Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Видя ли това?
Специален поздрав е за теб.

Дааам. Поне виждам че е решила да следва един стил на обличане - тия къси роклички разкриващи цялата и необятна прелест са потресаващ избор, ма явно си е решила и ще ги налага. Или ги е шила на промоция и лесно се разтягат, а мънги за нов гардероб просто няма с трите дяца на ръце?

 

иначе явно успява да се забавлява, брао на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя ли това?
Специален поздрав е за теб.

 

О, това е просто класика! Б`аси циганията! Ама пък какво да се чудим, като Сторарови са си кардараши?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела мачка всичко живо в Пайнер !!!!!!!!!

 

Сменяй ме 27.10.2015

Съкровище 15.01.2016

Като теб 25.03.2016

20 лева 30.05.2016

Не ме заслужаваш 05.08.2016

Почти перфектен 28.11.2016

Незабравима 23.01.2017

5,6,7,8 07.03.2017

Виновна 02.05.2017

Без чувства 14.08.2017

Още те обичам 26.10.2017

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела мачка всичко живо в Пайнер !!!!!!!!!

 

Сменяй ме 27.10.2015

Съкровище 15.01.2016

Като теб 25.03.2016

20 лева 30.05.2016

Не ме заслужаваш 05.08.2016

Почти перфектен 28.11.2016

Незабравима 23.01.2017

5,6,7,8 07.03.2017

Виновна 02.05.2017

Без чувства 14.08.2017

Още те обичам 26.10.2017

 

Мачкала тя ... ;)

 

Кат забие една яка песен като навремето при Касъмовите, ела пак да си говорим

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима си виждал шундата на Андреа? Дано Кубрат не види това.

Не, пък и не изкам да сънувам кошмари - а впредвид рамера на Дора, не се и съмнявам, че и Кобрата също скоро не я е виждал. Ама поне кварталните магазини около тях нямат изостанало брашно ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Луд си, честно!!

Какво очакваш от П. - взривяващ хит или претоплена боза?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано от това, което чух, нещата ми намирисват не на претоплена, ами направо на развалена боза. Истинско ли е клипчето? На теб как ти звучи?

Да, сложила си го е в инстаграма ... не ми звучи добре, подозирам че текста ще е клише и баналитет.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сложила си го е в инстаграма ... не ми звучи добре, подозирам че текста ще е клише и баналитет.

 

Посредствеслава. Няма да се спасява кариерата явно. Имаше някаква надежда покрай дуета, ама....

 

Реално, ако трябва да бъдем честни, не е имала як, голям солов хит от "Няма да ти пиша", което прави година и половина. "Звездата" е слаба ракия, въпреки че направи невъобразимо много гледания, имайки предвид, че и тя звучи леко изтъркано. Тя въобще имала ли е такава дълготрайна дупка между два големи хита - година и половина? :confused1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посредствеслава. Няма да се спасява кариерата явно. Имаше някаква надежда покрай дуета, ама....

 

Реално, ако трябва да бъдем честни, не е имала як, голям солов хит от "Няма да ти пиша", което прави година и половина. "Звездата" е слаба ракия, въпреки че направи невъобразимо много гледания, имайки предвид, че и тя звучи леко изтъркано. Тя въобще имала ли е такава дълготрайна дупка между два големи хита - година и половина? :confused1:

За тази година и половина е пуснала много малко песни - само "Без теб", която си беше пълен провал + "звездата" и дуета с Джена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тийзъра на Преса ми звучи изненадващо яко, което значи че 1) ще е убийствено ретро и 2) хит няма да стане ;) Да не е дала повече от 5 лв за клип, тая част също изглежда почти обещаващо, поне кат за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами между "Лудата дойде" и "Режима" паузата пак беше д/г толкова. Между тях имаше сезонните бози "Разкрий ме" и "Скоро", които имаха някаква популярност. Друго? "По моята кожа" се въртеше по дискотеките, но не се сещам да е била топ.

 

Ааа, не, имаше "Няма да съм друга". Значи е била по-малка паузата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами между "Лудата дойде" и "Режима" паузата пак беше д/г толкова. Между тях имаше сезонните бози "Разкрий ме" и "Скоро", които имаха някаква популярност. Друго? "По моята кожа" се въртеше по дискотеките, но не се сещам да е била топ.

 

Ааа, не, имаше "Няма да съм друга". Значи е била по-малка паузата.

 

Баш толкова си е била паузата, аз питах за самостоятелен хит.

 

 

Интересно как някои хора се кефят на тийзъра, а други сме склонни дори да не изслушаме песента докрай заради него. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто ме дразни цялата тази негативна кампания, която напоследък се е образувала срещу Галена. Какво толкова е направила, че е заслужила да бъде плюта или принизявана до нива, които не заслужава. Просто е една жена, която следва своя път и кариера. Прави нещата по възможно най-класния и добър начин. По този начин, не вдига само своето ниво, но и на целият жанр.

Вместо да се кефим, че има хора, които правят всичко по силите им, има яко плюене. Ти поне си обективен и можеш да видиш нещата, които се случват.

Страхотен коментар ! Но комплексирани фенове на посредствени певици, като Преслава, няма как да го разберат. Или фенове на бивши манекенки и певици...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...