защо?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес съм на вълна от ретро хитове на Глория и се учудвам, че "Татко мой" е със същата мелодия като "Щастието е магия". Изпуснала съм го това. Някой кралски да каже защо?

Няма конкретна причина, просто доста трудно е събрала песните за първия албум и е гледала да прави някакви комбинации. Те са 50/50 авторски и кавъри. От кавърите там има 2 на Драгана, един на Брена и един на Цеца. Също така и "Чуй ме", която е гръцка. И все пак, като за 1994 у нас албумът е на много високо ниво - никой няма песни със саунд като "Моя земна съдба" и "Свят чудесен" по онова време. То и жанр още нямаше ясно оформен. Тони Дачева я вдъхновява да си напише сама текстовете - така се ражда първо "Децата", иначе официално първата песен е от Димчо Делев, "Нека останем приятели". Нея я има в албума на сборен албум на оркестър "Димитровград" и е била супер хит, тя си е шлагерна - просто Глория след 1999 не се е сещала да й подновява правата, включи я тогава в Беста и приключи с нея, а можеше да я налага и днес да е една от визитките й. Записала е в Плевен при Максим Горанов албума - за това се е получила такава еклектика. После е търсила издатели - Жоро Сръбския я е отрязал заради кавърите, въпреки че точно "Фолктон" издава сборния албум на "Димитровград".

 

И така, между някои от варитетните програми в Търново май Продан Йорданов - собственикът на "Перфект видео", с когото правят видеокасетата на "Щастието е магия", я запознава с Пайнера и жена му и така се съгласяват да рискуват да издадат албума, като в началото и Димитров е бил скептичен точно заради този тип послания - майката, бащата, децата. После сам разбира грешката си - реално Глория направи бум на пазара с първите си албуми, Жоро Сръбския също съжалява, ама то така или иначе "Фолктон" тогава прекъсна дейност. Но доколкото знам, за кавърите си в първите два албума Глория си е плащала всичко в Мюзик Аутор, още тогава е била коректна. Някои ги изпя на концерта 2015-та и жалко, че не ги излъчиха, пак заради правата. Те пък са толкова стари... че не би следвало да й търсят сметка за тях.

"Прегърни ме" вече има милион:

Разкошна песен и тв версия. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Уникално изпълнение. Защо я е забравила?

Сега ще я изпее по доста по-различен начин. Но да, доста нежно изпълнение, ненатрапчиво.

Много ми хареса как изпя "Хубава Мина" на Славка през 2003 в предаването на Ива Екимова по БНТ - личеше си, че си я има тази тракийски орнаментика, просто не й се занимава да я развива. Една малка част от нея се долавя в "Мома вода налива", тя пък й е подарък от Славка.

Като цяло от народното според мен на Глория й прилягат 9-ки, както ги наричат - песни тип "Всеки си плаща", както и "Пътеки" - тя също май а тракийска, много отработени мелизми вади там.

Трябва да се разбере с "Канарите" и да си презапише "Мома в зандани", както и да направи своя версия на "Ако умрам, ил загинам" - по участия все кара от синбека на Николай Славеев, а много й ходи. Мисля, че по-нататък вече ще е време за нов фолклорен албум. Както виждаме - вървят, продават се. :) А и за престиж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...