Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Просто е мил. Какво да каже и той. Добряк е.

 

А това клипче да не е от нейно участие кадето Ментата е попаднал случайно там? 1000%20(29).gif

Веднага ми излиза в съзнанието, как наша Галка търчи по него, казва че му е голяма фенка и поздравява го за успеха на Шушана.

И му казва.......... ай сега и ти Насе, върни ми на жеста и поздрави ме за юбилея ми, ама някак да е забавно, нещо с музиката на Шушана, знаеш ти как, ама да вкараш задължително че съм номер 1 и на върха, че няма друга като мен. Аз и ще те снимам, ама да не си личи, да е спонтанно и да не показваш с пръста към мен.....1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това клипче да не е от нейно участие кадето Ментата е попаднал случайно там? 1000%20(29).gif

Веднага ми излиза в съзнанието, как наша Галка търчи по него, казва че му е голяма фенка и поздравява го за успеха на Шушана.

И му казва.......... ай сега и ти Насе, върни ми на жеста и поздрави ме за юбилея ми, ама някак да е забавно, нещо с музиката на Шушана, знаеш ти как, ама да вкараш задължително че съм номер 1 и на върха, че няма друга като мен. Аз и ще те снимам, ама да не си личи, да е спонтанно и да не показваш с пръста към мен.....1000%20(29).gif

 

Хахахах, ставаш за сценарист на фантастични филми.

 

Галена носи Филип Плейн! Тя не се моли за милостиня на пропаднали кръчмари, които ги лазят хлебарки в клиповете им. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, а тука я наричат "Просташко шоу". Мъкаааааа :Vishenka_05:

И аз го наричах така първите дни :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Сега телефона ми показва, че това е в Топ 5 слушани песни за 2017.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах, ставаш за сценарист на фантастични филми.

 

Нали? 1000%20(29).gif

 

Mr.%20Spock_mid.jpg

 

 

Нищо чудно и да се окаже истина. 1000%20(29).gif

А не казахте, дали това е от нейно участие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наско Ментата - човекът с най-големия хит от "Хабиби" и "Кой" насам - официално призна Галена за номер 1 в чалгата, с което линчува певицата, дръзнала първа да открадне песента му. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наско Ментата - човекът с най-големия хит от "Хабиби" и "Кой" насам - официално призна Галена за номер 1 в чалгата, с което линчува певицата, дръзнала първа да открадне песента му. :1000 (19):

Както казах просто е постъпил мило и джентъленски. Жените обичат да ги хвалят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междувременно Теда държи зимния хит :whistling:

 

И каво си свиркаш? Това трябва да означава, че с кариерата на Галена е свършено ли? Преслава, като не беше държала хита на сезона от 3 години - тогава забрави да свиркаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах просто е постъпил мило и джентъленски. Жените обичат да ги хвалят.

 

Както казах, певец от гилдията да каже публично, че някой друг, а не Преслава, е номер 1 в жарна, си е жив линч и неуважение към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наско Ментата - човекът с най-големия хит от "Хабиби" и "Кой" насам - официално призна Галена за номер 1 в чалгата, с което линчува певицата, дръзнала първа да открадне песента му. :1000 (19):

Галена пее "Шушана" ункално и без да я е записвала. Кралица! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каво си свиркаш? Това трябва да означава, че с кариерата на Галена е свършено ли? Преслава, като не беше държала хита на сезона от 3 години - тогава забрави да свиркаш.

Фактите са си факти. Александрова и Трио ДПС премазаха "лидерката" .

Just Show - Едно шесто и три последователни четвърти места в Popnable.

От София до Банско - четири последнователни втори места и едно първо в Popnable.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са си факти. Александрова и Трио ДПС премазаха "лидерката" .

Just Show - Едно шесто и три последователни четвърти места в Popnable.

От София до Банско - четири последнователни втори места и едно първо в Popnable.

ЩЕ СЕ САМОУБИЕШ ЛИ АКО ПРОСТО ШОУ МИНЕ , НЕ СЕ ИЗТРИВАШ' ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се и съмнявам с този меден гласец 1000%20(29).gif

Има ли някаде видео да се насладим? 1000%20(24).gif

Галена

Притежава нежен алтов глас, със специфичен тембър. Изпълнява много добре български народни песни и песни на балканските народи. Натрупва богат опит в комплекс "Приказките" и "Планета Пайнер Клуб - Център" - София. Откроява се и със завидни танцови умения, подсказващи огнен темперамент и купонджийски дух. Родена в град Смядово, представителка на североизточната музикална певческа школа.

http://www.payner.bg/singers.php?galena

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са си факти. Александрова и Трио ДПС премазаха "лидерката" .

Just Show - Едно шесто и три последователни четвърти места в Popnable.

От София до Банско - четири последнователни втори места и едно първо в Popnable.

 

Добре, утешавай се с тези факти.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЩЕ СЕ САМОУБИЕШ ЛИ АКО ПРОСТО ШОУ МИНЕ , НЕ СЕ ИЗТРИВАШ' ?

 

А ти ако "Не се изтриваш" мине "Моро Му"? 1000%20(29).gif

Какво и е на гласа? Шушана не е най-трудната песен за изпяване.

 

Нищо не и е, само поисках да чуя как звучи.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...