Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Между другото, Шушана вече наистина върна чалгата на върха. И тази година този жанр си остава Най, макар и да си имаше слаби моменти. Но Мотел и Шушана, плюс още няколко доста стабилни хита взети заедно, задружно издухват попа отвсякъде. И доказват някои мои теории, че тази година сме свидетели на своеобразен рестарт на системата, включващ намаляване на влиянието на изкуственото помпане чрез награди и завръщане на старото звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Шушана вече наистина върна чалгата на върха. И тази година този жанр си остава Най, макар и да си имаше слаби моменти. Но Мотел и Шушана, плюс още няколко доста стабилни хита взети заедно, задружно издухват попа отвсякъде. И доказват някои мои теории, че тази година сме свидетели на своеобразен рестарт на системата, включващ намаляване на влиянието на изкуственото помпане чрез награди и завръщане на старото звучене.

 

След 2-3 месеца като премине пика на някои успешни песни ще видиш, че глобално ситуацията не е мръднала. Статистиката не е всичко....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук знаете само да плюете като стари бабички друго нищо. Очевидно е ,че Преслава ви бърка яко в .... и дайте сега да я хейтим,че е с най-силната година. Сигурен съм ,че в момента всички чалгарки пеят Шушана , но Преси само ви дразни понеже и държи най-големият хит - “Не се изтриваш”.

Обсебени сте от Преслава постоянно тя ви е в акъла за което се радвам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма най-силната година, не започвайте с изхвърлянията. Преди "Не се изтриваш" даже имаше най-слабата си година в кариерата. Това, че изкара хита на годината в Пайнер не значи, че първите 10 месеца е била №1.

 

Всички може да пеят "Шушана", но само записът на Преслава се озова в тубата (от големите звезди). При все, че няма нито едно клипче със версията на Наско Ментата извън микса, много хора сигурно не знаят кой пее песента поначало (тя не че е на Наско Ментата, но неговата версия стана мегахит). Така че Преса стабилно си обира част от лаврите, точно както го направи преди 8 години със "За да те забравя" (която дори към днешна дата има повече гледания в нейно изпълнение, отколкото Милко :mf_surrender: ). А това вече е подло и неколегиално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма най-силната година, не започвайте с изхвърлянията. Преди "Не се изтриваш" даже имаше най-слабата си година в кариерата. Това, че изкара хита на годината в Пайнер не значи, че първите 10 месеца е била №1.

 

Всички може да пеят "Шушана", но само записът на Преслава се озова в тубата (от големите звезди). При все, че няма нито едно клипче със версията на Наско Ментата извън микса, много хора сигурно не знаят кой пее песента поначало (тя не че е на Наско Ментата, но неговата версия стана мегахит). Така че Преса стабилно си обира част от лаврите, точно както го направи преди 8 години със "За да те забравя" (която дори към днешна дата има повече гледания в нейно изпълнение, отколкото Милко :mf_surrender: ). А това вече е подло и неколегиално.

Това не е вярно. И "Пада звезда", и дуета с Джена си бяха хитове. Всъщност 2017 е единствената година от поне 4-5 години насам, в която Преслава няма провали. Не виждам една 2013 или 2016 с какво са били по-силни от тази (дори и преди "Не се изтриваш")?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма най-силната година, не започвайте с изхвърлянията. Преди "Не се изтриваш" даже имаше най-слабата си година в кариерата. Това, че изкара хита на годината в Пайнер не значи, че първите 10 месеца е била №1.

 

Всички може да пеят "Шушана", но само записът на Преслава се озова в тубата (от големите звезди). При все, че няма нито едно клипче със версията на Наско Ментата извън микса, много хора сигурно не знаят кой пее песента поначало (тя не че е на Наско Ментата, но неговата версия стана мегахит). Така че Преса стабилно си обира част от лаврите, точно както го направи преди 8 години със "За да те забравя" (която дори към днешна дата има повече гледания в нейно изпълнение, отколкото Милко :mf_surrender: ). А това вече е подло и неколегиално.

Много добре си го написал. Преслава отново ще излезе едва ли не създателката на нещо, което не е нейно. И после ако има награди тя и феновете й ще се възползват от тази комбинация нейн+чужд хит, за да я водят най-успешната. А тя реално се събуди истински чак с "Не се изтриваш". "Пада звезда" е някакъв среден успех, да не се изхвърляме. Няма нищо общо с хитовостта на песните на Емануела, Галена и Джена от първата половина на годината. А "Тук жена му пази" е хит донякъде заради инерцията на Джена, а и заради идеята, че две ТОП имена правят дует, това е. Както виждаме, Камелия с по-голям хит скоро ще ги мине и двете песни.

Пак ли заради един успех ще я изтъкваме като номер 1 за цялата година, след като други са се мъчили много повече и са постигнали много повече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре си го написал. Преслава отново ще излезе едва ли не създателката на нещо, което не е нейно. И после ако има награди тя и феновете й ще се възползват от тази комбинация нейн+чужд хит, за да я водят най-успешната. А тя реално се събуди истински чак с "Не ме изтриваш". Пак ли заради един успех ще я изтъкваме като номер 1 за цялата година, след като други са се мъчили много повече и са постигнали много повече?

И кои са те? Реално освен Емануела, нямаше друга, която да е постоянна и да прави хит след хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Азис, Наско и Преслава върнаха чалгата отново като музиката с най-големи хитове. Емануела, Анелия и Галена държаха нивото.

Времето ще покаже дали е моментно или бетон като едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои са те? Реално освен Емануела, нямаше друга, която да е постоянна и да прави хит след хит.

Аз си допълних горния пост.

Емануела е най-хитовата, но не само тя ще бъде 'обрана' ако Преслава пак се пресегне към главните статуетки. Галена е горе-долу на едно и също ниво с бившата си приятелка, но чак тези дни се сетих, че тя в крайна сметка си остава над нея и тази година, тъй като и "Мина ми" се води към 2017, а този проект на практика дори и без клип си беше почти на нивото на "Пада звезда". Т.е пак е с повече хитове. Отделно и Джена- това, че сега пусна провал не значи, че не смачка с два хита по-рано през годината, единият от които дори сподели с Преслава.

Така че и тази година има поне 1-2 имена над Преслава, но по всичко личи, че пак ще се пробваме със старите номера да изкараме нея най-голямата заради един единствен хит като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си допълних горния пост.

Емануела е най-хитовата, но не само тя ще бъде 'обрана' ако Преслава пак се пресегне към главните статуетки. Галена е горе-долу на едно и също ниво с бившата си приятелка, но чак тези дни се сетих, че тя в крайна сметка си остава над нея и тази година, тъй като и "Мина ми" се води към 2017, а този проект на практика дори и без клип си беше почти на нивото на "Пада звезда". Т.е пак е с повече хитове. Отделно и Джена- това, че сега пусна провал не значи, че не смачка с два хита по-рано през годината, единият от които дори сподели с Преслава.

Така че и тази година има поне 1-2 имена над Преслава, но по всичко личи, че пак ще се пробваме със старите номера да изкараме нея най-голямата заради един единствен хит като хората.

Не спирате да си изсмуквате неща от пръстите. Каква Галена, като тя няма нито един голям хит останал повече от три месеца, няма толкова добър клип, няма много проекти, няма нищо ново освен бебето покрай нея. Никой не я отписва, но явно е заета с други каузи и тази на певица е оставила на заден план? А Джена просто уцели на силна песен, но последната й е най-слабата песен на голямо име тая година. Луди ли сте? Преслава и Емануела са еднолични лидери тая година. Едната се завърна и заложи на силни проекти, а другата просто е вървежна и свръхпроуктивна - хитмейкър. Имам чувство че Преслава ви е болна тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емили и Джена дали са срязали вени, че Пете ги мина с кавър и слайдшоу в канала на Никола?

 

Пресислава тряя режи вени, че с тая Шушана си еба майката на гледанията на набедения хит. След точно 2 месеца никой няма да помни и двете песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Луд си, честно!! :bowdown:

Коментирай, че това ще бъде такава свръхнаглост, че отсега визуализирам 7-те оргазма, които ще получа, ако се случи.

Наградите за 2010-та са ми най-любимия момент в кариерата на Преси?

-Какво съм ви дала толкова, освен парче пица, за да освиркате най-добрата ми приятелка - Галя - Свирката? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си сляп и глух значи. Наско я пее уникално, а Преслава се излага за едната слава. На поздравите си поръчват Наско Ментата, тя не може да я пее изобщо. Как пък един път феновете на Преслава не сте реалисти, а безумни фенове, които нямат реална представа и оценка за нищо.Докато има такива фенове, тя ще си мисли, че е велика.

И ти не можеш да си достоверен информатор и си пристрастна, но те търпим.

МЛЪК! Отивай да занимаваш Ники с бавните си разсъждения... безумно фенство е твоето на продналия дърт коцкар, дето няма един хит в Билборд!

Преслава има повече номер 1 в класацията на Планета, отколкото Марая Кери в Билборд...

Виж го какъв е сбръчкан миризливия дъртофелник на подписа ти. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е вярно. И "Пада звезда", и дуета с Джена си бяха хитове. Всъщност 2017 е единствената година от поне 4-5 години насам, в която Преслава няма провали. Не виждам една 2013 или 2016 с какво са били по-силни от тази (дори и преди "Не се изтриваш")?

"Пада звезда" не виждам да е била по-голям хит от "Скоро". И двете бяха популярни песни, които бяха далеч от хитовете на сезона. "Няма да съм друга" е доста по-голям хит от "Тук жена му пази", която виждаме сега, че стана известна главно заради имената и се забрави за няколко месеца. Рано е да кажем дали "Режима" е по-голям хит от "Не се изтриваш" или обратното, но за това десетилетие си е втория най-голям хит на Преса след "Мястото".

 

2016 също е доста слабичка за Преслава. Реално една "Няма да ти пиша" беше сезонен хит, а "Чуплива и влюбена" покрай Капките и инерцията на "На тебе не отказвам" стана хитче. Но тогава Преса беше доста по-активно медийно, с риалитата и линчуването покрай наградите - тази година месеците преди "Пада звезда" бяха напълно нулеви за нея, нулева ротация, нулева хитовост, нулево присъствие в обективите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За да те забравя" си ставаше хит дори и без кавърът й, все пак тогава Милко беше актуален след Вип Брадър и уцели точната песен, която да пусне. Но наистина, и Преслава много допринесе за успеха.

Мен лично не ме дразни това, че еди-кой си е записал своя версия на песен, която така или иначе не е оригинал дори и при Наско Ментата. Дразни ме умисълът, с който Преслава прави тези неща точно преди награди. Толкова пък да е обсебена от тази Певица на годината и феновете й толкова да се кефят, че пак е извадила скритите козове... и то след като се видя колко зле й се отразява алчността за статуетки. И как на практика и самите церемонии пропаднаха заради нея и такива като нея.

А и мисля, че всеки ще се съгласи, че е нагло да пускаш своя версия на даден хит докато той е в разгара си и така да заблуждиш много хора, че хитът е твой. И това би важало за всички, но само Преслава е окурявана защото като най-актуално име само тя успява да постига целите си, точно заради името.

Визираш мен, не смятам, че това по-неслушаемо и мегабозата "Без теб", изчадие "Шушана" е коз. Кефя се на Преслава, че пак е до болка нагла, безкомпромисна интересчийка, придаваща по-голямо значение на железата, отколкото на храната си - точно такава, каквото я обикнах. СТРАХОТНА БОГИНЯ! Искам пак да се повторят наградите:

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пада звезда" не виждам да е била по-голям хит от "Скоро". И двете бяха популярни песни, които бяха далеч от хитовете на сезона. "Няма да съм друга" е доста по-голям хит от "Тук жена му пази", която виждаме сега, че стана известна главно заради имената и се забрави за няколко месеца. Рано е да кажем дали "Режима" е по-голям хит от "Не се изтриваш" или обратното, но за това десетилетие си е втория най-голям хит на Преса след "Мястото".

 

2016 също е доста слабичка за Преслава. Реално една "Няма да ти пиша" беше сезонен хит, а "Чуплива и влюбена" покрай Капките и инерцията на "На тебе не отказвам" стана хитче. Но тогава Преса беше доста по-активно медийно, с риалитата и линчуването покрай наградите - тази година месеците преди "Пада звезда" бяха напълно нулеви за нея, нулева ротация, нулева хитовост, нулево присъствие в обективите.

"Скоро" не е била в топ 3, 12 седмици след излизането си, както "Пада кариетата на Галена", с тези евтини манипулации и липса на каквито и да било аргументи - не вървиш. Спорът с теб не е градивен, а махленски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спирате да си изсмуквате неща от пръстите. Каква Галена, като тя няма нито един голям хит останал повече от три месеца, няма толкова добър клип, няма много проекти, няма нищо ново освен бебето покрай нея. Никой не я отписва, но явно е заета с други каузи и тази на певица е оставила на заден план? А Джена просто уцели на силна песен, но последната й е най-слабата песен на голямо име тая година. Луди ли сте? Преслава и Емануела са еднолични лидери тая година. Едната се завърна и заложи на силни проекти, а другата просто е вървежна и свръхпроуктивна - хитмейкър. Имам чувство че Преслава ви е болна тема.

Ами болна тема е, след толкова години, в които обира колежките. :D Аз все пак взех да я признавам тази година, въпреки тази нейна наглост във времето. Но този познат номер с презаписването на чужда песен ме издразни, особено като видях как песента започва да се превръща в 'нейна'. Пак се получи точно най-предвидимото развитие на нещата- точно преди наградите феновете на Преслава взеха да я изкарват най-голямата за цялата година.

За Галена няма как да се съглася. Моро му беше силна предимно в началото, но и днес се слуша. Наскоро ходих на кръчма (не на дискотека) и оркестърът я свиреше и нея наред с класиките от 90-те и някои по-нови песни с такова звучене като "Как да изтрезнея". Вярно е, че Галена друг толкова голям хит не направи тази година, но и другите ѝ предложения не са слаби.

Няма толкова добър клип? Това дори не е за коментиране, всички знаем кой е клипът на годината и за това спор не трябва да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Скоро" не е била в топ 3, 12 седмици след излизането си, както "Пада кариетата на Галена", с тези евтини манипулации и липса на каквито и да било аргументи - не вървиш. Спорът с теб не е градивен, а махленски.

Класацията Сигнал е долу-горе със същата тежест, колкото класацията на Сити в световен мащаб. Не вървиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината албум не става и за коша. "Всичко знаеш", "Градът работи за мен", "Дразни ме пак", "Зависима", "Да ти бъда корона". Повръщам!

Само да не се задавиш с "повръщането си. Болднатите са страхотни, особено първата, макар и да не беше хит е доста експериментална за Генадии и доста от критиците във форума бяха впечатлени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пада звезда" не виждам да е била по-голям хит от "Скоро". И двете бяха популярни песни, които бяха далеч от хитовете на сезона. "Няма да съм друга" е доста по-голям хит от "Тук жена му пази", която виждаме сега, че стана известна главно заради имената и се забрави за няколко месеца. Рано е да кажем дали "Режима" е по-голям хит от "Не се изтриваш" или обратното, но за това десетилетие си е втория най-голям хит на Преса след "Мястото".

 

2016 също е доста слабичка за Преслава. Реално една "Няма да ти пиша" беше сезонен хит, а "Чуплива и влюбена" покрай Капките и инерцията на "На тебе не отказвам" стана хитче. Но тогава Преса беше доста по-активно медийно, с риалитата и линчуването покрай наградите - тази година месеците преди "Пада звезда" бяха напълно нулеви за нея, нулева ротация, нулева хитовост, нулево присъствие в обективите.

Разбира се, че "Пада звезда" беше по-известна от "Скоро" .. що за сравнение :mf_surrender: "Звездата" беше на нивото на "Нашето любов е" и т.н.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класацията Сигнал е долу-горе със същата тежест, колкото класацията на Сити в световен мащаб. Не вървиш.

Твоето мнение е с тежестта на тоалетната хартия, с която се подбърсвам.

Класацията на Сигнал за чалгата е като Билборд за Сащ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...