Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Страхотен коментар ! Но комплексирани фенове на посредствени певици, като Преслава, няма как да го разберат. Или фенове на бивши манекенки и певици...

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

това, че снима клипове по два лева не я прави посредствена ПЕВИЦА .. тва се отнася за бездарните и грачещите, каквато е Галош

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

О,ти си бил жив :3fdb8960598fa63e:

Тук съм.В повечето случаи само чета. :baaasmiley:

Дано Преслава да изкара брутален мегахит, че има огромна нужда.Последния такъв и е от 2014-та. :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

това, че снима клипове по два лева не я прави посредствена ПЕВИЦА .. тва се отнася за бездарните и грачещите, каквато е Галош

Ми все пак в кариерата на една фолк певица се гледат - песни, клипове, изяви. С кое по-точно не е посредствена Петя от Добрич? Клиповете й - колкото да минат за клип, песните- винаги копие на стари нейни с мега изтърканите теми, участията - пълен плейбек. Извинявай Петя ако не е посредствена, не знам коя :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък, като не говориш за секс, все едно водиш много бурен сексуален живот. Айде без клишета.

Ти ме бе обявил и за глух дето не виждам в "Без чувства" хита на годината, ама...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчистих страница и половина спам, офтопик и заядки. Направихте темата на нищо. Спрете се. :gun_bandana:

 

Аман и от тебе бе

Темата се казва поп-фолк скандали, не се казва поп-фолк любов и мир.. айде ствгай се, май и на теб ти е доста скучно. Прекаляваш с ролята си отново. Пак ли трябва да пиша писма до момо и да се правят анкети? Най-мразя да ми се трият коментари

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман и от тебе бе

Темата се казва поп-фолк скандали, не се казва поп-фолк любов и мир.. айде ствгай се, май и на теб ти е доста скучно. Прекаляваш с ролята си отново. Пак ли трябва да пиша писма до момо и да се правят анкети? Най-мразя да ми се трият коментари

Той трябва да се изяви вечно първи. За това някой форумци му викат "бързия" и не го понасят

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикален магазин "Планета"- Варна

9 мин. ·

Добра новина за всички почитатели и колекционери на стари дискове. Пайнер започва да прави ретираж на стари албуми, които вече са изчерпани. Тиражи ще има само на изпълнители, които са все още част от Пайнер Студио. Ще публикувам тук информация за всеки преиздаден диск, за да може желаещите да си закупят.

Дисковете ще бъдат върху CD-R, но това е единствения възможен вариант!

Ааа, усетиха накъде духа вятърът... 2 неща от този пост ми правят силно неприятно впечатление, но типично в стил Пайнер:

1. Тиражи само на изпълнителите, които все още са част от фирмата. Какъв е проблемът да се направят ретиражи и на останалите, които са напуснали? И те са били част от историята и са допринесли. Скапан димитровградски манталитет.

2. Дисковете ще бъдат издавани само върху СДР. Демек Принко диск от 50 ст. с грапава щампа. Ми извинявам се, ама и аз мога да си купя евтин празен диск от книжарницата, да ми сложат щампа във фотото, да си изтегля мастерите от нета и да правя търговия. Като ще правят нещо, да го правят като хората. Скъперници. Няма да си купя нищо преиздадено. Свиди им се да издадат матрични дискове. По-лесно е да пуснат обикновен диск на редовна цена и да лъжат хората. Скоро като преиздаваха касетки, обложките отзад бяха бели, а върху самите касетки нямаше надписи. Толкова да ги мързи и да нехаят. И що се обръщат към ретрото... Щото никой не им купува актуалната смешна продукция. Единствено на Глория й се продават нещата, то се видя 2015-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, усетиха накъде духа вятърът... 2 неща от този пост ми правят силно неприятно впечатление, но типично в стил Пайнер:

1. Тиражи само на изпълнителите, които все още са част от фирмата. Какъв е проблемът да се направят ретиражи и на останалите, които са напуснали? И те са били част от историята и са допринесли. Скапан димитровградски манталитет.

2. Дисковете ще бъдат издавани само върху СДР. Демек Принко диск от 50 ст. с грапава щампа. Ми извинявам се, ама и аз мога да си купя евтин празен диск от книжарницата, да ми сложат щампа във фотото, да си изтегля мастерите от нета и да правя търговия. Като ще правят нещо, да го правят като хората. Скъперници. Няма да си купя нищо преиздадено. Свиди им се да издадат матрични дискове. По-лесно е да пуснат обикновен диск на редовна цена и да лъжат хората. Скоро като преиздаваха касетки, обложките отзад бяха бели, а върху самите касетки нямаше надписи. Толкова да ги мързи и да нехаят. И що се обръщат към ретрото... Щото никой не им купува актуалната смешна продукция. Единствено на Глория й се продават нещата, то се видя 2015-та.

Съгласен съм за това за напусналите изпълнители, искаше ми се да си купя Огън момиче или пък Искам те на диск, ама...

И все пак е добре, че се сещат за старите си албуми, отдавна се чудех няма ли да започнат да преиздават класиките си, както нормалните световни компании правят. Дано да пуснат Нямам проблеми, та да позапълним ДС колекцията. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с дисковете сигурно ще е ден до пладне както беше и със ""Златните" хитове на Пайнер". :1000 (29):

 

На Преслава песента изобщо не ми звучи като песен на Ганев, мислех че е на Кишев, но ще видим като излезе цялата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно преиздаването на стари поп-фолк албуми, дисковете на Деси са с малко кавъри /изключение прави "Мистерия"/ и вероятността да преиздадат всичко нейно, излязло под марката Пайнер е огромна.За сведение:

Нямам проблеми - 3 кавъра / Една нощ, Танц на любовта, Любов на сън /

Ези-тура - 2 кавъра / Обичам те, Без криле /

Завинаги - 2 кавъра / Завинаги, Следи от сълзи /

Мистерия - 6 кавъра / Мистерия, Птица-скитница, Като бряг и вълна, Две сърца, Мога, Истинска нощ /

В "The Best of DesiSlava" няма нито един кавър.

Да видим дали ще се потрудят да оправят правата на песните от така желания от всички шедьовър "Мистерия". :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно преиздаването на стари поп-фолк албуми, дисковете на Деси са с малко кавъри /изключение прави "Мистерия"/ и вероятността да преиздадат всичко нейно, излязло под марката Пайнер е огромна.За сведение:

Нямам проблеми - 3 кавъра / Една нощ, Танц на любовта, Любов на сън /

Ези-тура - 2 кавъра / Обичам те, Без криле /

Завинаги - 2 кавъра / Завинаги, Следи от сълзи /

Мистерия - 6 кавъра / Мистерия, Птица-скитница, Като бряг и вълна, Две сърца, Мога, Истинска нощ /

В "The Best of DesiSlava" няма нито един кавър.

Да видим дали ще се потрудят да оправят правата на песните от така желания от всички шедьовър "Мистерия". :Vishenka_05:

Честно казано, Мистерията не знам дали се води от 'изчерпаните' албуми, мисля че по едно време го бях мяркал на CD в магазина им в София, но може и вече да е свършил. Напълно изчезнал със сигурност е Нямам проблеми. Но бих се зарадвал да пуснат всичките изброени, със сигурност бих ги взел някои на дискове.

Дано да се сетят за старите албуми на Нелина, макар и от години да не им е от актуалните имена за поп-фолка. Тони Дачева и Кристали също. Глория и Ивана, предполагам, няма да ги подминат поне тук, от тях биха спечелили най-много пари, защото заедно с ДС имат най-големи фенски маси, които биха събирали първите им албуми.

Представям си как ние обсъждаме разни такива класики, а накрая те правят номер като от рубриката си "Златен хит" и преиздават нещо от 2010 хах. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, Мистерията не знам дали се води от 'изчерпаните' албуми, мисля че по едно време го бях мяркал на CD в магазина им в София, но може и вече да е свършил. Напълно изчезнал със сигурност е Нямам проблеми. Но бих се зарадвал да пуснат всичките изброени, със сигурност бих ги взел някои на дискове.

Дано да се сетят за старите албуми на Нелина, макар и от години да не им е от актуалните имена за поп-фолка. Тони Дачева и Кристали също. Глория и Ивана, предполагам, няма да ги подминат поне тук, от тях биха спечелили най-много пари, защото заедно с ДС имат най-големи фенски маси, които биха събирали първите им албуми.

Представям си как ние обсъждаме разни такива класики, а накрая те правят номер като от рубриката си "Златен хит" и преиздават нещо от 2010 хах. :1000 (29):

Мистерия е напълно изчерпана от няколко години поне, а е много желана.

Аз "Нямам проблеми" го имам от един съфорумец, който ми го подари /dragone, обичам те!!!/ и го пазя като очите си.Аз съм и човека, успял да се добере до последната бройка на "Ези-тура" от магазина им във Варна.Голям съм късметлия. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мистерия е напълно изчерпана от няколко години поне, а е много желана.

Аз "Нямам проблеми" го имам от един съфорумец, който ми го подари /dragone, обичам те!!!/ и го пазя като очите си.Аз съм и човека, успял да се добере до последната бройка на "Ези-тура" от магазина им във Варна.Голям съм късметлия. :Vishenka_05:

Не знаех за Мистерия. Така е още по-добре всъщност, защото ще има още по-голям интерес, сигурно доста хора в Бг от години търсят този или други албуми на големите имена.

Аз на Ези-тура преди години си взех златното издание от София. Между другото, няма да е зле някои от преиздадените албуми да бъдат пуснати с някакъв такъв статус- златни и/или платинени. Със сигурност не само онези трите от 2000 и "Не съм ангел" са със сертификати. А и така Пайнер ще си направят добра реклама на старата продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реалистично ли е да мислим, че тези албуми ще бъдат издадени в оригиналния си вид? Например "Мистерия" със всичките тези кавъри? "Две сърца", щом я пя през 2014, със сигурност е уредена, предполагам няма да е трудно да се свържат с Фивос за "Мистерия" и Христодулос Сиганос за "Птица скитница". "Като бряг и вълна" също е гръцка, гледам композитора се казва Василис Келаидис. Щом за две минути го намерих кой е, едва ли Пайнер с връзките си няма да намерят начин и с него да се разберат. Но какво правим примерно с "Мога", която е испанска и като гледам на известна певица, или с "Истинска нощ", която е доста голям индийски хит? Колко ще трябва да се бръкнат за тези песни, които даже не са в топ 3 на хитовете на албума? Ако пък ги изключат, какъв е смисъла?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...