Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Правдоподобно е на 16, каквато е разликата между леля Дорче и малолетната хаймана. Никъде не съм казал, че на 10 е нормално. Научи се на четене с разбиране. :mf_surrender:

Аз също не съм казал,че е правдоподобно.Иронизирах те за поста ти,че я е родила на 10.Четенето с разбиране е от нещата,което умея най-добре.

 

 

Галена си остана без награда за "Песен на годината", пуу язък :3fdb8960598fa63e: а реално гледано 2013 заслужаваше повече от Преслава с "Дай ми", а още повече с "Кой", 2014 "Хавана Тропикана" си е еднаква по хитовост с спечелилата "Моли се да не почна" и накрая 2015 даже няма к'во да си говорим..

Една от най-противните Оцкови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не това е смисълът и не си разбрал в крайна сметка. Да родиш на 16 не е като да родиш на 10. Сега изясни ли ти се?

Да,извинявай,а и като цяло смятам,че нямаше смисъл от спора ни. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена си остана без награда за "Песен на годината", пуу язък :3fdb8960598fa63e: а реално гледано 2013 заслужаваше повече от Преслава с "Дай ми", а още повече с "Кой", 2014 "Хавана Тропикана" си е еднаква по хитовост с спечелилата "Моли се да не почна" и накрая 2015 даже няма к'во да си говорим..

Тя и Преслава заслужаваше Певица на 2010-та, ама нъц!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Преслава заслужаваше Певица на 2010-та, ама нъц!

Тихо ми пази! :1000 (29):

 

Галена разби в Банско. Толкова много хора не бях виждала скоро на Пайнерски концерт. Много задръствания имаше и туристи от Македония. Дано качат някъде целия микс.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

c

Тихо ми пази! :1000 (29):

 

Галена разби в Банско. Толкова много хора не бях виждала скоро на Пайнерски концерт. Много задръствания имаше и туристи от Македония. Дано качат някъде целия микс.

Представянето на STAN хареса ли ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

c

Представянето на STAN хареса ли ти?

Хванах му само част от микса, , но не беше кой знае колко добре. Хората не му знаеха песните, но го аплодираха и му се кефеха много. Борис С. ми хареса повече. Доста от песните им със Слави и бенда изпя.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

c

Представянето на STAN хареса ли ти?

Хванах му само част от микса, , но не беше кой знае колко добре. Хората не му знаеха песните, но го аплодираха и му се кефеха много. Борис С. ми хареса повече. Доста от песните им със Слави и бенда изпя.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хванах му само част от микса, , но не беше кой знае колко добре. Хората не му знаеха песните, но го аплодираха и му се кефеха много. Борис С. ми хареса повече. Доста от песните им със Слави и бенда изпя.

Друго?

Галена хареса ли ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах няколко клипчета на Галена от снощи.. ами не знам как да ги коментирам.. Тя грачи ужасно. Наистина това не е пеене нейното. Едвам ги изслушах,представям си на живо какво е било... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Майка ти, баща ти с мен са запознати...“

 

Това било част от текст по нова песен на Камс...

 

Ще бъде лице на кампанията на Бтв- Да изчистим България.

 

Май БТВ си имат нова любимка, от една година е по всичките им предавания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...