Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Музикален магазин "Планета"- Варна

9 мин. ·

Добра новина за всички почитатели и колекционери на стари дискове. Пайнер започва да прави ретираж на стари албуми, които вече са изчерпани. Тиражи ще има само на изпълнители, които са все още част от Пайнер Студио. Ще публикувам тук информация за всеки преиздаден диск, за да може желаещите да си закупят.

Дисковете ще бъдат върху CD-R, но това е единствения възможен вариант!

Oooooo, страхотна новина.Дано пуснат първите албуми на Есил, Мария и Райна, че са неоткриваеми. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

100-килограмовата Деси Слава мята леки гюбеци на сватбата на Фики и Гюлджан:

:roll1: Много сладък мишелин е. :Vishenka_05:

 

Интервю с Галена и Галин. Забележете изражението на лицето й, като говорят за сключване на брак между тях двамата. Галена го раздава "над нещата", но си личи, че й е болка задето Галин не й предлага да му стане жена официално:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

100-килограмовата Деси Слава мята леки гюбеци на сватбата на Фики и Гюлджан:

:roll1: Много сладък мишелин е. :Vishenka_05:

 

Интервю с Галена и Галин. Забележете изражението на лицето й, като говорят за сключване на брак между тях двамата. Галена го раздава "над нещата", но си личи, че й е болка задето Галин не й предлага да му стане жена официално:

ама те нямат граждански брак така ли ?!!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямат. Галин си пази милионите.

Щом след две деца още не са женени, не вярвам да го направят някога.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом след две деца още не са женени, не вярвам да го направят някога.

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ! това не го знаех. Галин може да я изхвърли като мръсна котка :@

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжете, които са милионери са по-предпазливи, все пак там става въпрос за много пари, бизнес, връзки и .т.н. Няма да е много приятно да дойде някоя, с която да сключиш граждански брак, а след това евентуален развод, да вземе и твоите средства, които си ги правил с години. А и, според мен, бракът е отживелица и все повече хора живеят заедно без подпис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100-килограмовата Деси Слава мята леки гюбеци на сватбата на Фики и Гюлджан:

:roll1: Много сладък мишелин е. :Vishenka_05:

 

Интервю с Галена и Галин. Забележете изражението на лицето й, като говорят за сключване на брак между тях двамата. Галена го раздава "над нещата", но си личи, че й е болка задето Галин не й предлага да му стане жена официално:

Галин й е предлагал доста пъти. В една дискотека беше паднал на колене с някаква роза и й предложи. Също така и на едно интервю преди години. Толкова ли е странно,че има хора, които не желаят да имат брак? Каква болка при Галена, като Галин няколко пъти е казвал,че сватбата им зависи от нея.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали? Емилия опреледено ми изглежда печелившата от тази раздяла. От половин година направо сияе.

 

Ми как няма да сияе, като Коко й изневеряваше с много нейни колежки, тя самата призна, че той е бил с Преслава, май го каза в интервю за Папараци. Търпяла е всичко, защото е обичала Коко, но явно й е писнало и е стигнала до етап, който не може да търпи и го зарязал. И то в период, когато беше родила Мира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин й е предлагал доста пъти. В една дискотека беше паднал на колене с някаква роза и й предложи. Също така и на едно интервю преди години. Толкова ли е странно,че има хора, които не желаят да имат брак? Каква болка при Галена, като Галин няколко пъти е казвал,че сватбата им зависи от нея.

 

Хахаха, да. И Галена просто току-така отказва да се омъжи за един от най-богатите мъже в държавата, от който междудругото има и две деца. :mf_surrender: Айде малко по-сериозно. Като й е предлагал сто пъти, защо не го каза в интервюто? И защо Галена прави сериозна физиономия на човек, чийто болна тема са засегнали, като стана въпрос за това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, да. И Галена просто току-така отказва да се омъжи за един от най-богатите мъже в държавата, от който междудругото има и две деца. :mf_surrender: Айде малко по-сериозно. Като й е предлагал сто пъти, защо не го каза в интервюто? И защо Галена прави сериозна физиономия на човек, чийто болна тема са засегнали, като стана въпрос за това?

Същата физиономия, както и ако някой спомене Преси :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но има начин да се видят и общите гледания на дадена песен, ако кликнеш върху името на изпълнителя. Въпреки това, съм съгласен, че на Теда няма начин почти половината й гледания да идват от българската диаспора в чужбина. В България живеят 7 млн. човека, а българите по света не са повече от милион и половина. Абсолютни нещастници са и двамата с Фикрет.

 

На Теда даже са й много гледанията от БГ. Основно циганите и турците в Белгия и Германия консумират песните й, щото знаят, че е една от тях. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е и?

 

За какво й е да се предлага на когото и да е било, при положение, че вкъщи има мъж-милионер и самата тя е една от най-богатите певици в България?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...