Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

обаче не помня откога не е имало толкова положително съотношение "like/dislike", даже баладите са с повече нехаресвания

 

98,6% са палците нагоре

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тя не се ли завърна с дуета с Фикрет (който флопна на третия ден)?

 

Тя самата си е виновна, че пусна клипа след не знам си колко месеца като го промотира без клип. Ако не го беше направила, със сигурност щеше да държи някакво ниво и да поддържа гледаемост. На мен ми се струва, че този проект го е направила като някакъв жест към Фики и не виждам с някакво голямо желание да е работила по него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям експеримент - няма що. Не търсете оправдания.

 

Всеки път кога е флоп при Галя, феновете със същите оправдяния.....ами я пусна ей така, каза ще няма да залага на нея, експеримент е, виж че е поп - как да върви добре при поп-фолк фенове, жест към половинката записана без кеф.......и много такива 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

виж че е поп - как да върви добре при поп-фолк фенове, 1000%20(29).gif

 

Това да не би да не е основателен аргумент? Ние сме чалга консуматори, не хип-хоп фенове. Абсолютно нормално е на доста хора да не им е по вкуса друг стил музика. И въпреки това песните й правят по 10 млн. Видяхме Преслава с нейната поп песен със Стефан Илчев колко направи, имаше ли въобще милион?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да не би да не е основателен аргумент? Ние сме чалга консуматори, не хип-хоп фенове. Абсолютно нормално е на доста хора да не им е по вкуса друг стил музика. И въпреки това песните й правят по 10 млн. Видяхме Преслава с нейната поп песен със Стефан Илчев колко направи, имаше ли въобще милион?

тази песен изобщо не беше качена в канала на Планета :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

тази песен изобщо не беше качена в канала на Планета :feminist_en:

 

Какво ме интересува? Тя и на Камелия песента не е качена в канала на Планета, ама вече гони 7 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

23101163_168017957116190_9092873969576443904_n.jpg

:1000 (19):

От всички стотици и дори хиляди хора по света, които са се правили на Ким... тя е избрала Галена да е един от няколкото човека на снимката. Евала на Галка, интересът към нея от страна на западни емблеми става все по-голям. Не че Ким е най-великият човек, който може да й сподели снимката, но все пак говорим за може би най-голямата хайлайф звезда в последните години, с утвърдено място в социалните мрежи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейханна май също беше харесала някаква нейна снимка, с кадри от #Мамаураган. :Vishenka_05:

Мхм. Хубаво е,че български изпълнители се забелязват от световни звезди. Поне дава яснота,че вървят в правилната посока.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, мечтаем ли на предстоящия концерт, по време на изпълнението на дуета с Джена, да изнесат врата на сцената и Преси докато пее, да пише с пирон и чук по нея :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, мечтаем ли на предстоящия концерт, по време на изпълнението на дуета с Джена, да изнесат врата на сцената и Преси докато пее, да пише с пирон и чук по нея :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Да! Би било брутална иновация и мачкане и скандализиране на ново ниво! :3fdb8960598fa63e:

 

А мечтаем ли при изпълнението на новия хит - "Не се изтриваш" да изкарат едно Бентли, а П. да се чекне насам-натам?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Да! Би било брутална иновация и мачкане и скандализиране на ново ниво! :3fdb8960598fa63e:

 

А мечтаем ли при изпълнението на новия хит - "Не се изтриваш" да изкарат едно Бентли, а П. да се чекне насам-натам?

Още по-брутално ще е да пише заклинания от рода на "Galena - KILL" :3fdb8960598fa63e:

Мечтаем преди всичко за несравним прием!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...