Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма такава. Но коя в момента може да се похвали с по-хубави песни от Галена? ... всички? Че даже и Денис, и Крисия Д....

Това е въпрос на вкус на всеки човек. На мен не ми харесват нито на Крисия, нито на Денис песните. Последната на Галена ми харесва. А и го казах, като цяло в последните години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Глория с какъв акъл е отишла да празнува рождения ден на Пайнер ? Тая жена се е бъгнала съвсем. Унижаваха я продължение на години, направи си концерт с 1 година закъснение, сама си го плати, Пайнер не й плащат и една стотинка. Отделно, постоянно ощетена от награди и не стъпваше там последни години, а тя не първа линия. Трагедия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво да уважава селянин, като Пайнера? Да не би той да е помогнал за кариерата й ? Сама проби със скандала, от там насетне всичко си е плащала, като поп - клипове (скъпи), промоции, песни от Кости и Оцко. Пайнера освен да я ощети 2008 и 2016, като даде наградите на боклука Преслава , друго не е направил за Галена. По никакъв начин не му е длъжна. Това да не е Петя от Добрич, която и бе подарявано и давано години наред. Много ясно, че ще е там и ще му целува краката.

Аз на този банкет не видях никой от "новият Пайнер" :mf_surrender: Галена, Галин, Фики, Цветелина, Джулия, Мария... имаше един филм "Сърдити старчета", под това мото може би е минало събирането

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на този банкет не видях никой от "новият Пайнер" :mf_surrender: Галена, Галин, Фики, Цветелина, Джулия, Мария... имаше един филм "Сърдити старчета", под това мото може би е минало събирането

Фики е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и най-известният клип на Галена е студиен..в една баня. :3fdb8960598fa63e:

 

В една вана, по-точно. :1000 (34):

 

ЧУдя се като й пораснат децата и случайно попаднат на клипчето от ваната, как ли Жалка ще обяснява? :dontknow:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧУдя се като й пораснат децата и случайно попаднат на клипчето от ваната, как ли Жалка ще обяснява? :dontknow:

 

Да не е извършила престъпление? А и не разбирам защо си се разтревожил за чужди деца, те ще поемат необходимите грижи и обяснение за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В една вана, по-точно. :1000 (34):

 

ЧУдя се като й пораснат децата и случайно попаднат на клипчето от ваната, как ли Жалка ще обяснява? :dontknow:

 

Няма да я познаят. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв тоз рожден ден?

Къде има снимки от него?

 

Райна е на първо място в сигнал. Баси якото!

Виж в страницата на Нелина споделила е няколко снимки

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1...8029&type=3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв тоз рожден ден?

Къде има снимки от него?

 

Райна е на първо място в сигнал. Баси якото!

Пайнер са празнували 28 години в комплекс "Приказките". В Инстаграм има много снимки. Снощи постнах линк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича ми много на "Виновна" едва ли ще има същия успех,но добре звучи.

Емануела няма слаба песен от "Незабравима" да видим дали ще продължи така

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна бутна Галена от върха? Това и мен ме изненада.

Мен пък не. Това в момента е най-добрата песен и дано получи заслуженият успех, който й се полага! Биолчев прави страшно яки неща!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

боже мой къде пък срявняваш чаршафания клип на Андреа с шедъовъра на Галена

 

49335902-1024x682.jpg

Мадона, Риана и Майкъл Джексън сигурно също не вървят пред Галето като са снимали най-добрите клипове в историята на зелен фон.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...