Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Към някакви никакви пак те влече.. :Vishenka_05:

Цъкайте,за да помогнем на Хита на 2014 да чукне 2 милиона. :girl_witch:

Най-любимата ми песен на Андрушка :Vishenka_05:

Помниш ли как мачкаше в Сигнал с рекорден брой победи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-любимата ми песен на Андрушка :Vishenka_05:

Помниш ли как мачкаше в Сигнал с рекорден брой победи?

да да помним и как не получи номинация за песен на годината хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария подготвя трети проект с Криско :mf_surrender:

 

Мария продължава да радва публиката с нови и интересни проекти, сред които е и актуалното заглавие в репертоара й “Всичко забранено“.

Това е втори съвместен проект с Криско, а фолк звездата е все по-смела и различна в музикалните си предложения:

 

“Да, смела съм и виж, че това се харесва. Когато нещо е различно, когато си първи, то се харесва и много ми е хубавко“ - откровена е певицата пред “Звездно“.

Мария споделя, че благодарение на новата й песен от Криско, първата им се радва на още по-голям интерес. Категорична е, че трябва да има провокация докрай, раздаване докрай и много хубави емоции.

Изпълнителката заяви в ефира на “Планета“, че публиката може да очаква още едно ново парче, плод на съвместната й работа с Криско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-любимата ми песен на Андрушка :Vishenka_05:

Помниш ли как мачкаше в Сигнал с рекорден брой победи?

През 2014 Андреа и Джена мачкаха като валяк циганския клип на Галена в Куба. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли как е възможно да влезеш в страницата на отделните изпълнителите ето оттук? Не мога да разбера защо само за някои изпълнители има страници, да не говорим, че си прегледах историята и успях да вляза в страниците на Галена и Преслава примерно и всичко си е наред, но иначе нито в търсачката, нито в локация можеш да стигнеш до тях. На Джена пък например оттук не може, а от търсачката може. Голяма глупост!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли как е възможно да влезеш в страницата на отделните изпълнителите ето оттук? Не мога да разбера защо само за някои изпълнители има страници, да не говорим, че си прегледах историята и успях да вляза в страниците на Галена и Преслава примерно и всичко си е наред, но иначе нито в търсачката, нито в локация можеш да стигнеш до тях. На Джена пък например оттук не може, а от търсачката може. Голяма глупост!

 

Доскоро можеше да кликнеш върху името на изпълнителя от класацията за България и да видиш как вярвят гледанията в други държави. Вчера видях, че вече няма такава опция. Пълни малоумници, от сума ти месеци действа тоя сайт и още не са го доизкусурили. Другият им недосатък е, че не включват всички клипове в класациите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доскоро можеше да кликнеш върху името на изпълнителя от класацията за България и да видиш как вярвят гледанията в други държави. Вчера видях, че вече няма такава опция. Пълни малоумници, от сума ти месеци действа тоя сайт и още не са го доизкусурили. Другият им недосатък е, че не включват всички клипове в класациите им.

Точно затова ми трябва. Много се дразня на всички безпочвени обвинения, че се купуват гледания. Исках да проследя как песните от тази година се движат откъм съотношение гледания от БГ/всички гледания. И макар да липсват данни за доста песни, за 23-те, за които намерих данни, съотношението е между 74% и 87%, без изключение. Интересно ми е дали чалгарките са наели математици да изчисляват по колко гледания на ден трябва да се купуват, за да изглеждат статистиките напълно реалистично, гледанията от България винаги да са сравними с гледанията извън България и някои песни да имат по 3, а други по 10+ милиона в съответствие с това колко големи хитове са. Или - недай си Боже! - гледанията са напълно реални и купуването им е само в главите на някои, които не могат да преживеят факта, че в днешно време те отразяват потреблението на музика в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

25 минути до Преси - тръпнем ли? :3fdb8960598fa63e:

Интересно ми е колко гледания ще направи за денонощие? Дали ще чукне 300к, както подобава на звезда от нейния ранг?

 

И по-важния въпрос - дали най-сетне ще изкара добра песен или ще продължава да е най-посредствената певица от А група?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно затова ми трябва. Много се дразня на всички безпочвени обвинения, че се купуват гледания. Исках да проследя как песните от тази година се движат откъм съотношение гледания от БГ/всички гледания. И макар да липсват данни за доста песни, за 23-те, за които намерих данни, съотношението е между 74% и 87%, без изключение. Интересно ми е дали чалгарките са наели математици да изчисляват по колко гледания на ден трябва да се купуват, за да изглеждат статистиките напълно реалистично, гледанията от България винаги да са сравними с гледанията извън България и някои песни да имат по 3, а други по 10+ милиона в съответствие с това колко големи хитове са. Или - недай си Боже! - гледанията са напълно реални и купуването им е само в главите на някои, които не могат да преживеят факта, че в днешно време те отразяват потреблението на музика в България.

 

Между 74 и 87 процента, казваш. А как ти се струва съотношението на песента на Теда, което Фаст беше цитирал преди ден-два. На нея 40% от трафика й идваше от чужбина. Поправи ме, ако греша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е колко гледания ще направи за денонощие? Дали ще чукне 300к, както подобава на звезда от нейния ранг?

 

И по-важния въпрос - дали най-сетне ще изкара добра песен или ще продължава да е най-посредствената певица от А група?

Но с награди и претенции до небесата :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между 74 и 87 процента, казваш. А как ти се струва съотношението на песента на Теда, което Фаст беше цитирал преди ден-два. На нея 40% от трафика й идваше от чужбина. Поправи ме, ако греша.

За нея нямам статистика, за жалост. Интересното е, че цифрите в страницата за България за даден период се разминават с цифрите в страниците на изпълнителите, нагласени на същата локация и период. Затова вярвам повече на тях, отколкото на "главната" страница.

 

Но например за Пате - 82,7% е процента. Около нея са "Моро му", "Дъ Бос" - ок, хитове... както и "Маймуно мръсна" и "Напусни". Дали великите купувачи на гледания купуват така, че съотношението да е еднакво за песен с 2,5 и песен с 11,3 милиона? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нея нямам статистика, за жалост. Интересното е, че цифрите в страницата за България за даден период се разминават с цифрите в страниците на изпълнителите, нагласени на същата локация и период. Затова вярвам повече на тях, отколкото на "главната" страница.

 

Но например за Пате - 82,7% е процента. Около нея са "Моро му", "Дъ Бос" - ок, хитове... както и "Маймуно мръсна" и "Напусни". Дали великите купувачи на гледания купуват така, че съотношението да е еднакво за песен с 2,5 и песен с 11,3 милиона? :1000 (29):

 

Коментирай тези два скрийна, които Willy пусна наскоро:

 

https://postimg.org/image/1x201ht3m3/

 

https://postimg.org/image/1lpng0bd0b/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай тези два скрийна, които Willy пусна наскоро:

 

https://postimg.org/image/1x201ht3m3/

 

https://postimg.org/image/1lpng0bd0b/

Спрели са да излизат отстрани и гледанията отиват в канавката. Тази година това се случва много често и на чисто нови, и на стари песни, което ме навежда на мисълта, че ютуб си променя формулите за показаване на видеа отстрани.

 

В смисъл такъв, сериозно ли някой смята, че се купуват гледания на песни на по 2-3 години и то по начин, по който да няма нищо съмнително в статистиките и изведнъж по едно и също време и на двете спират? Защо само на тези две песни, а? Теди Александрова например сама е казвала, че "Чалга пепрудки ѝ е най-големия хит. Защо в продължение на 2 години не е купувала гледания всеки ден, както се твърди тук, на тази песен, а би купувала на другите си? Защо има едно 5-6 свои песни, които са по-гледани? Дали пък не е заради алгоритмите на ютуб?

 

Изобщо теории на конспирацията бол. Но нито една не е доказуема, най-малкото защото противоречи със всякакъв common sense.

Link to comment
Сподели в други сайтове

като срявня 'Силния клип' на Преса с килиповете на Лидерката напушва ме смях !

всяка жаба да си знае гьола :whistling:

Яко те избива на злоба, че коментарите за проекта са положителни, а? На никой друг ли не е позволено да има успехи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

#MamaFiklena, стига си спамил тук и в темата за клипа.

 

 

Преслава ще подобри рекорда на Галена за най-гледана солова песен на жена в първото денонощие.

Галена е над тази неща. ми нека да чупи рекорди Преса, нека пак да стане Лидерка..

 

НА ГАЛЕНА ВЕЧЕ НЕ ТРЯБВА НАГРАДИ,ХИТОВЕ,ПЕСНИ„КЛАСАЦИИ

 

Чао !

 

Galena-Galin.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неочаквано за всички, ако тази песен на Преслава стане хит от ранга на Moro Mou (а като гледам интереса и одобрението не бих се изненадал) това ще е първата година от 2009 насам, в която двете с Галена ще са наравно. Иронично, но докато те двете пак са сравнявани от нас, трета е на път да спечели битката за реален номер 1- Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...