Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Вие, ти?! Последно на вие или на ти? Какво ми я защитаваш? Стигнала е дъното, сега си плаща за грешките. Да я съжалявам ли?

Ти и Фокси, какво означава стигнала е дъното и си плаща за грешките, вместо да защитим и подкрепим жертвата Дебора, вие подкрепяте насилника. Затова и държаваната ни е такава - ЕБАНА и след 5 години България ще е махала. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти и Фокси, какво означава стигнала е дъното и си плаща за грешките, вместо да защитим и подкрепим жертвата Дебора, вие подкрепяте насилника. Затова и държаваната ни е такава - ЕБАНА и след 5 години България ще е махала. :mf_surrender:

Не съм подкрепял насилника и. Но, тя като си го няма в главата никой не може да и помогне. Който иска, нека и се кефи. Би трябвало да си е взела поука и следващия път да е по разумна.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, гледах интервюто на Дебора и ми стана страшно жал за нея, каквото и да е направила, тя не заслужава това...

Бой? в кой век живеем? Щял да й хвърли киселина, тва направо си е... аман от психопати! :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно това с Дебора. Още вчера в предаването ми стана жал, защото гаврата с момичето в предаването беше меко казано отвратителна. Да, сигурно е лека, да сигурно е глезла и меркантилна, но момичето последните години е имало сериозен проблем. Проблем, който сега дава сериозни последствия, та тя е в нервна криза, какви паник атаки? И днеска това в Гала беше края. Може ли пребита и разтроена те да продължавят, въобще защо я викат за интервю след, като са я видяли така? Да, вярно че има договри, но преди всичко сме хора. Много ми е мъчно за нея, дано всичко се оправи. Радвам се че има доста хора, които я подкрепят, има и тъпи хейтъри, но то без тях неможе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно това с Дебора. Още вчера в предаването ми стана жал, защото гаврата с момичето в предаването беше меко казано отвратителна. Да, сигурно е лека, да сигурно е глезла и меркантилна, но момичето последните години е имало сериозен проблем. Проблем, който сега дава сериозни последствия, та тя е в нервна криза, какви паник атаки? И днеска това в Гала беше края. Може ли пребита и разтроена те да продължавят, въобще защо я викат за интервю след, като са я видяли така? Да, вярно че има договри, но преди всичко сме хора. Много ми е мъчно за нея, дано всичко се оправи. Радвам се че има доста хора, които я подкрепят, има и тъпи хейтъри, но то без тях неможе.

Много са долни, особени оная путка Антон Стефанов. Не знам какво искат толкова от нея - видимо тя не може да се справи с тоя изрод, нейният бивш "приятел", предвид беззаконието в България - жалба в полицията и дори съдебен процес едвали биха й помогнали, трябва някой да я защити... Къде са мъжете в тая българия?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.nbcnews.com/news/us-news/youtub...content-n823531

 

"In recent months, we've noticed a growing trend around content on YouTube that attempts to pass as family-friendly, but is clearly not," Wright said. "While some of these videos may be suitable for adults, others are completely unacceptable, so we are working to remove them from YouTube."

 

YouTube са започнали да блокират съдържание, което не е "family friendly" . Тази сутрин бяха махнали канала на Майли Сайръс за малко. Това ли е краят на PlanetaOfficial? Задават се тежки времена..

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.nbcnews.com/news/us-news/youtub...content-n823531

YouTube са започнали да блокират съдържание, което не е "family friendly" . Тази сутрин бяха махнали канала на Майли Сайръс за малко. Това ли е краят на PlanetaOfficial? Задават се тежки времена..

Така им се пада на кучетата, че махнаха "Пиши го неуспешно"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са долни, особени оная путка Антон Стефанов. Не знам какво искат толкова от нея - видимо тя не може да се справи с тоя изрод, нейният бивш "приятел", предвид беззаконието в България - жалба в полицията и дори съдебен процес едвали биха й помогнали, трябва някой да я защити... Къде са мъжете в тая българия?!

Аз пък си мисля, че всичко около Дебора е ПР кампания, да добре измислена, но много лошо изпълнена.

1. В страницата й се отброяваха дните до появата на клипа и хоп той се появи в деня, в който ОБЯВИХА, че тя е изгонената.

2. Клипа излиза в седмицата срещу домашното насилие - (Утре, 25 ноември – Световен ден срещу насилието над жените).

3. Точно преди да гостува в най-гледаното женско предаване трима мъже я причакват прибирайки се от къщата (тук още едно разминаване, Дебора не е изгонена в Сряда, а във Вторник). Трима мъже и тя, която едва ли е повече от 45 кила и резултата е само бушонирано око :scratch:

и още несъответствия, но да не издребняваме

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че всичко около Дебора е ПР кампания, да добре измислена, но много лошо изпълнена.

1. В страницата й се отброяваха дните до появата на клипа и хоп той се появи в деня, в който ОБЯВИХА, че тя е изгонената.

2. Клипа излиза в седмицата срещу домашното насилие - (Утре, 25 ноември – Световен ден срещу насилието над жените).

3. Точно преди да гостува в най-гледаното женско предаване трима мъже я причакват прибирайки се от къщата (тук още едно разминаване, Дебора не е изгонена в Сряда, а във Вторник). Трима мъже и тя, която едва ли е повече от 45 кила и резултата е само бушонирано око :scratch:

и още несъответствия, но да не издребняваме

В такъв случай Галена да се учи от Дебора как се прави пиар, целият фейсбук гърми с Деби, богиня! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам Десовите да се съберем и да изградим една от ТОП 3 темите на форума a.k.a Други изпълнители: Завръщането... :3fdb8960598fa63e:

Е, нали имахте тема за Камелия и Десислава. Изнаглявате...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че всичко около Дебора е ПР кампания, да добре измислена, но много лошо изпълнена.

1. В страницата й се отброяваха дните до появата на клипа и хоп той се появи в деня, в който ОБЯВИХА, че тя е изгонената.

2. Клипа излиза в седмицата срещу домашното насилие - (Утре, 25 ноември – Световен ден срещу насилието над жените).

3. Точно преди да гостува в най-гледаното женско предаване трима мъже я причакват прибирайки се от къщата (тук още едно разминаване, Дебора не е изгонена в Сряда, а във Вторник). Трима мъже и тя, която едва ли е повече от 45 кила и резултата е само бушонирано око :scratch:

и още несъответствия, но да не издребняваме

И аз мисля така.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми изглежда да е ПР. Това момиче е изпаднало в страшна дупка и някой близък трябва да и помогне. Истинско мъчение беше да я гледам при Гала. Тя е ужасно изплашена и вече е загубила преценката кое е реална опасност и нападение и кое не е. Нейният начин да се разтовари от цялота това напрежение и страх е като каже на всички какво и се е случило. За насилието трябва да се говори и то от публични личности. Обаче на заден план остана това как да живее пълноценно и да се измъкне от тази ситуация.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, нали имахте тема за Камелия и Десислава. Изнаглявате...

Едно е обща тема за изтъркани скандали, друго е самостоятелна за всичко около един изпълнител.

 

По другата тема- аз не мисля, че Дебора се преструва. Жената е в тежка психическа криза, а побоя я е докарал съвсем до ръба. Клипът пък по план е трябвало да излезе в този ден, тъй като доколкото четох Дебора по договор е трябвало да излезе тогава, но заради скандала е предизвикала да я изгонят по-рано. Доста кофти ѝ се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че всичко около Дебора е ПР кампания, да добре измислена, но много лошо изпълнена.

1. В страницата й се отброяваха дните до появата на клипа и хоп той се появи в деня, в който ОБЯВИХА, че тя е изгонената.

2. Клипа излиза в седмицата срещу домашното насилие - (Утре, 25 ноември – Световен ден срещу насилието над жените).

3. Точно преди да гостува в най-гледаното женско предаване трима мъже я причакват прибирайки се от къщата (тук още едно разминаване, Дебора не е изгонена в Сряда, а във Вторник). Трима мъже и тя, която едва ли е повече от 45 кила и резултата е само бушонирано око :scratch:

и още несъответствия, но да не издребняваме

Мда, колкото и да се пъне шси остане бедна жена от народа. Това е по-смешно и режисирано от оная предната дето за внимание и някой продаден ефтин парцал повече инсценира паник атака, точно след като другата и обяснявала как била имала такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пък, Ашли.... с тия тъпи реклами за нея!

Ашли като сребърен Аватар

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50574

 

Нали няма с какво друго да предизвика интерес, сега и това! Ако щеш като златен Аватар се направи, пак ще си калта на жанра! Айде..... фъс, аман от такива, които правят съвсем НИЩО за тоя жанр. Ни хит, ни нещо особено, само реклами и големи думи. :gun_bandana:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пък, Ашли.... с тия тъпи реклами за нея!

Ашли като сребърен Аватар

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50574

 

Нали няма с какво друго да предизвика интерес, сега и това! Ако щеш като златен Аватар се направи, пак ще си калта на жанра! Айде..... фъс, аман от такива, които правят съвсем НИЩО за тоя жанр. Ни хит, ни нещо особено, само реклами и големи думи. :gun_bandana:

Не гледахме ли същият клип само преди 3 месеца:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледахме ли същият клип само преди 3 месеца:

Прав си. Емануела я видяхме и като златен Аватар. Тая сега след дъжд - качулка, ще си изкара клипът супер иновативния.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...