Jump to content



Препоръчани коментари

От 11.04.2022 г. от 9:37, pacho каза:

Този разговор на масата направо е потрес.

Глория каза, че познавала Бони от 1998-ма година, когато била още вариететна певица....

Симона пък с погнуса споделя, че дъщеря й приличала на баща си.....все едно детето не струва. Точно така прозвуча. Най-добре да не се вкарват в такива предавания. 

 

Като две юрдечки са в началото, дърдорещи една връз друга, неоставяйки Силвена да се изкаже. Иначе тя е доста по-възпитана и интелигентна от въпросните две, макар и изказа й да се състои на 80% от чуждици. Добро впечатление ми направи, че говори на Глория на "Вие". 

Не знам този парцал Гло откъде го изкопа, ама е пословична безвкусица и грозотия с тези яки ала 60-те години на 20-ти век.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
От 11.04.2022 г. от 2:37, pacho каза:

Този разговор на масата направо е потрес.

Глория каза, че познавала Бони от 1998-ма година, когато била още вариететна певица....

Симона пък с погнуса споделя, че дъщеря й приличала на баща си.....все едно детето не струва. Точно така прозвуча. Най-добре да не се вкарват в такива предавания. 

 

От кое предаване е това? Вече го няма клипа?

Мона пък га изсули гащите ѝ харесваше бившия, ама сега вече явно не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

От кое предаване е това? Вече го няма клипа?

Мона пък га изсули гащите ѝ харесваше бившия, ама сега вече явно не.

https://www.btv.bg/shows/moeto-zvezdno-party/videos/moeto-zvezdno-parti-gostuvat-glorija-i-dashterja-j-simona-1-chast.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.04.2022 г. от 19:21, Andrew Cunanan. каза:

Не знам този парцал Гло откъде го изкопа, ама е пословична безвкусица и грозотия с тези яки ала 60-те години на 20-ти век.

Шият й ги, 100 на 100 в момента това е свръхактуално и нейното е копие на нещо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, omline каза:

https://fb.watch/dhQ_LpEBX2/

Еми пак да кажа - трогателно си е! Особено последния припев. 

Аман от чупки и муцки! Да се скрият двете парантий. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Аман от чупки и муцки! Да се скрият двете парантий. 

Еми репо́ртни ги във фейса...барем там ти обърнат внимание.  😆

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не ми харесва, че вече втора година издава само фолклорни песни, но пък всичките й със Славеев ме кефят супер много. Обичам такива народно-чалгаджийски хитачки! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя хубаво нека прави народни или почти песни, ма не е ли време да инвестира в някво по-традиционно тип ала носия или почти облекло за видео заснемането? Че обичайния гардероб за обичайната отбивка на магистралата нещо не ми се вписва в цялостната схема ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Lelqtian каза:

Тя хубаво нека прави народни или почти песни, ма не е ли време да инвестира в някво по-традиционно тип ала носия или почти облекло за видео заснемането? Че обичайния гардероб за обичайната отбивка на магистралата нещо не ми се вписва в цялостната схема ...

За подобни сватбаро-кръчмарски песни не е нужна носия. Иначе е направила във видеата ретроспекция на роклите от последните 10 години. Не че има значение де, това е най-маловажното.

Лично на мен не ми харесват тези парчета. Нито сцените в клиповете с всичките чупки, стойки, воали, погледи и т.н. В "Градил Илия" е по-обрана. Чакаме фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има една почти симпатична несвързаност между музика, текст, облекло, поведение и снимачни площадки. Почти. 

Най-сполучлива от трите песни е дуетът със Славеев според мен. Другите две имат добри фрази в текстовете и можеха да бъдат нелоши поп-фолк песни. Не разбирам това бълване, реално успешните й фолклорни песни са основно "Белите манастири", "Ах, къде е мойто либе" и първите два дуета със Славеев. Оттам нататък дори страхотни песни като "Всеки си плаща" и "Пътеки" не мисля, че се забелязаха особено. А навикът да пее "Кой уши байряка" на плейбек е просто светотатство. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички песни звучат като направени с носталгия и препратка към изгубената от нея любов... Специален поздрав за Илия Загоров... "Градил Илия килия" си е позната на широката аудитория. Другите два проекта са много добри. Харесват ми. Но очаквам и нещо поп-фолк вече.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Градил Илия килия" ми е превзела главата тези дни - добре им се е получило, другите две са ми ТЦ. 

Споделям мнението, че трябва да престане с тези глупави физиономии във фолклорните песни поне.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах я сигурно над 30-40 пъти днес. Не помня откога не ми се е случвало изобщо с песен. Наистина гласът на Тони, който като певец грам не харесвам, я прави доста различна и хитова, макар да е типична за Глория и Калин. Според мен ще е голям хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...