Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбира се, че "Пада звезда" беше по-известна от "Скоро" .. що за сравнение :mf_surrender: "Звездата" беше на нивото на "Нашето любов е" и т.н.

Не му обръщай внимание, той винаги е плюл по кака Преси. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Пресислава тряя режи вени, че с тая Шушана си еба майката на гледанията на набедения хит. След точно 2 месеца никой няма да помни и двете песни.

Нищо не е е.... пак си прави по около 200К на денонощие, а и единствената от Пайнер, която го прави 3 седмици след премиерата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визираш мен, не смятам, че това по-неслушаемо и мегабозата "Без теб", изчадие "Шушана" е коз. Кефя се на Преслава, че пак е до болка нагла, безкомпромисна интересчийка, придаваща по-голямо значение на железата, отколкото на храната си - точно такава, каквото я обикнах. СТРАХОТНА БОГИНЯ! Искам пак да се повторят наградите:

:Vishenka_05:

Всъщност не визирах конкретно някой, а повечето ѝ фенове тук, но ако държиш може да те посоча поименно. :D

Не знам как е възможно толкова години да се кефите на нейната наглост. Заради болните амбиции на такива като нея и заради някои други фактори жанрът тази година беше застрашен от залез. Като спечели Певица на годината за едномилионен път какво ще стане- вие ще се кефите... и? Пайнер пак ще са за присмех.

Преслава и Галена са имена, които просто трябва доброволно да се откажат от наградите за известно време. Втората го прави ин-директно, но първата още копнее за едни и същи безумия всеки път. Добре, че поне стабилно гадже си хвана и този път не е съсредоточена само върху желязото, а и върху нещо по-смислено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност не визирах конкретно някой, а повечето ѝ фенове тук, но ако държиш може да те посоча поименно. :D

Не знам как е възможно толкова години да се кефите на нейната наглост. Заради болните амбиции на такива като нея или заради някои други фактори жанрът тази година беше застрашен от залез. Като спечели Певица на годината за едномлионен път какво ще стане- вие ще се кефите... и? Хайвер пак ще са за присмех.

Преслава и Галено просто са имена, които просто трябва доброволно да се откажат от наградите за известно време. Втората го прави ин-директно, но първата още копнее за едни и същи безумия всеки път. Добре, че поне стабилно гадже си хвана и този път не е съсредоточена само върху желязото, а и върху нещо по-смислено.

Защото си мечтаем да сме нагли, долни, подли и лицемерни като нея? :3fdb8960598fa63e: Искаме да сме властни кучки с 17 награди за ПНГ. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та какво става с на Камзи клипа, да не стане пак 8 месеца чакане като "Забранена зона", то 1 месец впрочем вече мина :mf_surrender:

Говори се че ще го пускат другия месец :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се че ще го пускат другия месец :mf_surrender:

Говореше се, че Камзи ще пусне 2 песни до края на турнето, говореше се, че ще има албум до края на 2017-та - досега ЙОК.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визираш мен, не смятам, че това по-неслушаемо и мегабозата "Без теб", изчадие "Шушана" е коз. Кефя се на Преслава, че пак е до болка нагла, безкомпромисна интересчийка, придаваща по-голямо значение на железата, отколкото на храната си - точно такава, каквото я обикнах. СТРАХОТНА БОГИНЯ! Искам пак да се повторят наградите:

:Vishenka_05:

Оф как беше ся ...

 

Човек е това, което слуша.

Праи си изводите с тая треторядна боза.

:3fdb8960598fa63e:

Бахти извратеното, кефим се на пачата, щото е пача?

 

Жива да не бях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смит, коментирай, че ако сега Камелия пусне хит на нивото на "Дразни ме", и тя ще се окаже над Преслава? :3fdb8960598fa63e:

Коментара ми:

tumblr_mmdfzei5hK1rv9ibwo1_500.gif

Абсолютно невъзможно е да ми съпоставяте Плюшено мече, Дразни ме и Куклите, срещу трите бетонирани мегахита Пада звезда, Тук сенужка пази и Не се изтриваш, от жените Преслава има най-силна година в жанра, след нея е Емануела и чак тогава евентуално Камелия и Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф как беше ся ...

Бахти извратеното, кефим се на пачата, щото е пача?

 

Жива да не бях.

Ти се кефиш на аналната жлеза ДениЗ, теб визирах.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментара ми:

tumblr_mmdfzei5hK1rv9ibwo1_500.gif

Абсолютно невъзможно е да ми съпоставяте Плюшено мече, Дразни ме и Куклите, срещу трите бетонирани мегахита Пада звезда, Тук сенужка пази и Не се изтриваш, от жените Преслава има най-силна година в жанра, след нея е Емануела и чак тогава евентуално Камелия и Джена.

Абсолютно смешно е да ни говориш как Пресислава имала силна година и хитове, щом тя самата е решила да налага Шушана за сметка на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно смешно е да ни говориш как Пресислава имала силна година и хитове, щом тя самата е решила да налага Шушана за сметка на тях.

Абсолютно смешно е да ме цитираш. Не си ми на стандарта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти се кефиш на гнусната пача Наркоманката, под нивото си ми да ме визираш.

 

;)

Пача са музикалните ти вкусове, миличък, личи си кой има афинитет към струващите 1,50 хранителни продукти, насочени към бедните жени от народа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно си ми под нивото, за да си мерим стандартите!

 

Казах.

Ама то можело и да говори!

Такива като теб по 5 ми чистят и прислужват.

-Кралица Марче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела тази година е прехвалена, никой извън форума не я смята за лидерка.

Галена и Преслава са силата!

Песен без клип, с 6млн и 200к споделяния.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то можело и да говори!

Такива като теб по 5 ми чистят и прислужват.

-Кралица Марче.

Иска ти се такива като мене 5ма да те чистят и обслужват, ама няма да те огрее!

 

- леля ти Ан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела тази година е прехвалена, никой извън форума не я смята за лидерка.

Галена и Преслава са силата!

Песен без клип, с 6млн и 200к споделяния.

Галена защо така си заеба потенциалните хитове - Не се опитвай, Раздавай се, Завиждайте, Навътре в мен... за сметка на бозата с Жики...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментара ми:

tumblr_mmdfzei5hK1rv9ibwo1_500.gif

Абсолютно невъзможно е да ми съпоставяте Плюшено мече, Дразни ме и Куклите, срещу трите бетонирани мегахита Пада звезда, Тук сенужка пази и Не се изтриваш, от жените Преслава има най-силна година в жанра, след нея е Емануела и чак тогава евентуално Камелия и Джена.

Ами като гледам Дразни ме е на път да мине откъм гледания Звездата и Жената. Мечето като за песен със слайдшоу си се представи добре, а ако Куклите пожънат успеха на предната песен... хм... :rolleyes: Да не говорим, че Камси имаше супер реклама покрай риалити, това много ви помогна на Пресовите да я направите Певица на 2015. :whistling:

Реалният ТОП 5 при жените към момента, според мен:

1.Емануела

2.Галена

3.Преслава

4.Джена

5.Камелия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се такива като мене 5ма да те чистят и обслужват, ама няма да те огрее!

 

- леля ти Ан.

Ангела Меркел е изпята песен.

Впрочем дъртата вещица умря ли или още се трови в собствената си горчилка?

Твоето мнение не ме касае, достатъчно показателно е, че се кефиш на аналните пропаганди на ДениЗ, а плюеш по Дифолт един доказан и успешен изпълнител като Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...