Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

1. Преслава

2. Емануела

3. Галена

4. Анелия

5. Джулия

 

Тва е реалния топ 5 за 2017. Който твърди нещо друго, явно живее в друга година.

Емануела има по-силна година от Преслава, с останалото съм съгласен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със всяка следваща награда получавам по-голям оргазъм.

-П.

Само да не опръска балната рокля, че после трябва да я връща, нали е под наем. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още вчера се изненадах на вълната от подкрепа за Дебора под поста в страницата на Биг Брадър При нейното изгонване.

Днес, обаче, подкрепата към Дебора продължава, със статии, които по-скоро оплюват формата отколкото Дебора. Според масата тя е постъпила абсолютно правилно.

 

Изненада ме определено трезвото мислене на хората. Биг Брадър, може би наистина този път прекалиха, при положение, че една никому неизвестна до преди 2 седмици Дебора бива защитавана и подкрепяна от звезди като Гала, Андреа, Ивайло Колев и още куп сериозни медии, които и оказват своята подкрепа.

 

Една също доста полезна статия може да прочетете ТУК

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново са пребили Дебора. :feminist_en:

 

Па тя си е за пребиване по принцип. Тук у Видин си беше що-годе читава или поне така разказват в техникума на сина ми. Но в София стана простакеса....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Па тя си е за пребиване по принцип. Тук у Видин си беше що-годе читава или поне така разказват в техникума на сина ми. Но в София стана простакеса....

Тва друго не заслужава.

 

Как не вие е срам да говориш така за една жена?! Дано и вие да преживеете същото, да видите какво е, а не да говорите отстрани... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Б`а тая "Шушана", тя ми била почти набор.... :happyppl:

 

 

Как не вие е срам да говориш така за една жена?! Дано и вие да преживеете същото, да видите какво е, а не да говорите отстрани... :mf_surrender:

 

Аз такава шафрантия у дома нема да я взема никога, но с удоволствие ти я предоставям да видиш кон боб яде ли.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не вие е срам да говориш така за една жена?! Дано и вие да преживеете същото, да видите какво е, а не да говорите отстрани... :mf_surrender:

Вие, ти?! Последно на вие или на ти? Какво ми я защитаваш? Стигнала е дъното, сега си плаща за грешките. Да я съжалявам ли?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...