Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Абе можеше Преслава да излезе и да забие една "Шушана" на тоз концерт и да събори шатрата. :D :D :D

Е нали има свой хит... Пак по схемата на За да те забравя работи. няма право да печели на чужд гръб. наско ментата не е балък като милко. Много бързо като Луна ще я постави на мястото. Дето си записала нашата Бягайте крачета и Тук там

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе боклук ли си какъв си? Ти от дума разбираш ли ? Хората ти обяснява, че това е подсъдимо. Всички ти знаем имената, града в който живееш , дори по ИП адрес може да се докаже че това се е случило от твоя компютър, ако човек реши да те съди. Ти си препратил това на минимум 10 човека. Сещаш се , че се водим свидетели в един такъв казус.

Разбрах, извинявам се на Слави за 4-ти път, какво искаш от мен?!

Слави, извинявай, на мен ми беше представено, че снимките са твои, ако знаех - че не са, нямаше да го.направя. Извинявай, прекалих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, извинявай, на мен ми беше представено, че снимките са твои, ако знаех - че не са, нямаше да го.направя. Извинявай, прекалих.

 

Докето твърди, че си знаел, че не съм аз. Ако е така, наистина потърси специализиана помощ. Не го казвам, за да те обидя, а за да ти помогна. Социопата е човек, който не разбира разликата между редно и нередно. Никога не съм водил споровете и битките си на толкова ниско ниво. Не съм търсел съюзи , а дори съм водел такива срещу повече от 5-6 потребителя накуп и съм използвал срещу тях единственоо изцепките които са правили във форума. Нито намесвам външен вид, нито професия, нито личен живот. Поне се старая. Но слабия противник търс съюзи и мръсни ризи, за да победи. Да пишеш текст над снимките "ето го онзи дето ти се прайше на интересен" те прави наистина отрепка. Нима не те отбягвам от 8 месеца като дявол от тамян? С кои обиди те провокирах да замислиш нещо толкова коварно и подло. Дано си извлечеш поука, а не просто празни извинения и утре пак...

 

Сега чувстваш ли се като Преслава след освиркването от феновете на Галош на концерт :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали има свой хит... Пак по схемата на За да те забравя работи. няма право да печели на чужд гръб. наско ментата не е балък като милко. Много бързо като Луна ще я постави на мястото. Дето си записала нашата Бягайте крачета и Тук там
'"

Бягайте крачета и Тук там не ги е записвала , а ги пееше на участия както и Галена.И за двете с отнасяше "поставянето на място" от Луна ако изобщо нещо е предприемала,защото лично аз само по жълтите сайтове засякох информация за това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

'"

Бягайте крачета и Тук там не ги е записвала , а ги пееше на участия както и Галена.И за двете с отнасяше "поставянето на място" от Луна ако изобщо нещо е предприемала,защото лично аз само по жълтите сайтове засякох информация за това.

Мисля, че единствено им каза, че може да им даде синбеците, за да не пеят песните върху нейния глас. Преса не записа тези хитове, а пускаше оригинала и припяваше отгоре.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че единствено им каза, че може да им даде синбеците, за да не пеят песните върху нейния глас. Преса не записа тези хитове, а пускаше оригинала и припяваше отгоре.

Преслава е нагла, това е ясно, но Луна синбеците си може да ги използва първо за себе си, щото аз от нея живо пеене не съм чул.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е нагла, това е ясно, но Луна синбеците си може да ги използва първо за себе си, щото аз от нея живо пеене не съм чул.

В Брадъра пее всеки ден, хаха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли ги :D

 

Даааа, помним ги. :) На мен ми бяха много противни и с дразнещо лигави гласове. А къде заминаха някой знае ли? Всъщност те както се появиха изведнъж, така и се изгубиха... :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даааа, помним ги. :) На мен ми бяха много противни и с дразнещо лигави гласове. А къде заминаха някой знае ли? Всъщност те както се появиха изведнъж, така и се изгубиха... :)

Дори не ги помня.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли се чувства след като знае, че след 2 дни трябва да се махне оттам за да иде в Колодрума :mf_surrender: :1000 (29):

:1000 (29): Нали нямаше да се връща за концерта?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли се чувства след като знае, че след 2 дни трябва да се махне оттам за да иде в Колодрума :mf_surrender: :1000 (29):

Аз на нейно място не бих си мръднал пръста и лайв във FB да си пусна, за да ме излъчат от Америката..

 

По-любопитното ми е дали с Кама са имали засечка някъде из САЩ... и ако да, каква? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тенчо Янчев беше голям некадърник. Всичките му клипове бяха жълто-кафяви.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук верно го превърнахте на форума Планета. Толкова ли няма нищо интересно в чалгата, та си правите изкуствени драми в детският раздел и си дирите перманентни банове в модераторския? Какви са тия измислени теми за всяка чалгарка? Още малко и ще им направите отделни раздели, за да могат 2-3 агитки да си чатят за тях, заобикаляйки правилата на Рамания. Ако има нещо интересно около чалгарка, то се прави отделна тема, на база интервю в медия, музикален продукт или участие в тв предаване. Всички я виждат в челото на форума и коментират. Това бе и първоначалната идея на преместването ни в Рамания, а не да се пунтира форума на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук верно го превърнахте на форума Планета. Толкова ли няма нищо интересно в чалгата, та си правите изкуствени драми в детският раздел и си дирите перманентни банове в модераторския? Какви са тия измислени теми за всяка чалгарка? Още малко и ще им направите отделни раздели, за да могат 2-3 агитки да си чатят за тях, заобикаляйки правилата на Рамания. Ако има нещо интересно около чалгарка, то се прави отделна тема, на база интервю в медия, музикален продукт или участие в тв предаване. Всички я виждат в челото на форума и коментират. Това бе и първоначалната идея на преместването ни в Рамания, а не да се пунтира форума на Планета.

 

И на мен тия теми не ми се струват добра идея, ама те така или иначе скоро ще изчезнат на задните страници вероятно :1000 (29):

 

Стоя и си мисля, че в момента май никой не обединява българите по-добре от Шушана :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...