Jump to content



Препоръчани коментари

Хахаха каква ирония само, коментара от този канал под клипа качен от Глория: "Благодарим за взаймстването на клипове от нашия канал". Баси наглоста, какви хора има... Качили те първи клипа и вече бил техен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман вече от тия семейни истории, общи песни, интервюта и всякакви фамилни глупости. Най-похабените таланти в България са тия двете. Пеят като зверове, а грам нямат идея какво да правят с кариерите си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но днес вече взех решение да я отследвам във фейсбук и инстаграм. В повече ми идва цялата тази семейна идилия и песни, които само те си слушат. Коне с капаци…

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесват. Не е създадено с цел да е нещо претенциозно и грандиозно, а реверанс към изминаващата трудна година и празниците. За тези от нас, които изгубихме близки тази година - е идеална.

И по-добре от чикиджийските бози на клубните терминаторки със сигурност. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песничката е сладка. Проблемът при мен е, че Глория отдавна не се фокусира над самостоятелната си кариера и е в аплоато на дуетна половинка на щерка си от мининум 5 години насам. Което не се изчерпва само с дуетченца. 
Нека си обича семейството и да прави такива песнички - лошо няма. Лошото е, че с това постоянно мъкнене на щерката си по интервюта, клипове, песни, концерти, Глория доубива самостоятелната си кариера и отвращава хора, които иначе и симпатизират. 
Успех им желая. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много и се иска на Глория да успее да наложи Симона като име в музиката, но все не се получава. Нямам нищо против, обаче съм склонна да се съглася, че е време всяка от тях да си продължи по своя път. Така наистина писва... Не разбирам, защо Симона така и не успява да нацели хит?! Талант има, хубаво момиче е, но не става и това е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам за момента да качва старите клипове в канала пред "проекти" като това. 

Много ѝ зачестиха продуктите "без претенция"!

А пък дано да вземат да дойдат от някъде претенция и претендиране вече.  Взе да ѝ става кариерата тип Кичка Бодурова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , i810 каза:

Много и се иска на Глория да успее да наложи Симона като име в музиката, но все не се получава. Нямам нищо против, обаче съм склонна да се съглася, че е време всяка от тях да си продължи по своя път. Така наистина писва... Не разбирам, защо Симона така и не успява да нацели хит?! Талант има, хубаво момиче е, но не става и това е. 

Според мен проблема на Симона е именно майка и. За добро или лошо Глория е на етап от кариерата и живота си в който не е наложително да си дава зор и да бъде конкурентно способна, дъщеря й копира това поведение. Всички песни на Симона са всякяш правени за Глория, която в днешния пазар не си намери адекватно място и е естествено че тези проекти изпяти от Симона нямат големи успехи, точно както проектите на Глория. Добавям като минус и това че много често ходят заедно по интервюта и може би много хора възприемат Загорова като притурка на известната си родителска. 

На такива (таланти) като Симона,  им е нужен продуцент, който да им намира правилните песни и да ги бута напред, защото сами просто не могат да си менажират кариерите успешно. Да пееш е много важно, но ето тук виждаме ясен пример как въпреки безспорния талант и дори наличието на финансови възможности нещата не се получават както трябва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Предпочитам за момента да качва старите клипове в канала пред "проекти" като това. 

Много ѝ зачестиха продуктите "без претенция"!

А пък дано да вземат да дойдат от някъде претенция и претендиране вече.  Взе да ѝ става кариерата тип Кичка Бодурова.

Напиши ѝ в инстаграм какво те тревожи. И ако искаш да си поне малко щастлив, смени нагласата или я пречупи. И аз искам да живея в по-адекватно общество, ама не живея, избирам да видя кое е хубавото от него и да се фокусирам, ако ще и да заживея в измислен свят. Има чар и в по-простичките неща.

То добре, че от другите големи претенции лъхат... Парцали и декори, идея и смисъл 0. Като се замислим реално, в чалгата единица са качествените проекти, без нещо да е крадено или направено с много пари.

Не казвам всичко това, за да я оправдавам. Бил съм и от другата страна и съм преценил кое чувство носи повече удовлетворение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух 30 секунди от преработената версия на песента на Марая Кери. Ми решили да чопнат най - големия коледен хит и да направят и те такъв. Успех, няма да стане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:) Аз харесвам и тази по сантиментални причини, те си спазват някаква традиция, за да се проследи поколенческата приемственост. Мисля, че най-вече за собствен кеф е направила тая песен, както и фолклорните тази година. Тя каза, че не ѝ се прави фолк засега, може другата година да има нещо, може и да е записала вече и да го пази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам що за човек трябва да си да даваш самоцелен минус на пост, в който се пише, че някой е загубил свой близък. В какво време заживяхме само...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Чух 30 секунди от преработената версия на песента на Марая Кери. Ми решили да чопнат най - големия коледен хит и да направят и те такъв. Успех, няма да стане. 

Направо ми прочете мислите. 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам как си качва Лили Иванова в профила и колко й се кефи като фенка и се питам... осъзнава ли колко общо имат двете и че можеше да й е идеалната наследница в демокрацията?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили е продукт на друго време. Глория, за жанра в който е, успя да стане уважавана и да оцелее по своя си начин, това не е малко. Разбира се, творческото дълголетие на Иванова никой го няма... ако ще и в световен мащаб, вероятно само Тина Търнър. Единици са тия, които стигат до там.

Няма какво да сравняваме по държави и жанрове, всеки си е сам за себе си. Бяха благодатни години за фолка, в момента вкусовете са супер извратени и е нормално Глория да не е слушана както преди. Затова пък си има своите хора. Аз не намирам никаква драма в целия тоя казус, какво толкова ви тревожи вас не знам...

Пак ще има хубави песни, пък за хит... когато, тогава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И различното време си е фактор, това няма как да се отрече. Но нещата имат навика да се преповтарят, понякога в различен облик. Мисля си, че точно нещо такова се получи и с Лили, и с Глория. И двете са били на върха във времената, които са си били техните времена. Но Лили някак се адаптира в последвалото дори и без да прави твърде големи компромиси с музиката си. В световен мащаб Тина е добър подобен пример, да, макар че реално погледнато тя отдавна не пее и не е баш същото. Конкретно на американците по-скоро Барбра им е Лилито.

На Гло нещо не й се получи такова адаптиране в стил най-големите. Сравнението в случая не е с цел някакво заяждане, по-скоро гледам на него като на тема за потенциална дискусия, която се породи като видях, че са пяли на общ концерт двете с Лили, а и с Васил Найденов. Понякога и аз се чудя какво ли можеше да направи Глория, за да съумее да се задържи без да загърбва напълно 'своето си'. Убеден съм, че е съществувал начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.12.2021 г. от 15:31, payner_tv каза:

Най-щастливата жена е направил 70 хиляди гледания за седмица.

 

Добре че се сети Глория за тази песен след толкова години... Коментара, че била забравила за нея направо беше пълна излагация. Така остави в нищото едни от най-хубавите си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами чудесно е, че са били на върха. "На върха" обаче не е константа, особено в днешно време. В кой смисъл трябва човек да се адаптира... Разбирам те какво искаш да кажеш, не става дума за заяждане, просто нека видим в каква клоака се е превърнал жанрът. То само като им видиш заглавията... и колко им траят песните... сам разбираш, че е излишно човек да се пъне да се вписва в тая картина. Ето, Борката Дали е издал хубава песен, ама няма да стане хит, защото вече не е неговото време.

Примерно, виждаш снощи на Кредисимо, че хората са се кефили и на Глория. А на Лили ще се радват каквото и да направи... Винаги прави концерти при пълна посещаемост, но хората не ходят на тях заради новите ѝ песни. Към изпълнителите от фолка, ако ще и да са най-стойностните, винаги ще има доза неприемане, особено след като жанрът вече не е апетитен за спонсори както беше преди.

Все повече се убеждавам, че Глория за самата себе си е вървяла по по-труден път, но си е запазила облика, а не казват за нея, че се е обезобразила или че е избягала от стила си. Изглежда добре, запазила си е гласа, което е най-важното... Вече хитът, казах ти, въпрос и на късмет, тия неща не са мислят и нагласят много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория винаги й е било трудно в твърде брутален жанр като чалгата, не само в последните години (в които има и добри неща, да не отписваме всичко с лека ръка само защото качеството на повечето продукция не е като едно време). Ама през 90-те съумя да е различна и пак да си е титан. Може би точно това я е амбицирало, всъщност- че е приемана за най-голямата. Защото веднъж щом други вече бяха силните на деня тя сякаш просто се отказа да се занимава твърде отдадено. И може би това е една от основните разлики с Лили, която за близо 60 години не е позволила на нещо да я сломи, а е имала много повече причини. В последното десетиление няма големи хитове, но дори и без такива е интересна на огромен дял от публиката. А реално погледнато тя е дори още по-далеч от Глория от днешното 'модерно'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили Иванова е друг тип човек, кариерата за нея е на доста по-преден план, отколкото за Глория. Глория има възможностите да е по-конкурентноспособна, но ѝ липсва желание - намеквала го е многократно по интервюта през последните години. Едва ли се чувства смачкана или крайно разочарована, според мен приоритетите ѝ вече са други. Нещата, които е постигнала и нивото на което е в момента явно я удовлетворяват - не е като да няма своя си публика.

На мен ми липсват най-вече експериментите и по-разчупените музикантски песни, които правеше преди, а не толкова комерсиалните ѝ хитове. 

Но чисто човешки я разбирам много добре. Нарадвала се е вече, има нужда от по-различен живот и не желае да работи толкова интензивно, колкото е работила в миналото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...