Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какви са най-добрите гледания за първите 24 часа от България (не само чалга)? Топ 3-4-5 ще е супер :D

1.Гери-Никол и 100 кила - Напрао ги убивам - към 650K

2.Криско - Базука - 590K

3.Преслава - Не се изтриваш - 498K

4.Азис - Мотел - 494K

5.Преслава и Джена - Тук жена му пази - 385K

 

Не съм сигурен с пълна точност за цифрите, но позициите са такива. Някъде около тези се навърта и Сузанита, но нейните не съм ги следил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

1.Гери-Никол и 100 кила - Напрао ги убивам - към 650K

2.Криско - Базука - 590K

3.Преслава - Не се изтриваш - 498K

4.Азис - Мотел - 494K

5.Преслава и Джена - Тук жена му пази - 385K

 

Не съм сигурен с пълна точност за цифрите, но позициите са такива. Някъде около тези се навърта и Сузанита, но нейните не съм ги следил.

Гери Никол на първо... потрес :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Гери-Никол и 100 кила - Напрао ги убивам - към 650K

2.Криско - Базука - 590K

3.Преслава - Не се изтриваш - 498K

4.Азис - Мотел - 494K

5.Преслава и Джена - Тук жена му пази - 385K

 

Не съм сигурен с пълна точност за цифрите, но позициите са такива. Някъде около тези се навърта и Сузанита, но нейните не съм ги следил.

Криско нямаше ли повече от Дженa и Преслава с "Герой" и "Лош или добър"?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива са си феновете на лицемерната Галя от година на година вече лицемерието и излиза наяве като не уважи шефа за годишнината на Пайнер!

За какво да уважава селянин, като Пайнера? Да не би той да е помогнал за кариерата й ? Сама проби със скандала, от там насетне всичко си е плащала, като поп - клипове (скъпи), промоции, песни от Кости и Оцко. Пайнера освен да я ощети 2008 и 2016, като даде наградите на боклука Преслава , друго не е направил за Галена. По никакъв начин не му е длъжна. Това да не е Петя от Добрич, която и бе подарявано и давано години наред. Много ясно, че ще е там и ще му целува краката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско нямаше ли повече от Дженa и Преслава с "Герой" и "Лош или добър"?

Не съм сигурен за тези, останал съм с впечатлението, че са тръгнали с по-малко. Някой по-запознат с Криско да каже. :D

Забравих и Тита- Антилопа... Тя с колко тръгна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Гери-Никол и 100 кила - Напрао ги убивам - към 650K

2.Криско - Базука - 590K

3.Преслава - Не се изтриваш - 498K

4.Азис - Мотел - 494K

5.Преслава и Джена - Тук жена му пази - 385K

 

Не съм сигурен с пълна точност за цифрите, но позициите са такива. Някъде около тези се навърта и Сузанита, но нейните не съм ги следил.

Залязла била... :Vishenka_05: Само да изкара хубава песен и веднага предизвиква огромен интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залязла била... :Vishenka_05: Само да изкара хубава песен и веднага предизвиква огромен интерес.

 

Трагедията на фенчетата, на които бе промит мозъка с Преслава е, че те друго освен №1 не признават. А от 2010 година Преслава не е №1. Който каквото ще да говори, колкото и да се мъчи да го представи като локални победи, Преслава Е изместена от №1 и никога не си го върна. Няма Пайнер, няма награди, няма класации, няма нищо такова. Отива се в клубовете и се констатира по най-елементарният начин. Всичко в този бизнес се манипулира, но това в клубовете не може. Затова тази тема е табу, за малоумниците от Пайнер, които просто продават една надуваема кукла за секс на децата от 2010 насам, като я представят за певица. Не, не е певица, развлекателна кукла е. Затова и агитката и толкова много държи куклата да е красива, защото просто е кукла....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трагедията на фенчетата, на които бе промит мозъка с Преслава е, че те друго освен №1 не признават. А от 2010 година Преслава не е №1. Който каквото ще да говори, колкото и да се мъчи да го представи като локални победи, Преслава Е изместена от №1 и никога не си го върна. Няма Пайнер, няма награди, няма класации, няма нищо такова. Отива се в клубовете и се констатира по най-елементарният начин. Всичко в този бизнес се манипулира, но това в клубовете не може. Затова тази тема е табу, за малоумниците от Пайнер, които просто продават една надуваема кукла за секс на децата от 2010 насам, като я представят за певица. Не, не е певица, развлекателна кукла е. Затова и агитката и толкова много държи куклата да е красива, защото просто е кукла....

Аз не казвам, че е номер едно, а че не е залязла. Разбира се, че Преслава не е номер 1 от около 2011 година. Въпросът е, че не се случи както при Ивана - да залезе тотално и нова да стане номер 1, а на върха са 4-5 имена, които в различни периоди са по-силни и по-слаби. Галена в никакъв случай не е номер 1 от 2010-2011 насам, имаше много силни години, но такива имаха също Преслава, Анелия, Джена, Емануела, мъжете...

Link to comment
Сподели в други сайтове

15 г . !?!?!?!?

 

Пълна трагедия е 5000 дечица да са харесали снимката й. А едно време обвиняваха фолкаджийките, че показвали баджак и цици.... :1000 (29):

 

Ивана е пяла гръцко на годишнината на Пайнер. Другите пяли ли са нещо - Нелина, Дачева, Глория?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна трагедия е 5000 дечица да са харесали снимката й. А едно време обвиняваха фолкаджийките, че показвали баджак и цици.... :1000 (29):

Много жалко и смешно е. Такова държание на 15... Като се замисля такава 15 годишна чалгарка не сме виждали :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива са си феновете на лицемерната Галя от година на година вече лицемерието и излиза наяве като не уважи шефа за годишнината на Пайнер!

Неблагодарност се нарича това.Факт е,че Митко Димитров не е кой знае какъв продуцент след като не помага много на изпълнителите си,но все пак платформата,в която се изявяват всички е негова,youtube акаунта-негов.Колкото и лоши черти да има не е лошо да се помнят основните "привилегии",които те имат благодарение на това,че са в Пайнер.А на други като не им изнася да напускат.

 

Залязла била... :Vishenka_05: Само да изкара хубава песен и веднага предизвиква огромен интерес.

Хубава песен+хубав клип=разби всички рекорди в чалгата+на титана Азис.Какво друго да си говорим? :1000 (19):

Представи си ако така се трудеше за всеки проект какво щеше да е.Някои щяха да получат удар :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя в момента може да се похвали с по-хубави клипове от Галена? Няма и скоро няма да има. Говорим за фолка.

Клиповете на Андреа и Камелия са мноого над Галенините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

боже мой къде пък срявняваш чаршафания клип на Андреа с шедъовъра на Галена

 

49335902-1024x682.jpg

Че всеки клип,който е с ефекти се прави на зелен фон.Толкова ли нямате обща култура?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя в момента може да се похвали с по-хубави клипове от Галена? Няма и скоро няма да има. Говорим за фолка.

Няма такава. Но коя в момента може да се похвали с по-хубави песни от Галена? ... всички? Че даже и Денис, и Крисия Д....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...