Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена с награда за "Най-добър бг изпълнител".

https://www.billboardnews.online/single-pos...-been-announced

Ама моля ти се, какъв е този измислен сайт, нас това какво ни интересува? :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

The winners of the Big Apple Music Awards 2017 includes:

Nassif Zeytounon- "New Middle Eastern Act Award"

Ahlam - "Icon Award"

Rita Ora -"Best International Act Award"

Faydee on his "Best Australian Act Award"

Saad Lamjarred- "Top Social Middle Eastern Artist "

Galena - "Best Bulgarian Female Artist Award"

Luis Fonsi - "Hit of the Year Award"

Gwen Stefani on her "Most Popular Female Artist Award"

Shakira on her "Best Latin Female Act Award"

Anggun Cipta Sasmi - "Best Asian Act Award"

Rossa - "Best Indonesian Act Award"

Mohombi - "Best African Act Award"

Super Junior - "Best K-Pop Award"

Nawal El Zoghbi - "Best Lebanese Act Award"

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И лошото е?

Никога не ми е пукало как ще изглеждам в очите на заблудени чалгарчета, които нямат мозък за себе си, а какво остава за дъното в музиката.

В момента нито я слушам тая музика, нито ме вълнува. Просто имам скучен неделен ден и ми е кеф да оборя неща, които в тоя форум са налагани с години. Не виждам дори една измислица в постовете ми.

Много странно как не слушаш тая музика, а всеки ден си тук и ни обясняваш точно това. Не ти следя коментарите, но като ги засека, винаги се оправдаваш с това. В крайна сметка никой не то интересува, живота си е твой, няма нужда да се обясняваш, но мненията ти никъде не са подплатени с факти, както казваш. Нормално е Андреа да си е правила всичко сама, все пак тя не беше певица, а манекенка, която плащаше на Люси да я лансира първите години, а което не става с пари, става с много пари. Харесвам Андреа, но цялата и кариера е фалш, винаги е плащала много повече от колкото е могла да изкара някога. За това и накрая се отказа. А купени награди винаги са й давали. Още помня за албум на 2010, когато нейния излезе декември. И то да й го дадат в година, когато Камелия, Галена ш Емилия пуснаха албуми с хитове яки клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...156832074389546

 

Когато турнето ти е успешно се появяват клипчета, че от турнето на Петя така и нищо не видяхме. :whistling:

20 години след излизането на Луда по тебе, още не се е появил по-голям хит в чалгата. Кралица

 

Всички билети за концертите на Кама са разпродадени и се очакват още допълнителни концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно как не слушаш тая музика, а всеки ден си тук и ни обясняваш точно това. Не ти следя коментарите, но като ги засека, винаги се оправдаваш с това. В крайна сметка никой не то интересува, живота си е твой, няма нужда да се обясняваш, но мненията ти никъде не са подплатени с факти, както казваш. Нормално е Андреа да си е правила всичко сама, все пак тя не беше певица, а манекенка, която плащаше на Люси да я лансира първите години, а което не става с пари, става с много пари. Харесвам Андреа, но цялата и кариера е фалш, винаги е плащала много повече от колкото е могла да изкара някога. За това и накрая се отказа. А купени награди винаги са й давали. Още помня за албум на 2010, когато нейния излезе декември. И то да й го дадат в година, когато Камелия, Галена ш Емилия пуснаха албуми с хитове яки клипове.

+1 за всичко. Андра си я имаше подкрепата от Пайнер, получавала е повечето от най-важните награди: Прогресиращ, Албум, Дует, Дискотечен хит, сред които и доста абсурдни статуетки за проекти излезли в края на годината, като "Андреа 2010", "Едно" и "Няма да съм аз". Беше набутана и на турне 2008 при положение, че като цяло само "Хладна нежност" и дуета с Кости й бяха по-известни тогава. Леко е дразнещо това постоянно натякване от страна на Денис как вече не слушал чалга и плюене по жанра по който той самият е припадал не чак толкова отдавна. Все пак любимата му изпълнителка е точно това, което изниква на античалгарите, чувайки "поп-фолк певица": руса силиконова кукла без гласови данни, никога не пееща на живо но с вечно "предизвикателно" отворена уста. Имала е и добри проекти момичето естествено, но дори самият Денис в един противоречив свой коментар призна заслугата й за пропадането на чалгата след като първо я е възхвалил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

но дори самият Денис в един противоречив свой коментар призна заслугата й за пропадането на чалгата след като първо я е възхвалил.

Аааааа, разгелееее! Един достигна до същността, но пак с негативен подход.

Просто знам, че всяко нещо в тоя свят е като монета и има две страни. :)

 

Значи най-много се кефя, когато видя някой да спори с мен, копирайки 1 към 1 стилът, който е научил от мен. Не е изненадващо, че той е фен на Андреа, най-голямата пайнерска инвестиция в копие на Камелия.

Първо нямаш нищо общо със мен за да те копирам. Аз вземам само от хора, които се доближават до мен...а повярвай ми те са едно на милион в съвременния свят. Обичам сам да градя и сам да си развивам мисленето на всякакви тематики. А ти, повярвай ми не си от хората от които бих видял повече положително, от колкото отрицателно. А и нали знаеш - с твоите камъни, по твоята глава.

 

Камелия...Трябват много други неща, които Андреа, за съжаление не притежава.

Защото това ти изречение само показва колко ниска топка си и как само с него твърденията ти в очите ми не могат да ме оборят.

Буквално ми звучи като "Харесвам Камелия, а тя има това, това и това качество - който го няма, значи не е нищо. Консерва със неспособност за виждане по-далеч от носа си. А самочувствие до безграничност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно как не слушаш тая музика, а всеки ден си тук и ни обясняваш точно това. Не ти следя коментарите, но като ги засека, винаги се оправдаваш с това. В крайна сметка никой не то интересува, живота си е твой, няма нужда да се обясняваш, но мненията ти никъде не са подплатени с факти, както казваш.

Аз казвам, че съм намалил тая музика до минимум, защото вече виждам колко нисък морал имат изпълнителите. Колко са жалки в опитите да се държат на върха, а един концерт не могат да направят. Как купуват гледания за да помпат его. Как не творят в тая музика, а я използват като средство за пари...и нищо лошо - всеки би се кефил на парата, ама ако я изкараш с идентичност и талант в сферите в които ти се отдава..просто е по-сладко. И това няма нищо общо със живота ми. Пиша във чалга форум и дискусията за чалгата е най-дискутирана, а просто реших че може и нещо по тая тема да изкажа. Също не ми е ясно колко често пиша, но от 2013 и особено последната една година да съм имал 10 поста за цяла година, а ти от както се помня си активен и особено като стане дума за Камелия или добре заформена дискусия се появяваш от някъде и почваш да сечеш тоя, който масово е бил неразбран или масовката е нападнала.

 

 

Как да не ви тегля майната, като дори не знаете да водите дискусия и да виждате, че нещата които пиша не са 100%-вото ми мнение за Галена примерно. Просто негативните неща спрямо мен към нея са повече и ги изказвам. Нито налагам мнение като вас, нито ви изкарвам тотално луди че не сте на моето мнение. Монолог няма да водя и да оставям мижитурки да ми дават наклон на чепа. Ще пиша каквото аз си реша, по какъвто начин преценя и ще ви го турна от там където ми дойде. Ако не те кефя, може да ми спреш коментарите. Има я опцията. Никой не карам на сила да ми чете постовете. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...156832074389546

 

Когато турнето ти е успешно се появяват клипчета, че от турнето на Петя така и нищо не видяхме. :whistling:

 

Може би очила ти трябват. Преслава почти всеки ден качваше клипчета от турнето си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт са резултатите от третата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Над 50 песни участваха в "Попфолк хит - III тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

 

01. Джена и Преслава - Тук жена му пази - 24 836 точки

02. Анелия - С теб ми е най - 22 050 точки

03. Емануела - Без чувства - 21 393 точки

04. Галена - #TheBo$$ - 20 213 точки

05. Камелия и Гъмзата - Дразни ме - 17 772 точки

 

06. Галин и Лорена - Нощта гърми - 15 574 точки

07. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея - 12 052 точки

08. Джулия ft. Галена - Поздрав за жена ти - 10 900 точки

09. Константин ft. Джулия - Ще ме научиш ли - 9 423 точки

10. Фики - Пате - 8 342 точки

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт са резултатите от третата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Над 50 песни участваха в "Попфолк хит - III тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

 

01. Джена и Преслава - Тук жена му пази - 24 836 точки

02. Анелия - С теб ми е най - 22 050 точки

03. Емануела - Без чувства - 21 393 точки

04. Галена - #TheBo$$ - 20 213 точки

05. Камелия и Гъмзата - Дразни ме - 17 772 точки

 

06. Галин и Лорена - Нощта гърми - 15 574 точки

07. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея - 12 052 точки

08. Джулия ft. Галена - Поздрав за жена ти - 10 900 точки

09. Константин ft. Джулия - Ще ме научиш ли - 9 423 точки

10. Фики - Пате - 8 342 точки

За клипове дали ще мине? :1000 (29):

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За клипове дали ще мине? :1000 (29):

Иронично задаваш въпроса, с цел да уязвиш феновете на Преслава. Но има и друга ирония, траеща вече доста години, а именно евтини клипове, но най-обичана в поп-фолка певица.

 

Обаче като се започне тук да се възхвалява даден

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт са резултатите от третата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Над 50 песни участваха в "Попфолк хит - III тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

 

01. Джена и Преслава - Тук жена му пази - 24 836 точки

02. Анелия - С теб ми е най - 22 050 точки

03. Емануела - Без чувства - 21 393 точки

04. Галена - #TheBo$$ - 20 213 точки

05. Камелия и Гъмзата - Дразни ме - 17 772 точки

 

06. Галин и Лорена - Нощта гърми - 15 574 точки

07. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея - 12 052 точки

08. Джулия ft. Галена - Поздрав за жена ти - 10 900 точки

09. Константин ft. Джулия - Ще ме научиш ли - 9 423 точки

10. Фики - Пате - 8 342 точки

Супер! Гласувах за почти същите песни, с тази разлика, че колкото и да харесвам Анелия не мисля, че точно този път трябваше да е толкова напред.

1.Тук жена му пази

2.Без чувства

3.Дразни ме (като тук много се колебаех между Дразни ме и #TheBo$$, в началото слушах повече тази на Камелия, в момента може би на Галена ми е по-слушаната) Като цяло е доста добре класацията.

 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Обаче като се започне тук да се възхвалява даден изпълнител на база видеоклипове е малко смешно, поне за мен. Разбира се, винаги съм се кефил на добрите видеа, и е супер да видиш нещо готино и да останеш с отворена уста, както едно време беше с "Феникс" и "Крепост", "Няма те до мен" и "Жадувам", "Грешките спират" и "Манастир" и т.н. И докато тук насладата за окото е подплатена и с душевна такава (да се разбира, че става въпрос за истински качествена песен, докосвала те), то сега главна цел е да впечатлиш и задоволиш зрителската сензитивност, не толкова да да го направиш цялостно душевно. Извънземен клип, пред истински добра песен с обикновено видео, не, благодаря, избирам второто!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За клипове дали ще мине? :1000 (29):

Обаче клипове и ПЕСЕН са две съвсем различни неща! (Ако говорим за цялостен проект вече е друго нещо!) За клипове лично аз съм гласувал за #TheBo$$, след нея Поздрав за жена ти и Сафари. Като тази година няма кой знае колко впечатляващи клипове, но човек трябва малко и да е реалист. Така, че за клипове не е кой знае какво естествено, но това не пречи и двете да изглеждат повече от прекрасно във видеото към Хита си! :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче клипове и ПЕСЕН са две съвсем различни неща! (Ако говорим за цялостен проект вече е друго нещо!) За клипове лично аз съм гласувал за #TheBo$$, след нея Поздрав за жена ти и Сафари. Като тази година няма кой знае колко впечатляващи клипове, но човек трябва малко и да е реалист. Така, че за клипове не е кой знае какво естествено, но това не пречи и двете да изглеждат повече от прекрасно във видеото към Хита си! :Vishenka_05:

Е то е ясно че откъм визия и двете са супер яките в клипа, но можеха много повече да се постараят за цялостният резултат на видеото.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то е ясно че откъм визия и двете са супер яките в клипа, но можеха много повече да се постараят за цялостният резултат на видеото.

От към видео определено има какво да се пожелае, но в повечето случаи нито Преслава, нито Джена са имали претенции да имат някакви супер добри клипове, докато си има певици които държат клиповете им да са перфектни. Веднага се сещам във времето за Камелия, Малина, Галена в последните години..... но при Преслава и Джена се забелязва най-вече, че наблягат повече на песните и текстовете. Разбира се, не винаги се получава хит, но в повечето случаи рядко грешат за песен. Всичко е до изпълнител. Добре е да държиш на ЦЯЛОСТНИЯ проект, но не при всеки е така.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангелите плачат - Деси Слава и Джордан

 

ЗАГЛАВИЕТО Е ЗВЕРСКОТО

Дано музикантска песен се наложи, за да вземат пример и останалата гилдия. Страхота песен са направили. Дано се оцени

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангелите плачат - Деси Слава и Джордан

 

ЗАГЛАВИЕТО Е ЗВЕРСКОТО

Дано музикантска песен се наложи, за да вземат пример и останалата гилдия. Страхота песен са направили. Дано се оцени

 

 

Много големи очаквания имам. Балада ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...