Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Целия playlist на Ивана е изтрит, вкл. и от Ivana PlanetaOfficial канала.

 

Няма нито една нейна песен вече в PlanetaOfficial.

 

Всъщност, клиповете не са изтрити, а маркирани като "частни", т.е. не са нацяло затрити и могат да бъдат върнати пак.

 

Което надали ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам алтернативна теория:

Сърбите ги е хванало яд че Българските кавъри на песните им са по-хитови и целенасочено са започнали да пускат фалшиви страйкове на клиповете на Ивана въпреки че правата са ОК, и затова от Пайнер са ги скрили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен е точно нещо за кавърите - или наистина умишлено са скрити, или е изритана. Не вярвам да е напуснала.

Как ще изритат точно Ивана? И то за кавъри .. все едно за първи път прави.

Или тя се е ядосала и им е вдигнала скандал за случая с "Твое копие", или може наистина да са ги скрили временно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

„В петък „Пайнер“ отпразнува своя рожден ден. Ивана беше до инж. Митко Димитров. Тя продължава да си има договор с фирмата„, заяви пред Secret.bg пиарът на компанията, който се ангажира да провери какво се случва с проектите й в сайта за видео споделяне.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми така ще е, като не може да се усети Иванка, така ще е. Не може цял живот сръбски кавъри, накрая не само, че писна на хората, които се сещат за нея само като видят кебабчета и бира, ами и правни проблеми си докара.

Не може да си вземеш година и кусур почивка, уж да се избистриш, да премислиш кариерата си... и накрая.. нов сръбски кавър.

Ми докога ма, Ивано, само сръбско?

 

И Стораро не се е спрял с гръцките кавъри, но при него го има и другото - него под дефолт го слушат и роми, и турци, половината са били в гърция на работа и много от тях знаят гръцки (говоримо), знаят и оригиналите, и избщо - канят го, слушат го, сватбите им са скъпи. Така да се каже, намерл си е нишата.

 

Обаче Ивана с това сръбско се оля. Ако наистина е вън от Пайнер, предлагам да ходи в Гранд, ще се чувства в собствени води. Може и дует с Пепа, и тя е в Сърбия, даже имаше едни песни издадени в Гранд и Пинк.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен е точно нещо за кавърите - или наистина умишлено са скрити, или е изритана. Не вярвам да е напуснала.

Слави каза, че песните на балканите се закупуват за определен срок от време. След това правата се губят. Което е абсурдно просто.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен е точно нещо за кавърите - или наистина умишлено са скрити, или е изритана. Не вярвам да е напуснала.
Нали не смятате сериозно, че някой може да "изрита" една от безспорните гранддами на жанра и самата фирма?! Както и никой не е "изритвал" Камелия, която показа нагледно, че може да се работи и без Пайнер, при това с качествени клипове като "Минута живот" и категорични хитове като "Дразни ме".

Пък и ако ставаше въпрос за кавърите, то тогава защо са изтрити авторски песни, каквито са "Ало, мамо" на Спас Лазаров, "Дъжд от рози", "Не искам да знаеш",

"Това е парчето", "Ах, тези пари", "Парфюм", "Стара история", "Къв си ти, бе", "Доза любов" и прочие... Една 18 годишна кариера няма как да се гради само на кавърверсии,

колкото и да им се иска това на някои доброжелатели!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че смятам, че честолюбивият и главозамаян Димитров би могъл да изрита една от златните си кокошки от миналото, защото го вкарва в проблеми с това, че още си живее в 2004, а не се е научила на новия бизнес в 2018, където като правиш кавър, си плащаш правата.

Точно това имам предвид, че заради кавърите са се скарали и са скрили и авторските песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че смятам, че честолюбивият и главозамаян Димитров би могъл да изрита една от златните си кокошки от миналото, защото го вкарва в проблеми с това, че още си живее в 2004, а не се е научила на новия бизнес в 2018, където като правиш кавър, си плащаш правата.

Точно това имам предвид, че заради кавърите са се скарали и са скрили и авторските песни.

Лелка никак не живее в 2004, тъй като кавърдисва един от най-големите гръцки хитове (в нейн вариант, "Падни на колене") през 2013 и е повече от наясно с бизнеса. И пак да подчертая дебело - нито някой е "изритвал" Ивана, нито пък може да си го позволи. Да не говорим, че в този бранш няма нищо ново от поне 10 години, което автоматично значи, че няма и на какво да се учи никой от участниците в него.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам никаква логика да скрият дори и авторските песни на Ивана ако наистина няма някакъв проблем с нея. Но се съмнявам тя да напуска/да е изгонена от Пайнер. Второто звучи абсурдно, а първото вече се доказа, че е било само слух, след като тя промотира първия си потенциален хит от години в техния канал. А ако все пак евентуално напусне ще съм със смесени чувства. До преди 'Твое копие' си мислех, че няма смисъл тя да седи там след като и без това не прави хитове, но след успеха на тази песен определено се видя, че милионният им канал може да й помогне дори на нея. Без Пайнер се съмнявам да има чак такъв интерес към нейните проекти в нов малък канал. Само Десислава и Камелия са успявали да го постигнат, но те поначало са много по-разчупени изпълнителки и знаят как да привлекат по-младия таргет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам никаква логика да скрият дори и авторските песни на Ивана ако наистина няма някакъв проблем с нея. Но се съмнявам тя да напуска/да е изгонена от Пайнер. Второто звучи абсурдно, а първото вече се доказа, че е било само слух, след като тя промотира първия си потенциален хит от години в техния канал. А ако все пак евентуално напусне ще съм със смесени чувства. До преди 'Твое копие' си мислех, че няма смисъл тя да седи там след като и без това не прави хитове, но след успеха на тази песен определено се видя, че милионният им канал може да й помогне дори на нея. Без Пайнер се съмнявам да има чак такъв интерес към нейните проекти в нов малък канал. Само Десислава и Камелия са успявали да го постигнат, но те поначало са много по-разчупени изпълнителки и знаят как да привлекат по-младия таргет.

Оф, ти пак едно и също. Разбрахме, че само Десислава и Камелия са го правили и са разчупени. Да вземат и да направят по един концерт и да видим.

Ивана и Глория са правили. Ей, аман. Не могат да не бъдат намесени тия двете.

По темата: Ивана едва ли е напуснала. По-добре да не се гадае. На Ивана й трябва муза - също като при Глория. Трябва да се вдъхновят и могат да смажат всички с хит. Проблемът е, че го карат по инерция. Както знаем, има цикли и нищо чудно скоро да се размърдат. Хит не се вади всеки ден. По-добре песни като "Твое копие", дори и кавъри, отколкото рап полюции. Имаме си Лора Караджова и компания за тая работа. А защо се трият клипове... не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ще се споменават Десислава и Камелия след като са единствените от първата генерация, които правят големи хитове и днес. Когато Глория и Ивана направят техните си И на всички като тебе и Дразни ме, бъди сигурен, че аз ще съм един от първите, които ще слага и тях в уравнението с актуалните стари имена.

А това, че Дес и Камс още не правят концерти не значи, че няма да направят някой ден и на тях да изпеят успешните си песни от три поредни десетилетия.

Ивана всъщност вече има подобие на хит в лицето на Твое копие, макар и не в чак такъв мащаб. Песента си е доста свежа, но същевременно с нейния си почерк- точно каквото трябваше да направи отдавна. Хората харесаха парчето, но тази глупост с авторските права прецаква засилката му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прощавай, но "Аз съм с теб" и "Ненаситна" също са хитове от новото, тъй наречено "слабо" време за Ивана и Глория.

Ти сериозно ли? Песента на Ивана е на 10 години, на Глория може би на 7. Дори и "Пясъчни кули" не бих тръгнала да броя към съвременни хитове, ти си тръгнала да вадиш песни от миналото десетилетие.

И как нищо няма да се е променило в бизнеса, основно зависят от youtube, където авторските права са супер стриктни, всичко може да достигне до всяко кътче на земята за секунди и в такава среда с неуредени кавъри и откровени кражби, т.е. специалитетът на Ивана, няма как да се оцелее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прощавай, но "Аз съм с теб" и "Ненаситна" също са хитове от новото, тъй наречено "слабо" време за Ивана и Глория.

Така е, но това са песни от преди няколко години. Ако успеят да направят такива и днес, когато кариерите им са вече на около 2 десетилетия като на Десислава и Камелия, определено ще минат в тяхната категория. Не че категорията на Глория не е завидна по свой си начин с концертите на всеки 5 години и успехите по читалищата. Но някак си си мисля, че и в световен мащаб изпълнителка като Мадона нямаше да е кралицата на попа ако си беше зарязала актуалността някъде през 90-те и оттам нататък разчиташе главно на концертна дейност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли? Песента на Ивана е на 10 години, на Глория може би на 7. Дори и "Пясъчни кули" не бих тръгнала да броя към съвременни хитове, ти си тръгнала да вадиш песни от миналото десетилетие.

И как нищо няма да се е променило в бизнеса, основно зависят от youtube, където авторските права са супер стриктни, всичко може да достигне до всяко кътче на земята за секунди и в такава среда с неуредени кавъри и откровени кражби, т.е. специалитетът на Ивана, няма как да се оцелее.

Повече от сериозно - споменатите два големи хита на съответните изпълнителки, са издадени в период на спад и за двете, което е показател, че нищо никога не се знае. Да не говорим, че "Пясъчни кули", за която говориш ти, е най-силната балада за 2013 година.

А колкото до това кой е "специалитетът" на Ивана, то той е винаги живото и ВЯРНО пеене. Нещо, с което ютуб звездите и фаворитки на сегашното "десетилетие"не могат да се похвалят. Нещо повече - никак не го умеят. И затова единственото, което правите, е да броите милиони гледания. Ами... Не е интересно!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да става караоке изпълнителка или да пее в пиано бар, като умее да пее толкова добре чужди песни. В музиката най-малко уважавам плагиатството и такива като Ивана изобщо не мога да ги отчета като артисти и 20 авторски шедьовъра да изкарат - нали знаете приказката, че в една каца с ла.на и да има две ягоди, пак няма да ги изядеш? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...