Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преси ви разказа играта , хайде поздрав за всички , които завиждат за силната година на Преси!

 

Направо ги уби Преси този път!!! Винаги така прави - като не очакваш нищо от нея, вади стабилен хит,с който помита всичко! Браво! Много съм доволен - и клипът е на много високо ниво! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена е над тази неща. ми нека да чупи рекорди Преса, нека пак да стане Лидерка..

 

НА ГАЛЕНА ВЕЧЕ НЕ ТРЯБВА НАГРАДИ,ХИТОВЕ,ПЕСНИ„КЛАСАЦИИ

 

Чао !

 

Galena-Galin.jpg

 

Много е грозно да се подиграваш с това, че някой няма мъж и/или деца. Това показва само безсилие за други аргументи.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ги уби! Двете с Галена винаги ще са в топ 2, Емануела да го д*ха :Vishenka_05:

Всеки ден си мениш мнението... Когато излдзна Емануела погреба Преса, сега обратно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ги уби! Двете с Галена винаги ще са в топ 2, Емануела да го д*ха :Vishenka_05:

 

+1

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим, Емануела има най-много хитове тази година (не че ми допада да пуска само комерси с цел да е актуална). Та на нея дори и двата й 'флопа' имат поне 5 милиона гледания. Да не говорим, че с Коцето сега уж ще влизат в All Stars, което ще направи песента им още по-масова, а и Емката предполагам, че е приготвила и 1-2 самостоятелни песни като за края на годината хаха. :D

Да не забравяме и Джена- ако и тя вземе, че пусне още един огромен хит, също ще е стабилен претендент за короната, дори ще е единствената без по-слаби сингли.

Та това ми е мисълта- че Преслава и Галена дори и да се изравнят, това вече не са времената, в които едната от двете еднолично беше на върха.

Единствено Анелия тотално се срина тази година от претендентките, не знам какво й стана. "С тебе ми е най" е хит, но почти всичко останало е потрес. Добре си отбеляза 15 години на сцена... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъди обективен за проект на Галена поне веднъж. Нещо ще ти стане.

Винаги ще ми е анти, но поне спрях да пиша абсурдности по неин адрес.

Редактирано от Fast
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси започна да чете, ерудира се и затова подбира по-добре песните си и прави по-хубави клипове :3fdb8960598fa63e:

 

https://www.instagram.com/p/Ba1XYppDcrs/?taken-by=preslava__

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси започна да чете, ерудира се и затова подбира по-добре песните си и прави по-хубави клипове :3fdb8960598fa63e:

 

https://www.instagram.com/p/Ba1XYppDcrs/?taken-by=preslava__

 

djon_makleinHow touching you are today baby :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И двата клипа са доста оригинални сами по себе си за българската музика. Галка представя идеята за бременната жена в едно на пръв поглед семпло видео, а Преслава показва паралелно развитие на две свързани сюжетни линии, и то заснети доста добре като за нейн клип. Не мисля, че феновете им трябва да спорят тук, защото за първи път и двете имат новаторски видео продукции в една и съща година, да не повярва човек. :D

 

Преслава наистина ще чупи рекорди щом има над 80K гледания още в периода на 'зацикляне' на YouTube преди среднощното обновяване...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво има в Моро му? Галош с надут корем се върти в кръг 4 минути .. :mf_surrender:

 

Кака Кели, песента и клипа са подарък и са посветени на нейния син, какво искаш да е. Жената тогава е била бременна, искаш да се мята и изпълнява някаква танцова хореография ли? Според мен, клипът на Моро му не е претенциозен, но е семпъл и изчистен, точно такъв какъвто трябва да бъде е. Май си предозирал и ти днес като любимката си.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекорд за най-гледана песен в рамките на 24 часа (изкл. Нова Година):

 

Галена - Moro mou: 352 379 (второ денонощие) :Vishenka_05:

Джена и Преслава - 385 000

 

а за самостоятелна песен - мигом ще бъде подобрен :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преслава - 385 000

 

а за самостоятелна песен - мигом ще бъде подобрен :Vishenka_05:

 

Със сигурност, но ако Галошица заложи на попфолк парче, както се говори, ще си го върне пак. Щом Вресла може да направи 400К към днешна дата, Смядово ще могат повече. Доказало се е във времето. Така, че гърмете шампанското, докато е време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност, но ако Галошица заложи на попфолк парче, както се говори, ще си го върне пак. Щом Вресла може да направи 400К към днешна дата, Смядово ще могат повече. Доказало се е във времето. Така, че гърмете шампанското, докато е време.

ЛЮБОВ ЛИ Е? ХВЪРЛЯМ СЕ !!!! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

#Мамаураган скоро ще се завърне и ще ги разглоби като лего. Нека сега да се радват, докато им е дадено време. :3fdb8960598fa63e:

Тя не се ли завърна с дуета с Фикрет (който флопна на третия ден)?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...