Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

О, имаме раздвижване в Рамания! Така наречените "десови", се появиха за пръв път от своето изчезване, след последното и участие на видинския панаир. Което идва да рече, че са далеч от определението "чалгари" и много близо до реалното си такова "кученца на Деса". Разбирам ги, те никога не са се вълнували от нищо друго в чалгата, освен от битието и страданието на Фатме. Но това е нещо, на което се изненадват новите посетители тук, а не антики като моя милост, която смени 3 компютъра откакто пише в чалгарските форуми. Е, ако можеше RAM паметта да говори... :happyppl:

 

Забелязах и още нещо. По неведоми пътища бажии, един отявлен "камелот", след доста дълго отсъствие на ника му в Рамания се появява и започва някаква своя борба с вятърни мелници, ама вече като "андроник". Странното е, че това става успоредно със завръщането, на друг отшелник с ник Denis. Някак от нищото двамата, се насочват към Сашо, Doketo и някои други "камелоти" по едно и също време и в мое отсъствие започват да ръсят акъл на килограм, като издигат скромната кариера на Андроник към нечувани висини, каквито и да е имала някога, потенциалът и не позволява да ги възстанови. Хубаво е, че въпросните двама кандидати за "раманянска" слава искат ползотворна дискусия, но някак не вярвам да имат желанието, да бъдат върнати назад във времето и обективно да съпоставим кариерата на Андроник, с тази на примерно Камелия, какъвто уклон забелязвам поне в Denis.

 

Преди 2-3 дни дадох приятелски съвет, на "двамата" господа, че не е особено умно да търсят Камелия, за съпоставка с Андреа, защото моментът е изключително неподходящ не само заради турнето на "чипровската" в САЩ, а и защото още от първият концерт тя сложи много голям кръст на турнето на Преслава. Така на хоризонта в чалгата останаха само Азис и Галена, с които могат да се търсят сравнения на кариерата "чипровска". Когато нещо е класика (като Камелия), то си остава класика и 20 години след началото. Когато е просто един от многото перхидролни проекти на Митко Пайнера (като Андреа), с цел да се накара Камелия, да преподпише на условия различни от 75:25 (за нея), то от този проект друго освен реплика не става. Малко е тъжно, но това е положението.

 

 

Може би очила ти трябват. Преслава почти всеки ден качваше клипчета от турнето си!

 

Клипчета може да качва всеки, но бисове само Камелия. Та като сме на въпроса, нещо не видях такива при Преслава.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Галин каква работа има на тази сватба иначе, за кво му е да ходи? Едва ли ще се забавлява, както Галена примерно

 

Бахти кифлата е тоя. :mf_surrender: Той не се конкурирал с другите мъже във фолка, той гонил по-модерната вълна.

 

И е много смешен, като говори с тия хилуронови устни, личи си, че има нещо неестествено във физиономията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз Камелия още си я харесвам,но ми е забавно да дразняфеновете й. :whistling:

 

Няма как да ги подразниш в момента. С "Гласът на България", зверски хит, турне в САЩ и при заявен евентуален албум тя е тотален фаворит за "Певица на годината".... ако има логика и награди, каквито преди 15-20 години имаше сигнали, че е възможно да са обективни. Това може да подразни Рамания, а не агитката на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да ги подразниш в момента. С "Гласът на България", зверски хит, турне в САЩ и при заявен евентуален албум е тотален фаворит за "Певица на годината"....... ако има логика и награди, каквито преди 15-20 години имаше сигнали, че е възможно да са обективни. Това може да подразни Рамания, а не агитката на Камелия.

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да ги подразниш в момента. С "Гласът на България", зверски хит, турне в САЩ и при заявен евентуален албум е тотален фаворит за "Певица на годината"....... ако има логика и награди, каквито преди 15-20 години имаше сигнали, че е възможно да са обективни. Това може да подразни Рамания, а не агитката на Камелия.

Само с един хит на няколки години не става.Да видим какво ще стане с Куклите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само с един хит на няколки години не става.Да видим какво ще стане с Куклите.

 

Стой и гледай какво става, след горния ми пост. 3-4 агитки ще откачат, ама наистина.... :ad: Първият смехотворко вече се хили, ама през стиснати зъби. :ar:

 

Въобще кратуните им не го осмислят, но Кама е тотален звяр през 2017, а те още я мислят, че е спряла в 2002 година. Ако изкара албум ще откачат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стой и гледай какво става, след горния ми пост. 3-4 агитки ще откачат, ама наистина.... :ad: Първият смехотворко вече се хили, ама през стиснати зъби.

 

Въобще кратуните им не го осмислят, но Кама е тотален звяр през 2017, а те още я мислят, че е спряла в 2002 година. Ако изкара албум ще откачат...

Ами да,мислят си че Камелия е още в 2002,а забравиха какъв фурор предизвика "Само за минута" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да,мислят си че Камелия е още в 2002,а забравиха какъв фурор предизвика "Само за минута" :3fdb8960598fa63e:

 

Проблемът на местните е, че са научени да мислят през призмата на Пайнер, а не безпристрастно. Трябва им време, за да се отърсят от пропагандата на чичо Митко, да започнат да слагат сами нещата на кантара и без някой да им набива акъл, сами да стигнат до логичните заключения. От години са изпаднали в някакво състояние на безтегловност и нямат опорни точки, върху които да базират наблюденията си. По този начин предпочитат по-лесното - някой да направи това вместо тях, а този някой принципно е пропагандата на Пайнер. Да, ама Пайнер не са онзи медиен жезъл, който и в днешни дни да дава посока на чалгарските настроения, а само обслужват до някъде този процес, с канала си в тубата. И докато мислеха, че това е достатъчно, защото е най-евтино, пикли като Гери-Никол и смотаняк като Криско грабнаха едно цяло поколение родено след 2000-та година. Който не вярва да излезе в квартала, пред кафенето или на пейката пред блока, за да се увери какво слушат децата от "Фейсбук поколението".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, имаме раздвижване в Рамания! Така наречените "десови", се появиха за пръв път от своето изчезване, след последното и участие на видинския панаир. Което идва да рече, че са далеч от определението "чалгари" и много близо до реалното си такова "кученца на Деса". Разбирам ги, те никога не са се вълнували от нищо друго в чалгата, освен от битието и страданието на Фатме. Но това е нещо, на което се изненадват новите посетители тук, а не антики като моя милост, която смени 3 компютъра откакто пише в чалгарските форуми. Е, ако можеше RAM паметта да говори... :happyppl:

 

Забелязах и още нещо. По неведоми пътища бажии, един отявлен "камелот", след доста дълго отсъствие на ника му в Рамания се появява и започва някаква своя борба с вятърни мелници, ама вече като "андроник". Странното е, че това става успоредно със завръщането, на друг отшелник с ник Denis. Някак от нищото двамата, се насочват към Сашо, Doketo и някои други "камелоти" по едно и също време и в мое отсъствие започват да ръсят акъл на килограм, като издигат скромната кариера на Андроник към нечувани висини, каквито и да е имала някога, потенциалът и не позволява да ги възстанови. Хубаво е, че въпросните двама кандидати за "раманянска" слава искат ползотворна дискусия, но някак не вярвам да имат желанието, да бъдат върнати назад във времето и обективно да съпоставим кариерата на Андроник, с тази на примерно Камелия, какъвто уклон забелязвам поне в Denis.

 

Преди 2-3 дни дадох приятелски съвет, на "двамата" господа, че не е особено умно да търсят Камелия, за съпоставка с Андреа, защото моментът е изключително неподходящ не само заради турнето на "чипровската" в САЩ, а и защото още от първият концерт тя сложи много голям кръст на турнето на Преслава. Така на хоризонта в чалгата останаха само Азис и Галена, с които могат да се търсят сравнения на кариерата "чипровска". Когато нещо е класика (като Камелия), то си остава класика и 20 години след началото. Когато е просто един от многото перхидролни проекти на Митко Пайнера (като Андреа), с цел да се накара Камелия, да преподпише на условия различни от 75:25 (за нея), то от този проект друго освен реплика не става. Малко е тъжно, но това е положението.

Клипчета може да качва всеки, но бисове само Камелия. Та като сме на въпроса, нещо не видях такива при Преслава.....

Нещо съществено ще кажеш ли или и ти ще използваш километричния пост за да замажеш безсилието си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да ги подразниш в момента. С "Гласът на България", зверски хит, турне в САЩ и при заявен евентуален албум тя е тотален фаворит за "Певица на годината".... ако има логика и награди, каквито преди 15-20 години имаше сигнали, че е възможно да са обективни. Това може да подразни Рамания, а не агитката на Камелия.

Бързо в бисерите! :3fdb8960598fa63e:

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знае ли се точно кой ден излиза новата песен на Камелия?

 

Ако дуетът на Деса е в бързо темпо, отново ще имаме сблъсък на титаните.

 

Ако Камелия направи 150К за първото денонощие, вдигам пир и ще се напуша. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да ги подразниш в момента. С "Гласът на България", зверски хит, турне в САЩ и при заявен евентуален албум тя е тотален фаворит за "Певица на годината".... ако има логика и награди, каквито преди 15-20 години имаше сигнали, че е възможно да са обективни. Това може да подразни Рамания, а не агитката на Камелия.

 

Хапчетата си забравил!

Много добре знаеш и си гледал всички клипове на Преслава от САЩ и много добре знаеш всичко, но проблема е,че не си си взел хапчетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангелите плачат - Деси Слава и Джордан

 

ЗАГЛАВИЕТО Е ЗВЕРСКОТО

Дано музикантска песен се наложи, за да вземат пример и останалата гилдия. Страхота песен са направили. Дано се оцени

Супер, супер якото заглавие, дано и песента е такава, защото от "Нека да е тайно", "В друг живот", "И на всички като тебе" и "Гледай да не бъркаш" Деси Слава все предлага песни, които ми стават страшно любими, особено тези + "В твоите очи" в Пайнер са най-яките неща, които е пускала до този момент. Много се надявам и тази да е такава и да я слушам непрекъснато, като тези! Очакванията са ми за музикантска песен, умерено парче или балада. Дано ме изненада..... за пореден път! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо съществено ще кажеш ли или и ти ще използваш километричния пост за да замажеш безсилието си?

 

О, ама ти открехваш ли се? :1000 (29): Аз си мислех, че си просто ентусиаст, който е влязъл в неподходящ момент в Рамания. И това не е колометричен пост. Просто драснах нещо за 10 минути. За километрични постове трябва тема, предмет на спор, някакъв опонент и мотивация, за да се получи. Ти не предлагаш нищо от това, а и с Андреа няма да стане. Виж, с нещо като Глория, Деса, Галена и Преслава може, но не и с пета-шеста реплика на Камелия....

 

п.п. И все пак подпалих по никое време местната фауна. Трябваше ми само 2 изречения и вече им подскочи сърчицето чалгарско.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, ама ти открехваш ли се? :1000 (29): Аз си мислех, че си просто ентусиаст, който е влязъл в неподходящ момент в Рамания. И това не е колометричен пост. Просто драснах нещо за 10 минути. За километрични постове трябва тема, предмет на спор, някакъв опонент и мотивация, за да се получи. Ти не предлагаш нищо от това, а и с Андреа няма да стане. Виж, с нещо като Глория, Деса, Галена и Преслава може, но не и с пета-шеста реплика на Камелия....

 

п.п. И все пак подпалих по никое време местната фауна. Трябваше ми само 2 изречения и вече им подскочи сърчицето чалгарско.... :happyppl:

Тогава защо не си цитирал поста ми от предишната страница? Намираш си нишки в които си мислиш, че си силен и можеш да обориш другите.

Най-хубавото в твоя случай ще е ако Кама наистина ти плаща за загубената кауза в налагането й толкова години...иначе ако не си взел една стотинка ще е е доста тъжно. 10 години, 20,000 поста. Смях.

А за големия "връх" на Камелия в момента нали знаеш, че "Дразни ме" стана хит заради Гъмзата? Ще видиш, че новата й песен ще е на ниво "Дай го двойно".

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за големия "връх" на Камелия в момента нали знаеш, че "Дразни ме" стана хит заради Гъмзата?

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Директно в бисерите.

 

Разбирам, че Цветан те дразни и взаимно си опонирате, ама е добре човек да има някаква реална представа за нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо не си цитирал поста ми от предишната страница? Намираш си нишки в които си мислиш, че си силен и можеш да обориш другите.

Най-хубавото в твоя случай ще е ако Кама наистина ти плаща за загубената кауза в налагането й толкова години...иначе ако не си взел една стотинка ще е е доста тъжно. 10 години, 20,000 поста. Смях.

А за големия "връх" на Камелия в момента нали знаеш, че "Дразни ме" стана хит заради Гъмзата? Ще видиш, че новата й песен ще е на ниво "Дай го двойно".

 

Началото никак не е добро. Ще ти кажа и защо. Всеки тук разбра, че Кама пари за глупости не дава. Но щом искаш да имаш някакъв виртуален опонент, който през моя милост да отъждествяваш с Камелия и да си представяш, че срещу теб стои тя, че и има интерес към никому неизвестната ти персона, значи си изпаднал в начален етап на деменция. Не е нужно Кама да ми плаща, за да правя разноглед всеки нахъсан ученик помислил си, че като е записал висше образование или е втори-трети курс може да опонира на тема "Чалга", на единствената останала чалга-енциклопедия във форумите, а именно foxy_vd. За съжаление, предният титулуващ се с подобно прозвище (Маргарита Лозанова) свърши така, както и бях описал години преди фалита на списанието и бизнеса и. Какво ще видя от новата и песен си е мой проблем, но за твое съжаление, "Дразни ме" е проект на Камелия и Гъмзата многократно го повтори, за да чуе и такъв като теб. Постовете ми тук са над 100 000, но Момо си чисти форума от темите със скандалите, за да не се трупа архив и форума да забива. Това е като увод, за да знаеш къде си. Между другото, хич не пишеш като истинският Denis.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам, че Цветан те дразни и взаимно си опонирате, ама е добре човек да има някаква реална представа за нещата.

Реалната представа за нещата е когато сам стигнеш до извода, а не оставиш да бъдеш манипулиран от външни фактори.

Факт е, че и двамата нямат хитове последните години и заедно направиха нещо добро и закачливо, което се получи много добре...ама тва наистина ли значи, че Кама е нещо повече от преди? Колкото загубена кауза е Андреа, толкова и тя.

Гъмзата за хората извън чалга средите е по-добър във всяко отношение от Камелия, която хората възприемат от едно време по кофти начин.

 

Абе уморих се да ви се обяснявам. Който схване-схване, другите да си живеят с розовите очила, че в чалгата има нещо повече от лайна. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че членовете на Ку-Ку Бенд спомагат за интереса към дадено парче, но все пак не са гаранция за нищо. Иначе и това щеше да е мегахит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...