Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@Сенхор !!!

 

СКАНДАЛНИ НОМИНАЦИИ !! АМАН !! Къде е Теди Александрова ?“

 

 

 

Певица на годината :mf_surrender:

Анелия

Галена

Джена

Емануела

Камелия

Преслава

 

Колаборация на годината Мароко ? от София до Банско ? :mf_surrender:

Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

Галин и Лорена - Нощта гърми

Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат

Джена и Преслава - Тук жена му пази

Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея

Камелия и Гъмзата - Дразни ме

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте гласували (или не сте го направили, което пак оказва влияние), не си ги е измислял той. Мен само ме озадачи прогреса за Яница и Емануела, които са на сцена от 15 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте гласували (или не сте го направили, което пак оказва влияние), не си ги е измислял той. Мен само ме озадачи прогреса за Яница и Емануела, които са на сцена от 15 години.

ама как тъпите юзери на Раманиа не гласуват обективно. ПИСНА МИ ВЕЧЕ.

 

Колаборация на годината - Мароко или София до Банко -Няма две мнения по въпроса!!!!!!!! ТОЧКА

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Сенхор !!!

 

СКАНДАЛНИ НОМИНАЦИИ !! АМАН !! Къде е Теди Александрова ?“

Певица на годината :mf_surrender:

Анелия

Галена

Джена

Емануела

Камелия

Преслава

 

Колаборация на годината Мароко ? от София до Банско ? :mf_surrender:

Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

Галин и Лорена - Нощта гърми

Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат

Джена и Преслава - Тук жена му пази

Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея

Камелия и Гъмзата - Дразни ме

"От София до Банско" има 3 гласа, "Мороко" - 6, 6-тата номинирана песен - 8. Нямаше нужда от минуса, ама мерси все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ама как тъпите юзери на Раманиа не гласуват обективно. ПИСНА МИ ВЕЧЕ.

 

Колаборация на годината - Мароко или София до Банко -Няма две мнения по въпроса!!!!!!!! ТОЧКА

 

Трай бе. Песента може да гърми навсякъде, ама Ломската мастия като няма фенове и подкрепата няма да я има. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда никога няма да стане певица дори в този форум.

:roll1: Отдавна си е певица Тедка, по-гласовита от голяма част от любимките ви, които величите толкова много. За съжаление, голяма част от които объркали професията си. :1000 (19):

 

Не знам дали масово, но конкретно в този форум се има много объркана представа за значението на думата "певица".

 

 

Трай бе. Песента може да гърми навсякъде, ама Ломската мастия като няма фенове и подкрепата няма да я има. :1000 (19):

И к'во Яна с нейната тоооолкова голяма фенска маса пак "Ломската мастия" си я мачка отвсякъде и вади хит, за какъвто първата само може да си мечтае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже Теда не си е объркала професията.

Ами един човек, гледащ реално на нещата никога не би отрекъл фактите. Ако си беше объркала професията едва ли би влезнала в Пайнер посревдом музикален конкурс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видя как ще свиркате като Теда мине и нечувания хит на Преса от Добрич.

Тогава ще ми стане много интересно :whistling:

За мен не е важно дали ще го мине. На мен като не ми харесва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пак ли започна с минусите? За миг помислих че си се вразумил и пораснал.... :mf_surrender:

Това за Фиклената..

И аз...

Не мога да му върна жеста, защото вчера съм му дала плюс. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен, получават им се дуетите. Пасват си като гласове.

Мен незнайно защо ме е зарибила повече от Ангелите плачат, а принципно баладите на Деси ме кефят повече от комерсите... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен незнайно защо ме е зарибила повече от Ангелите плачат, а принципно баладите на Деси ме кефят повече от комерсите... :1000 (29):

Ангелите ми е любима, когато излезе я слушах постоянно. А сега тази по същия начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пак ли започна с минусите? За миг помислих че си се вразумил и пораснал.... :mf_surrender:

Това за Фиклената..

Днес ми даде минус , защото честитих 14те години на сцена на Преслава в тази тема :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена

Притежава груб и дрезгав глас, с отвратителен тембър. Изпълнява ужасно български народни песни и песни на балканските народи. Натрупва богат опит из стаите на хотелите и мотелите в София, а и не само. Откроява се и със завидни креватни умения, подсказващи огнен темперамент и ковренския и дух. Родена в град Смядово, представителка на североизточната свиркова школа.

:Vishenka_05:

 

Днес ми даде минус , защото честитих 14те години на сцена на Преслава в тази тема :1000 (29):

 

Пак нещо се е бъгнал 1000%20(10).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ми даде минус , защото честитих 14те години на сцена на Преслава в тази тема :1000 (29):

 

Такива са си феновете на лицемерната Галя от година на година вече лицемерието и излиза наяве като не уважи шефа за годишнината на Пайнер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...