Jump to content



Препоръчани коментари

След ерата "Феникс" като клипове аз лично най-много харесвам "Вярвам в любовта", "Двойна игра" и "Хепи енд". Като картина и "Можеш ли да ме обичаш".

"Феникс" беше началото на една бюти вълна - и преди него има клипове с веещи се коси, но нямат същия ефект. В него просто има едно противопоставяне - старата сграда с модерна визия, забавеният каданс. То просто човек като е вдъхновен, излъчването му е друго и става магия. На Люси тогава му се работеше. "Не виждам" на Емилия също е добра работа за тогава, това на практика са му първите два клипа плюс на негови си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Ще станат 20 години на видео и все още не мога да му се нагледам. Особено от началото на годината много ме дърпа да го гледам и да слушам парчето. Да, не изглежда на пръв поглед кой знае какво, обаче има една симбиоза на цветове, осветление, коси, вятър, зеленото в очите ѝ, едно красиво лице и тая плаваща като под вода камера - брутална картина, изглеждаше още по-ефектно и на голямата стена на концерта в НДК.

Любимото ми е как няколко месеца / година след това видео колежките ѝ показаха колко са впечатлени от него и от нея. :D Якенца с якички, обеци, вятър, коси.....1:1.

 

 

Untitledfff.jpg

Untitledfffгг.jpg

Невероятен клип и песен са, после и други решиха да са с подобен стайлинг и ефекти в клиповете. Между другото в същия период и Бонката има подобни кадри с червена рокля и вятър в "Полудявам ли".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DenFevgo каза:

Така като гледам, много яко участие е направила снощи в Eleven. :)

Много ме е яд, че не отидох, май е било доста по-хубаво от концертите по летните театри и тн 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pacho каза:

Сипваме ли брашно и захар в чаши с Глория? :D На това му се вика "продуктово позициониране".

 

Чак ми става неудобно да гледам това нещо, не знам на тях не им ли е неудобно да го "продуцират"... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DenFevgo каза:

Чак ми става неудобно да гледам това нещо, не знам на тях не им ли е неудобно да го "продуцират"... 

Абсурдно е. Сугирно заради това Хранова беше нещо нацупена.

Симона иначе би се справила добре като водеща, но трябваше по-скоро някаква музикална рубрика да води. Изглежда уверена и говори сравнително добре, имайки предвид какви взимат за водещи в днешно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pacho каза:

Абсурдно е. Сугирно заради това Хранова беше нещо нацупена.

Симона иначе би се справила добре като водеща, но трябваше по-скоро някаква музикална рубрика да води. Изглежда уверена и говори сравнително добре, имайки предвид какви взимат за водещи в днешно време.

Поредното губене на време и усилия, нищо няма да излезе от нея. Хората я възприемат като всичко друго, но не и като певица. Няма хитове, няма нищо, абсолютно похабяване на таланта й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Сипваме ли брашно и захар в чаши с Глория? :D На това му се вика "продуктово позициониране".

 

Обожавам кекс, това е любимото ми нещо както много пъти казвам и често правя.... поне 2 пъти в месеца! Тази рецепта не съм я пробвал, използвам лимонада вместо кисело мляко, иначе рецептата на Маргарита е интересна. Ще опитам да направя нещо подобно, виждам, че тя използва сода и к. мл. вместо лимонада, аз не използвам мляко. Беше интересно. Рецептата за тирамису също! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз имах много големи планове за Симона, ахаахах, нищо че не съм й меринджей 🤣. Можеше да бъде много неща. Малко напомня на тази девойка. Обаче... екип трябва, Симона поне като млад човек трябваше вече да го е научила. Не знам тези хора не гледат ли и не слушат ли. Не я карам да бъде като въпросната долу, ама поне да си намери ниша и място в шоубизнеса. Даже и майка си като гръб не успя да изцеди, както трябва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Обожавам кекс, това е любимото ми нещо както много пъти казвам и често правя.... поне 2 пъти в месеца! :D 

Ами, поздрав тогава.😂

https://www.vbox7.com/play:8b0a2160

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Ами, поздрав тогава.😂

https://www.vbox7.com/play:8b0a2160

Благодаря! ❤️ Сега научих за тази рубрика на Симона. Иначе ми е доста симпатична, гледах я и в Черешката. Много мило момиче и пее зверски добре, но няма как! Крушата не пада по-далече от дървото! :D❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

https://fb.watch/boPzm0jrLi/

Еее двамата с Илия Загоров ми напълниха душата с това живо изпълнение на "По навик" 🔝

А Гло е скромна както винаги 😁 "Хората ще помислят, че пеем на плейбек! Толкова сме добри!" 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Just_Me каза:

https://fb.watch/boPzm0jrLi/

Еее двамата с Илия Загоров ми напълниха душата с това живо изпълнение на "По навик" 🔝

А Гло е скромна както винаги 😁 "Хората ще помислят, че пеем на плейбек! Толкова сме добри!" 😅

Брутално добри са! Страхотно изпълнение и голяма изненада за мен! Спомням си я тази песен. И на мен ми напълниха душата. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яко се е получило. Ходят си.

Вижте на 3:42 как казва на малкия "Пляскай с ръчички!" Показва лидерски качества от ден 1, от клип 1.😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах някакви клипове и за пореден път ги чуваме тия мисли "Симончее, едно време с баща ти какви песни, само му подавах и той почваше да композира и правихме такива хитове".

Да не вземат да се съберат, изглеждат си много близки. :D Барем пък да ѝ напише една-две песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , pacho каза:

Гледах някакви клипове и за пореден път ги чуваме тия мисли "Симончее, едно време с баща ти какви песни, само му подавах и той почваше да композира и правихме такива хитове".

Да не вземат да се съберат, изглеждат си много близки. :D Барем пък да ѝ напише една-две песни.

Ох и аз си го мислех това :D Ама само с мислите ще си останем..Илия нали си има сериозна приятелка май от доста време. Идеята за песни звучи супер, но няма да стане заради Глория и нейното его. Дано поне направи някоя песен за Симона, тя нали щеше да се пренасочва към поп-фолка.

Иначе евала, че двамата изглеждат толкова близки и приятелски настроени. Сетих се тя как го соли в книгата си 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.02.2022 г. от 20:50, THE IIconic каза:

А Илия е като селски ерген! 

Винаги съм се чудила какво е намирала Глория в Илия Загоров като мъж? Наистина си е селски ерген...  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...