Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена защо така си заеба потенциалните хитове - Не се опитвай, Раздавай се, Завиждайте, Навътре в мен... за сметка на бозата с Жики...

За да има какво да кавърдисва Sladja Alegro! :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ами като гледам Дразни ме е на път да мине откъм гледания Звездата и Жената. Мечето като за песен със слайдшоу си се представи добре, а ако Куклите пожънат успеха на предната песен... хм... Да не говорим, че Камси имаше супер реклама покрай Гласът, това много ви помогна на Пресовите да я направите Певица на 2015

Реалният ТОП 5 при жените към момента, според мен:

1.Емануела

2.Галена

3.Преслава

4.Джена

5.Камелия

Куклите няма как за месец и 8 дни да направят успеха на Дразни ме, това, че е с по-голям трафик, не означава, че е по-голям хит от на Преслава...защото помним, че Почти перфектен>И на всички като тебе като гледания, а реално И на всички като теб>Почти перфектен... Да не забравяме, че успехите на Дразни ме са и на Гъмзата, а и Ками няма самостоятелни хитове като Пада звезда и Не се зитриваш, Плюешено мече като популярност пък е доста по-надолу от мега провала Без теб, която се въртеше по дискотеките, а първата - доста рядко.

Да не говорим, че Пада звезда падна с гледанията, защото сега масово се гледа новата песен на Преси, а Кама от Дразни ме нищо не е пускала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Преслава

2. Емануела

3. Галена

4. Анелия

5. Джулия

 

Тва е реалния топ 5 за 2017. Който твърди нещо друго, явно живее в друга година.

Да, Джулка страшно силно мачка тази година, стискаме палци догодина още по-нагоре да се изстреля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена, Емилия > Анелия

Емилия много се изложи с тази боза лятната, а Анелия систематично се излагаше с всеки следващ фючеринг/дует, докато с Кристали не удариха дъното... а можеше да надмине Дай ми още или поне да не се резили..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена, Емилия > Анелия

При Джена важи "Една птичка лястовичка не прави", а при Емилия е в последните 2-3 месеца.

 

Тва по дискотеките беше по-голям хит от всичко на горе посочените. Като добавим че "Дай ми още" излезе Декември и пълния си потенциал го разви 2017. След това участваше във други песни, които се забелязаха заради нея. "С тебе ми е най" също е страшен хит, далеч от форума на Раманиа и техните набедени за хитове бозици. Отделно гръцката песен, която е качество и топ от всякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък стига ми ходи по гъза да обясняваш колко съм прав в твърденията си.

Защото те обичам. :baaasmiley:

Дай ми още е магична и невероятен хит, в комбинация, че знаем, че Анелия пак ще заплашва, ако не вземе награда е почти 100% сигурно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангела Меркел е изпята песен.

Впрочем дъртата вещица умря ли или още се трови в собствената си горчилка?

Твоето мнение не ме касае, достатъчно показателно е, че се кефиш на аналните пропаганди на ДениЗ, а плюеш по Дифолт един доказан и успешен изпълнител като Преслава.

Изпята песен си ти, достатъчно показателно е че подкрепяш безрезервно и по дифолт наглостта на пълното дъно, бедната жена от народа, прекаляваща с белия прах.

 

Колкото до мнения, ако ми стигнеш нивото, демек никога, ми обяснявай, че си бил имал такова. Дотогава не ме цитирай и не ме вълнуваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана обещавала да се завърне за стотен път. Ха да видим какво ще стане.

Тоя път наистина би било завръщане, не е имала песен от почти 2 години. Иска ми се да успее да пусне нещо до края на годината.

 

И според мен в Джулия има бъдеще, тя единствена от най-новото поколение напомня на типът лидерки от едно време - не скандална, а пееща певица, залагаща главно на песни, не толкова на клипове и шоу. Вижда се, че и Пайнер я подкрепя, браво за което.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпята песен си ти, достатъчно показателно е че подкрепяш безрезервно и по дифолт наглостта на пълното дъно, бедната жена от народа, прекаляваща с белия прах.

 

Колкото до мнения, ако ми стигнеш нивото, демек никога, ми обяснявай, че си бил имал такова. Дотогава не ме цитирай и не ме вълнуваш.

Мило, ти можеш да ми бъдеш майка-сутеньорка, изпятата песен си баш ти. :mf_surrender:

Изобщо не се опитвай да се правиш на мен и не изписвай моите изрази и словосъчетания, след мен си прозрачно сакче ден преди да се разгради в природата... А дъртачката Ангела не уби маса европейски народ с малоумните си решения за бежанците?! Дори публичен разстрел или линч не заслужава, а заслужава да я замеряме с камъни и да гледаме как агонизира преди да пукне като кучка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куклите няма как за месец и 8 дни да направят успеха на Дразни ме, това, че е с по-голям трафик, не означава, че е по-голям хит от на Преслава...защото помним, че Почти перфектен>И на всички като тебе като гледания, а реално И на всички като теб>Почти перфектен... Да не забравяме, че успехите на Дразни ме са и на Гъмзата, а и Ками няма самостоятелни хитове като Пада звезда и Не се зитриваш, Плюешено мече като популярност пък е доста по-надолу от мега провала Без теб, която се въртеше по дискотеките, а първата - доста рядко.

Да не говорим, че Пада звезда падна с гледанията, защото сега масово се гледа новата песен на Преси, а Кама от Дразни ме нищо не е пускала.

"Дразни ме" според мен си е по-голям хит от двете посочени на Преслава, да не говорим че тя си го направи сама, без канал с 1 милион абонати. Само "Не ме изтриваш" е над нея. Съгласен съм с това за самостоятелните успехи, но нека да не се правим, че Гъмзата е направил песента на Кама хит, той най-много да има 25% от цялостния принос.

 

1. Преслава

2. Емануела

3. Галена

4. Анелия

5. Джулия

 

Тва е реалния топ 5 за 2017. Който твърди нещо друго, явно живее в друга година.

Много се чудих дали да не сложа Джулия на 5 място, страшно ме кефи и мен това момиче. Но прецених, че Камелия е доста по-улегнал и разпознаваем изпълнител към 2017 и нейният голям хит е с по-голяма тежест. А и Джулката от догодина ще мачка вече пълноценно, тогава и в ТОП 3 ще я сложим. ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дразни ме" според мен си е по-голям хит от двете посочени на Преслава, да не говорим че тя си го направи сама, без канал с 1 милион абонати. Само "Не ме изтриваш" е над нея. Съгласен съм с това за самостоятелните успехи, но нека да не се правим, че Гъмзата е направил песента на Кама хит, той най-много да има 25% от цялостния принос.

Много се чудих дали да не сложа Джулия на 5 място, страшно ме кефи и мен това момиче. Но прецених, че Камелия е доста по-улегнал и разпознаваем изпълнител към 2017 и нейният голям хит е с по-голяма тежест. А и Джулката от догодина ще мачка вече пълноценно, тогава и в ТОП 3 ще я сложим. ;)

Както само Преслава не е направила Тук жена му пази, така и Камелия - Дразни ме, успехът е общ, както и трудът по проекта. Камелия има още много да изяде комати хляб, за да стигне успехът на Преслава през тази година, а не й остава много време до 31.12... Да не говорим, че фактът, че Пайнер бяха слаби в периода около "Дразни ме" доста спомогна на Камзи, миналата година Емануела и Кокаин запушиха Минута Живот... Не очаквам Камелия да повтори успеха на Дразни ме, първо пак се бави ужасно много, второ песен с такова заглавие - пято, пято, пято, трето само предаванията по Бит и Би ти ви няма да й свършат работа за промотирането.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както само Преслава не е направила Тук жена му пази, така и Камелия - Дразни ме, успехът е общ, както и трудът по проекта. Камелия има още много да изяде комати хляб, за да стигне успехът на Преслава през тази година, а не й остава много време до 31.12... Да не говорим, че фактът, че Пайнер бяха слаби в периода около "Дразни ме" доста спомогна на Камзи, миналата година Емануела и Кокаин запушиха Минута Живот... Не очаквам Камелия да повтори успеха на Дразни ме, първо пак се бави ужасно много, второ песен с такова заглавие - пято, пято, пято, трето само предаванията по Бит и Би ти ви няма да й свършат работа за промотирането.. :3fdb8960598fa63e:

Има голяма разлика между дует Преслава-Джена и между дует Камелия-Гъмзата. Но както казах, съгласен съм, че и Гъмзата леко е натежал за Дразни ме, но със сигурност не толкова, колкото идващата от хит като "Коя" Джена натежа за "Тук жена му пази".

Камелия спокойно може сега да пусне още една хитова песен и в стил Преслава да си извоюва място в ТОП-а чак в края на календарната година. Въпросът е дали тя самата има такива цели, според мен много отдавна не иска да се бори с никого, а просто да се доказва като оставаща във времето.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има голяма разлика между дует Преслава-Джена и между дует Камелия-Гъмзата. Но както казах, съгласен съм, че и Гъмзата леко е натежал за Дразни ме, но със сигурност не толкова, колкото идващата от хит като "Коя" Джена натежа за "Тук жена му пази".

Камелия спокойно може сега да пусне още една хитова песен и в стил Преслава да си извоюва място в ТОП-а чак в края на календарната година. Въпросът е дали тя самата има такива цели, според мен много отдавна не иска да се бори с никого, а просто да се доказва като оставаща във времето.

Няма разлика, защото и Преслава, и Джена имаха по един успешен сингъл преди дуета, а Камелия и Гъмзата - серия неуспешни, мираж за успех само във форума. Защо пренебрегваш "Пада звезда" и отричаш хитовостта на това парче?! Преслава не си е извоювала топа сега, тя цяла година беше последователна и с всеки проект надграждаше предния - и като успех ,и като качество, реално няма еквивалент тази година.

Ако Камелия не искаше да се бори с никого нямаше да пуска умишлено серията комерсиални проекти и референции към вече големи хитове, а щеше да твори в сферата на "Престъпно е".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...