Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази песен на Десислава е най-големият й хит преди Мъжете. Поздрав за всички тук, които твърдяха, че в първия й албум няма златни хитове. То не че нямаше и други, де...

Не знаех, че е гостувала на големия Тодор Колев и дори си е била в такива близки отношения с него. Браво. Визията обаче е покъртителна. :1000 (29):

Кама е супер на тези клипчета, как си седи отстрани и гледа... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Емануела не успя да мине дуета на Преслава и Джена :3fdb8960598fa63e:

Това е една от любимите ми несбъднали се прогнози на Конди - Панди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е една от любимите ми несбъднали се прогнози на Конди - Панди.

 

Съгласи се, че ще е странно "Виновна" да остане по-големият хит от "След мене и потоп". Втората е много зарибяваща и ударна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласи се, че ще е странно "Виновна" да остане по-големият хит от "След мене и потоп". Втората е много зарибяваща и ударна.

О, разбира се! Но и в първата има топ фрази в моя стил - Съдба удари, така го разплачи, че по вода да му върви; По егото му с мен го удари; Сам останеш ли, изгаряш в пламъци;

"Това ми беше като наследство" е 1000 пъти по-музикална и зарибяваща, чак ми е чудно "а твойте рани направих ги аз" как стана такъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е много над Преслава.

Подобни заключения след като Галена има публиката, наградите, продажбите на албумите и участията на Преслава. Към момента може да си мечтае само за половината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доживях да чета в Сигнал, че Галена била "1000 пъти по-добра певица" от Преслава. Някои души имат нужда от спешна хоспитализация с еднопосочен, доживотен, без право на обжалване, стикер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е много над Преслава.

Обективно погледнато Галена изобщо не е в една категория с Преслава. Втората отдавна е голямо име и нищо не може да я свали оттам. Галена е просто една от многото и вече слиза надолу. Нека да си знае мястото и да не се слага при каките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро говорих с хора от екипа на Култ и Екстра във Варна и ги питах към коя чалгарка има най-голям интерес като идват тук. Отговорът им беше еднозначен и категоричен - Галена. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро говорих с хора от екипа на Култ и Екстра във Варна и ги питах към коя чалгарка има най-голям интерес като идват тук. Отговорът им беше еднозначен и категоричен - Галена. :)

 

Глупости. Тя е залязла вече и не може да има интерес към нея, нещо си се объркал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Тя е залязла вече и не може да има интерес към нея, нещо си се объркал.

 

Нека си говорят хората, да лежат на стари лаври като любимките им и да търсят оправдания за настоящите им провали и поизгубен статут. :whistling: Пластовете в чалгата са много ясно наредени в последните 2 години и сериозни изменения няма, изключвайки спада на интереса към Галин и Фики. На върха има място само за една и на всички би трябвало да им е ясно коя е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро говорих с хора от екипа на Култ и Екстра във Варна и ги питах към коя чалгарка има най-голям интерес като идват тук. Отговорът им беше еднозначен и категоричен - Галена. :)

Естествено,че е Галена.То ти друго име в чалгата не познаваш така като гледам.Изобщо гледната ти точка за попфолка е адски изкривена през призмата на тая.То затова Преслава открива Дъ култ(преди Час пик) за 4ти път и за 3 месеца има около 4-5 участия в същото заведение,защото Галена е най-предпочитана.Като почвете така да се изхвърляте умирам от смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро говорих с хора от екипа на Култ и Екстра във Варна и ги питах към коя чалгарка има най-голям интерес като идват тук. Отговорът им беше еднозначен и категоричен - Галена. :)

Аз, като варненец мога да потвърдя. Галена едната седмица е в екстра, следващата в култ и така цяло лято. И винаги е много пълно. Преслава, Галин също са често канени, но Галена е всяка седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро говорих с хора от екипа на Култ и Екстра във Варна и ги питах към коя чалгарка има най-голям интерес като идват тук. Отговорът им беше еднозначен и категоричен - Галена. :)

Ти за да уязвиш Преслава, си готов на всичко, все пак, не се учудваме :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

коментирайте ?

 

Какво да коментираме? Албанската версия се гледа основно от албанци, българската се гледа не само от българи, но и от албанци. Нищо неочаквано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...