Jump to content



Препоръчани коментари

Само като чуя: "Знаете много добре, че няма безгрешни хора. Нищо, че не сме безгрешни. Важното е да сме истински" или пък "Но добре, че не се родих река, а жена, и по-специално певица, за да мога да ви веселя" и разни такива анонси, ми се повръща.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не мога да го коментирам, но не мога да не отбележа, че програмата й по концертите сега е по-добра от преди 5 години примерно. Преди доста по-малко е наблягала на стари песни. Концерта за 20 години си беше наистина топ, с кеф може да си го слуша човек, и до ден днешен.

Аз говоря по участията. Концертът е ясно, че беше топ и че няма как да се изпее всичко. Но колко от песните, които изпълни на него, ги припомня сега по участия и другите, по-малки концерти?

Не знам. Когато се поразнообрази и анонсира някакъв по-различен тип концерт, ще отида. Истина е, че има напредък от 2009 години насам - още на тогавашния концерт си взе бележка със старите песни, тъй като допреди това го караше основно на "Циганско сърце", Реката и Дъжда. Но винаги, ама винаги пропуска някоя по-култова песен за сметка на някоя, която си е просто по неин вкус. И като я подкара, си я пее до откат. Мен лично това ме смущава само. Ама нали сме простосмъртни, нямаме право на глас.

В канала в тубата трябва да се качат още клипове и аудио-та. Заслужава много повече последователи. Не може някакви си там фалшиви герои да я водят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не мога да го коментирам, но не мога да не отбележа, че програмата й по концертите сега е по-добра от преди 5 години примерно. Преди доста по-малко е наблягала на стари песни. Концерта за 20 години си беше наистина топ, с кеф може да си го слуша човек, и до ден днешен.

Аз говоря по участията. Концертът е ясно, че беше топ и че няма как да се изпее всичко. Но колко от песните, които изпълни на него, ги припомня сега по участия и другите, по-малки концерти?

Не знам. Когато се поразнообрази и анонсира някакъв по-различен тип концерт, ще отида. Истина е, че има напредък от 2009 години насам - още на тогавашния концерт си взе бележка със старите песни, тъй като допреди това го караше основно на "Циганско сърце", Реката и Дъжда. Но винаги, ама винаги пропуска някоя по-култова песен за сметка на някоя, която си е просто по неин вкус. И като я подкара, си я пее до откат. Мен лично това ме смущава само. Ама нали сме простосмъртни, нямаме право на глас.

В канала в тубата трябва да се качат още клипове и аудио-та. Заслужава много повече последователи. Не може някакви си там фалшиви герои да я водят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, има адекватност, но не поднесена по правилния и „изпипан” начин. Страницата на Глория трябва да има доста по лиричен и творчески стил, а не толкова механичен и стандартен, чак апатичен. Информацията трябва да се поднася по по-разчупен начин, да не говорим за интервалите и пунктуационните грешки в почти всеки пост.

 

Това е субективно - сам знаеш, че няма как да се угоди на всички и т.н.

По въпроса "за интервалите и пунктуационните грешки в почти всеки пост" не мога да се съглася...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само кралицата може да не си сложи името под песните:

:1000 (29):

Другото голямо мазало. Ами нормалните хора като търсят дадена песен, биха написали "Глория - Завист" / "Gloria Zavist", ама явно това е перфектност, може и ние да бъркаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другото голямо мазало. Ами нормалните хора като търсят дадена песен, биха написали "Глория - Завист" / "Gloria Zavist", ама явно това е перфектност, може и ние да бъркаме.

https://www.youtube.com/results?search_quer...%B8%D1%81%D1%82

От официалният канал е чак 5-тото предложение, а трябва да е първо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е субективно - сам знаеш, че няма как да се угоди на всички и т.н.

По въпроса "за интервалите и пунктуационните грешки в почти всеки пост" не мога да се съглася...

Гаранция ти давам, че ако се смени стила на страницата ще има доста повече интерес + че аз мога да разпозная кой пост го е пуснала самата Глория и кой администратор - по стила на изказване. Определено ще е по-добре, ако формата е АЗ, т.е. всеки пост да е все едно от името на Глория. Това ще е доста по-успешната формула. Другото е, че няма постове, които да карат хората да коментират, да споделят, да размишляват и куп други неща, които липсват ... съвсем друга концепция може да се измисли за нейната страница. Мога да ти дам пример, че страницата на Мтел я поддържа външна фирма, но по никакъв начин не можеш да разбереш, че даже коментарите, които се пишат в постовете им са от хора, които не работят в Мтел и много не разбират от услугите на Мтел, но въпреки това всичко е 6.

 

Грешки има в публиакцията от 11.04.2018, в двете от 08.04.2018, в тази от 07.04.2018, в тази от 03.04.2018, 01.04.2018, 30.03.2018!! и т.н.

 

Не го приемай като заяждане, просто като препоръка и се радвам, че все пак смени линковете. Кажи ми, че така не е по-добре!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не може да отговори на движението на времето, на брожението на идеите! Тя е творец, чието време е изтекло, идеалите в творчесто й са излъгани, средствата за изразяване са изтъркани,износени и лишени от въздействие над хората! Темите им са банални, а идеята за любовта е външно повърхностно интерпретирана!

:roll1: :roll1: :roll1:

45b2t.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЛОРИЯ относно репертоара които пее по участия , мили хора не забравяйте че всичко трябва да се съгласува с фирма "Пайнер" подбора на песни , кои песни точно могат да се пеят . Тя го спомена това нещо и в интервю пред обектива на "Сигнал" преди две три години . Няма как всичко да се изпее на едно участие , не е възможно . Нека да не мрънкаме постоянно това не ни харесва , това ни харесва а да оценяваме труда й винаги и да я подкрепяме ако ни харесва дадения изспълнител . Лично аз мисля ,че концертната дейност се отразява добре на Глория и клубната дейност също . Тя е невероятен професионалист , доказал се с времето че работи по правилния начин !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Местата в залата във ФКЦ - Варна са почти разпродадени. От 1070 места са останали 150-160 някъде, а до концерта има десетина дни. Супер!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Местата в залата във ФКЦ - Варна са почти разпродадени. От 1070 места са останали 150-160 някъде, а до концерта има десетина дни. Супер!!!

Ще ги продаде и тях, има време.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...