Jump to content



Препоръчани коментари

преди 9 часа , i810 каза:

Винаги съм се чудила какво е намирала Глория в Илия Загоров като мъж? Наистина си е селски ерген...  

И с тия слънчеви очила на младини... Отврат 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , i810 каза:

Винаги съм се чудила какво е намирала Глория в Илия Загоров като мъж? Наистина си е селски ерген...  

image.jpeg.c526b772fb075aab3926ca086d191738.jpeg

Абе ако разгледаме фото материали от онова време, въпроса май е какво е намерил Илия в Гюрга. И още по-наложително - къде точно я е намерил? и защо изобщо я е търсил? ... 

ZWc.jpeg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни са и двамата, цялото семейство са много талантливи. Гледам доста групи във фейсбук са споделили изпълненията им, хората се кефят много. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.03.2022 г. от 16:04, pacho каза:

Да са бяха взели със Славчо.

 

vbfgdfs.jpg

Невъзможно е с два толкова опаки характера.

 

Абе, защо Джурджа благодари на Александър Сано за абонатите си в тубата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
преди 6 минути, pacho каза:

Това лайв запис ли е? Нещо на 0:50 прозвуча странно, хем продължи вокалът, хем тя се провикна.

 

Със сигурност не е на живо, а я е записала наново и си отваря устата. Софка ще прави втори концерт в Арената, наша Глория още спи зимен сън…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , GSA каза:

Със сигурност не е на живо, а я е записала наново и си отваря устата. Софка ще прави втори концерт в Арената, наша Глория още спи зимен сън…

Ако е като първия - няма нужда.

Но да, смелостта й е важна в случая.

Реката е на чист плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пари да ми дават да ида на концерт на Софка - няма да ида. Нищо против жената иначе и евала за смелостта. Да се пробват обаче и вървежните.

Глория е подкарала участия в момента. Последното, на което аз лично бях, беше в пиано бар "Изток", там винаги става яко - пя "Сбогом, адиос", "Добре дошъл", "Чуй ме", "Ех, море" и др. и беше жестоко, нямаше игла къде да падне. Всичко на живо. И каза пред Дани Милев да се стяга за нов концерт.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да напълни арената. Нека сте реалисти. Тя едва НДК пълни и то с месеци. Софка е къде къде по - напред от Глория. По - актуална, по - хитова с много и по - харесвана. На две различни галактики са, Глория за масовия слушател в чалгата е първа отзад напред, Софа си е група А отвсякъде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма да напълни арената. Нека сте реалисти. Тя едва НДК пълни и то с месеци. Софка е къде къде по - напред от Глория. По - актуална, по - хитова с много и по - харесвана. На две различни галактики са, Глория за масовия слушател в чалгата е първа отзад напред, Софа си е група А отвсякъде. 

Софка ще напълни залата, не защото е по-голяма като име от Глория, а защото Куку-Бенд и Слави са и организатори, които са пълнили Арена та не знам си колко пъти. Глория уж се имаше със Слави - да се бяха уговорили да и направят и на нея един такъв концерт да видиш организация, реклама и пълна зала. 
А и Софи е поканила Преслава, заради която, предполагам все пак ще отиде някаква публика. 
Актуалните в момента никога не биха се осмелили да направят нещо подобно. Все пак на концертната сцена не върви подскачане върху плейбека и симулиране на пеене. 
Онзи ден гледах някакво клипче от участие на Теда Александрина. Ами то ме хвана срам да гледам - какво участие, какви пет лева? И за на тая танците върху плейбека и плащат 5 бона? Ето до дам се докарахме като народ и общество, да се кланяме пред такива недоразумения и да си мислят някои, че се забавляват. Тъжно е просто.

Евала на Кали, че направи концерта си. Нещо уникално, което само можещите и певците със стаж и любов към музиката биха се осмелили да направят. 
Дано Глория и Ивана направят още концерти това лято. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не казах, че Софа ще напълни залата сама. МИналия път беше докарала едно 2000 човека безплатно и пак залата не беше пълна. Но Глория е къде къде по - зле медийно от Софи. Иначе естествено, че Преслава ще натежи в концерта. 

Oтделно не е Слави, а ИТН. Нали тя агитираше за тях и правеше концерти в Столипиново и другите махали при мангасарите. Затова я бутат. Но факта си остава, че само тя и Азис от чалгата правят концерти там. 

Глория можеше и без Слави да пръска, но уви към ден днешен най - големия й успех ще си остане НДК. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, WindWalkerMonk каза:

Никъде не казах, че Софа ще напълни залата сама. МИналия път беше докарала едно 2000 човека безплатно и пак залата не беше пълна. Но Глория е къде къде по - зле медийно от Софи. Иначе естествено, че Преслава ще натежи в концерта. 

Oтделно не е Слави, а ИТН. Нали тя агитираше за тях и правеше концерти в Столипиново и другите махали при мангасарите. Затова я бутат. Но факта си остава, че само тя и Азис от чалгата правят концерти там. 

Глория можеше и без Слави да пръска, но уви към ден днешен най - големия й успех ще си остане НДК. 

Азис пък кога е имал концерт в Арената? Пропуснал съм значи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Няма да напълни арената. Нека сте реалисти. Тя едва НДК пълни и то с месеци. Софка е къде къде по - напред от Глория. По - актуална, по - хитова с много и по - харесвана. На две различни галактики са, Глория за масовия слушател в чалгата е първа отзад напред, Софа си е група А отвсякъде. 

На различни галактики са концерта на Софка в Арената и този на Глория в НДК, така е. На първата е било нещо потресаващо, поне от това, което видях. Концерт в такава зала би трябвало да е кулминацията в кариерата на един изпълнител. При Софка беше пълен леш, то даже нормален запис няма на това нещо - монтирано качествено и т.н. Накрая на концерта май някакви гюбеци въртеше. Страшна звезда направо. 

В същото време концерта за 20 години на Глория беше топ отвсякъде, с някои много леки изключения. 

Да, Софка медийно е по-добре, хората повече я възприемат, забавна и непринудена е. Но и тя в последните години има един хит с Константин и това е. Преди това са й дуетите със Слави и Устата + баладите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , adorable каза:

И пари да ми дават да ида на концерт на Софка - няма да ида. Нищо против жената иначе и евала за смелостта. Да се пробват обаче и вървежните.

Глория е подкарала участия в момента. Последното, на което аз лично бях, беше в пиано бар "Изток", там винаги става яко - пя "Сбогом, адиос", "Добре дошъл", "Чуй ме", "Ех, море" и др. и беше жестоко, нямаше игла къде да падне. Всичко на живо. И каза пред Дани Милев да се стяга за нов концерт.

 

Жалко, че толкова късно се усети, че хората искат предимно старите й песни. Доста години се правеше на модерна мутреса и загуби част от публиката си. Напоследък е станала много по-земна, припомня стари хитове... кефи ме. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

На различни галактики са концерта на Софка в Арената и този на Глория в НДК, така е. На първата е било нещо потресаващо, поне от това, което видях. Концерт в такава зала би трябвало да е кулминацията в кариерата на един изпълнител. При Софка беше пълен леш, то даже нормален запис няма на това нещо - монтирано качествено и т.н. Накрая на концерта май някакви гюбеци въртеше. Страшна звезда направо. 

В същото време концерта за 20 години на Глория беше топ отвсякъде, с някои много леки изключения. 

Да, Софка медийно е по-добре, хората повече я възприемат, забавна и непринудена е. Но и тя в последните години има един хит с Константин и това е. Преди това са й дуетите със Слави и Устата + баладите. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам на Софка какво е било на живо, но липсват кадри от публиката, докато от концерта на Глория масово е снимана публиката и настроението е на 6. Този ѝ концерт беше един от най-добрите и силните концерти на фолк изпълнител / изпълнители.

Арената хич не е за музикален концерт, бил съм там на няколко такива и на моноспектакъл на актьор - за второто е окей, но за музика... куца звук, акустика и колони. Важното е да се събере готина публика, а Глория това го направи с ВХОД и  БИЛЕТИ, не без пари в приятната атмосфера на зала 1. Няма нищо лошо пак там да си го проведе. Стига грандоманщина без покритие. Куцо и сакато се бута в Арена.

Отзад - напред никога няма как да е, ако ще да спре да пее. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Не знам на Софка какво е било на живо, но липсват кадри от публиката, докато от концерта на Глория масово е снимана публиката и настроението е на 6. Този ѝ концерт беше един от най-добрите и силните концерти на фолк изпълнител / изпълнители.

Арената хич не е за музикален концерт, бил съм там на няколко такива и на моноспектакъл на актьор - за второто е окей, но за музика... куца звук, акустика и колони. Важното е да се събере готина публика, а Глория това го направи с ВХОД и  БИЛЕТИ, не без пари в приятната атмосфера на зала 1. Няма нищо лошо пак там да си го проведе. Стига грандоманщина без покритие. Куцо и сакато се бута в Арена.

Отзад - напред никога няма как да е, ако ще да спре да пее. 

 

 

А защо Глория да не събере 5000 души в Античния Театър в Пловдив? Според мен без проблем ще го напълни. Тъкмо и през лятото още по-добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен само Слави и Лили Иванова направиха добри концерти в Арената. Като е много важно, да кажем, че те двамата разполагат с ресурси и екипи каквито, никой друг в България няма. Със сигурност и други могат да напълнят тази зала, но организационно и финансово няма как се справят да направят хубави спектакъли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

А защо Глория да не събере 5000 души в Античния Театър в Пловдив? Според мен без проблем ще го напълни. Тъкмо и през лятото още по-добре. 

Защото Античният театър не събира 5000 души. :)

Иначе сериозно - да напълни Летния като за начало, където ще има концерт през юли. И това ще е успех. Три месеца остават, а реклама не виждам никъде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

 

И двете съм ги гледал, не съм впечатлен. С каква идея ги постваш? Нито първото е някакъв хит, нито второто е добър концерт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DenFevgo каза:

И двете съм ги гледал, не съм впечатлен. С каква идея ги постваш? Нито първото е някакъв хит, нито второто е добър концерт. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този разговор на масата направо е потрес.

Глория каза, че познавала Бони от 1998-ма година, когато била още вариететна певица....

Симона пък с погнуса споделя, че дъщеря й приличала на баща си.....все едно детето не струва. Точно така прозвуча. Най-добре да не се вкарват в такива предавания. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...