Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Рекордът на Галя е разбит. В момента Не се изтриваш има 293к гледания. До 18 ще 400к. Преслава ги размаза по всички параграфи!

320k са вече, с 15,200 харесвания, подчертавам. За рекорда с Джена дето имаха 400к с 11к харесвания винаги ще си мисля че има нещо гнило там, но този път смаза, браво!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Неадекватницата сладка тя. :Vishenka_05:

Абсурд! Тя си е перманентно "на отскок". По рождение си има една-две ракийки. Ако допълнително вземе нещо за стимул, тогава не знам що за неадекватна ще е... :1000 (29):

В последно време нещо и аз започнах да ставам като Деса. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислите ли, че Пресли може да направи половин милион за денонощие? Вече има почти 400к, а остават над 5 часа до 18 ч.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислите ли, че Пресли може да направи половин милион за денонощие? Вече има почти 400к, а остават над 5 часа до 18 ч.

Пак когато се канеха да я затрият от А листата смаза с гръм и трясък.Това само Пресли го може :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

така ще е като рекламира на сто места !

 

Къде е рекламирала? Нито в инстаграм има реклама, нито във фейсбук.

 

Само да напомня, че TheBoss имаше и на двете места :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е рекламирала? Нито в инстаграм има реклама, нито във фейсбук.

 

Само да напомня, че TheBoss имаше и на двете места :3fdb8960598fa63e:

Как смееш да говориш такива глупости! Дъ босс е такъв световен не-чалга хит,че рекламите му са под нивото. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 2 х 1 000 000 и 1 х 2 000 000 от Глория :whistling:

 

 

 

И още ще има. ”Можеш ли да ме обичаш” и ”Криле” още малко и ще направят милион, ”Прегърни ме” също. Поне са си нейни гледания и към всяка песен има приличен интерес. Мале, така ми се иска да заложи на Ганев за нова песен или на Биолчев и да гръмне яко...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така Преслава още не е влязла в световната класация за клипове в YouTube, по мои изчисления трябва да е някъде между 400 и 450 място? И при Азис беше така, мисля че и тогава бях попитал, но не помня отговора. Не зачитат български клипове ли? Или трябва да ти е потвърден канала, за да те имат за нещо? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо да се дават пари за реклама, ама трябва да се отбележи все пак, че някаква част от гледанията не идват от страхотна музикалност и желание за слушане на съответната песен, а от реклама и в случая нежелана.

fafaefae7enUemJ.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслито пръсна ли ви дето много знаехте някои. Бяхте сигурни, че вече интерес към нея нямало. Та коя е лидерката

с клипове и песни като пада звезда да лидерка :mf_surrender:

 

 

пак песен годината е при Галка

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още ще има. ”Можеш ли да ме обичаш” и ”Криле” още малко и ще направят милион, ”Прегърни ме” също. Поне са си нейни гледания и към всяка песен има приличен интерес. Мале, така ми се иска да заложи на Ганев за нова песен или на Биолчев и да гръмне яко...

 

"На по-добрите стрелци" също има над милион общо от двата канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Соня Немска вадеше убийствени парчета на времето през далечната 2000 година.. като цяло Слави Трифонов имал все добри изпълнители! :3fdb8960598fa63e:

 

https://www.vbox7.com/play:69bbf1fc91

 

 

Максим също уникални песни имаше..жалко,че не продължи!!

https://www.vbox7.com/play:a01e63f3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте какво, от това голям хит няма да стане и го знаете прекрасно. Не ви разбирам усилията в момента... :scratch:

 

Нещо не можеш да преглътнеш от факта, че Преса изкара песен, която е по - интересна от на твоята..свиквай, че Деса и тя с този дует те довърши тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори път, от това голям хит няма да стане. Бозичка за до Нова година. Нищо повече....

 

Снощи като я чух песента и не ми хареса, но си позволих да я пусна пак и ми хареса..определено Преса се завърна ударно с тази песен....така, че колкото и да ти се иска..приеми факта и свиквай!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трети път, специално за недоразбралите. От това голям хит няма да стане така, както не стана нито един пайнерски дует в последните години. Само приказки и броене в канал с 1 милион абоната. Хубаво е, че скоро ще има концерт, за да се уверите в същото. "Пада звезда" си е по-добра песен отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"На по-добрите стрелци" също има над милион общо от двата канала.

Така е.

 

Те сборно и клиповете на "Изсвирете нещо ударно", "Не лъжи на колене", "Обичай ме такава", "На мъжете, които не обичах" и др. също минават 1 000 000. Дори и на "Феникс ако се съберат някакви клипове клонят към 1 000 000.

Но какво от това какви са им гледанията, след като са направени без реклама, а и има хора, които да ги слушат по концерти :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...